Předposlední jarní klasika. Valonský šíp jedou Kreuziger i Vakoč

„Neúčast by mě mrzela,“ vyhlásil Roman Kreuziger v úterý, den před startem Valonského šípu. Do předposlední jarní klasiky vjede český cyklista pohmožděn z nedělního pádu na Amstel Gold Race, přesto se chce znovu pohybovat mezi nejlepšími. V pelotonu nebude chybět ani Petr Vakoč.

P94e87t80r 32S71l55a44b83y71h83o88u33d 1472555390467

Strašná škoda, že nepojede Gilbert. S ním by to mohlo být opravdu zábavné. Mohlo by k rozhodujícímu útoku dojít dřív než v posledních metrech závodu. Letošní jaro bylo opravdu skvělé. Spousta jezdců se nebála závodit a často to vedlo k úspěchu.

+2/0
19.4.2017 9:23

Z47u69z40a87n75a 66V65y72n13i91k51a26l24o90v72á 9684345156820

Souhlasím, mohlo. Takto vyhraje Valverde po spurtu s Vakočem, což nuda rovněž nebude;-)

P94e34t24r 53V71o66s41t97r85ý 3208770873706

Člověče ty se už nech konečně vyšetřit. Štybar Valonský šíp v životě nejel a ani letos to neměl v úmyslu. Jemu seděj kostky a ne takovéhle stěny. Naopak Brambillovi sedí Ardeny.

+4/0
19.4.2017 9:29

M42a96r96t83i82n 23V17a22n81e55r 3216718766344

Kreuziger v neděli během oblíbeného závodu Amstel Gold Race bojoval o vítězství, než ho před klíčovým útokem dne potkal pád.

Autor už to trochu přehání, stejně jako v minulém článku. Nic proti Romanovi, ale kdybych byl taky na startu, tak se bude psát, že jsem v prvních 100 metrech bojoval o vítězství?:-)

+3/0
19.4.2017 8:24

V50l53a55d91i98s46l10a11v 91Ž17i95d12e77k 3478780380

Byla to smůla, že dva předchozí vítězové se o sebe přeložili. MOhli to ještě zdramatizovat.

0/0
19.4.2017 10:46

M58i35l55a74n 44N33ě51m23e42c 1355900706696

Roman toho vzhledem ke konkurenci a upravenému profilu tratě moc zdramatizovat nemohl, při vší úctě k němu.