Liga mistrů UEFA
27.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, odvetné zápasy 4. předkola
Mistrovská část:
Malmö - Salcburk 3:0 (2:0), první zápas 1:2, postoupilo Malmö
Ludogorec Razgrad - Steaua Bukurešť 1:0 (0:1, 0:0), na penalty 6:5, první zápas 0:1, postoupil Razgrad.
Nemistrovská část:
Arsenal - Besiktas 1:0 (1:0), první zápas 0:0, postoupil Arsenal
Leverkusen - FC Kodaň 4:0 (3:0), první zápas 3:2, postoupil Leverkusen
Athletic Bilbao - Neapol 3:1 (0:0), první zápas 1:1, postoupilo Bilbao
26.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, odvetné zápasy 4. předkola
Mistrovská část
BATE Borisov - Slovan Bratislava 3:0 (1:0)
Celtic Glasgow - Maribor 0:1 (0:0)
APOEL Nikósie - Aalborg 4:0 (2:0)
Nemistrovská část
Zenit Petrohrad - Standard Lutych 3:0 (1:0)
FC Porto - Lille 2:0 (0:0)
20.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, úvodní zápasy 4. předkola
Mistrovská část:
Aalborg - APOEL Nikósie 1:1 (1:0)
Maribor - Celtic Glasgow 1:1 (1:1)
Slovan Bratislava - BATE Borisov 1:1 (0:1)
Nemistrovská část:
Standard Lutych - Zenit Petrohrad 0:1 (0:1)
Lille - FC Porto 0:1 (0:0)
19.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, úvodní zápasy 4. předkola
Mistrovská část:
Salcburk - Malmö 2:1 (1:0)
Steaua Bukurešť - Ludogorec Razgrad 1:0 (0:0)
Nemistrovská část:
Besiktas - Arsenal 0:0 ČK: 80. Ramsey (Arsenal).
FC Kodaň - Leverkusen 2:3 (2:3)
Neapol - Athletic Bilbao 1:1 (0:1)
06.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, odvetné zápasy 3. předkola
Mistrovská část:
Malmö - Sparta 2:0 (1:0), první zápas: 2:4., postoupilo Malmö
APOEL Nikósie - HJK Helsinky 2:0 (2:0), první zápas: 2:2, postoupil APOEL
Tiraspol - Slovan Bratislava 0:0, první zápas: 1:2, postoupil Slovan
Steaua Bukurešť - Aktobe 2:1 (2:0), první zápas: 2:2, postoupila Steaua
Salcburk - Karabach (Ázer.) 2:0 (2:0), první zápas: 1:2, postoupil Salcburk
Partizan Bělehrad - Ludogorec Razgrad 2:2 (2:2), první zápas: 0:0, postoupil Ludogorec
Celtic Glasgow - Legia Varšava 0:2 (0:1), první zápas: 1:4, postoupila Legia
Dinamo Záhřeb - Aalborg (Dán.) 0:2 (0:1), první zápas: 1:0, postoupil Aalborg
Nemistrovská část:
Zenit Petrohrad - AEL Limassol 3:0 (0:0), první zápas: 0:1, postoupil Petrohrad
Besiktas Istanbul - Feyenoord Rotterdam 3:1 (1:0), první zápas: 2:1, postoupil Besiktas
FC Kodaň - Dněpropetrovsk 2:0 (1:0), první zápas: 0:0, postoupila Kodaň
05.08.2014
Fotbal
Liga mistrů, odvetné zápasy 3. předkola
Mistrovská část:
BATE Borisov - Debrecín 3:1 (1:1), první zápas 0:1, postoupil Borisov
Maccabi Tel Aviv - Maribor 2:2 (1:1), první zápas 0:1, postoupil Maribor
Nemistrovská část:
Panathinaikos Atény - Standard Lutych 1:2 (1:2), první zápas 0:0, postoupil Lutych
Lille - Grasshopper Curych 1:1 (1:1), první zápas 2:0, postoupilo Lille