Plochá dráha
23.10.2014
Motorismus
Extraliga družstev na ploché dráze, odveta finále
ZP Pardubice - Olymp Praha 42:48
Nejvíce bodů: Suchánek 14, Milík 9, Žagar 8 - Okoniewski 15, Kůs a Franc po 10. První závod 45:48.
21.10.2014
Motorismus
Extraliga družstev na ploché dráze, úvodní finále
Olymp Praha - ZP Pardubice 48:45
Nejvíce bodů: Okoniewski 14, Holub 10, Kůs 8 - Vaculík a Žagar po 12, Milík 11.
17.10.2014
Motorismus
Extraliga družstev na ploché dráze, odveta finále
ZP Pardubice - Olymp Praha - odloženo pro nepřízeň počasí
16.10.2014
Motorismus
Extraliga družstev na ploché dráze, úvodní finále
Olymp Praha - ZP Pardubice - odloženo pro nepřízeň počasí
11.10.2014
Motorismus
Grand Prix Toruně, závěrečný závod MS na ploché dráze
1. Kasprzak (Pol.), 2. Jonsson (Švéd.), 3. Hampel (Pol.), 4. N. Pedersen (Dán.).
Konečné pořadí MS (po 12 závodech): 1. Hancock (USA) 140 b., 2. Kasprzak 132, 3. Woffinden (Brit.) 121, 4. N. Pedersen 121, 5. Žagar (Slovin.) 114, 6. Jonsson 103, ...32. Milík (ČR) 2.
BŘEZOLUPY - MČR jednotlivců na ploché dráze - závěrečný 2. finálový závod
1. Málek (Březolupy) 13 b., 2. Holub 12+3 v dodatečné rozjížďce, 3. Franc (oba Markéta Praha) 12+0.
Konečné pořadí: 1. Milík (Pardubice) 23+3, 2. Franc 23+2, 3. Kůs (Markéta) 23+1.
06.10.2014
Motorismus
PRAHA - MČR jednotlivců na ploché dráze
1. finálový závod: 1. Milík (ZP Pardubice) 15 b., 2. Kůs (Markéta Praha) 12+3, 3. Suchánek (ZP Pardubice) 12+2.
05.10.2014
Motorismus
PARDUBICE - Zlatá přilba, mezinárodní závod na ploché dráze
Finále: 1. Holder (Austr.), 2. Lindgren (Švéd.), 3. Pavlič (Chorv.), 4. Miedziňski, 5. Walasek (oba Pol.), 6. Aspgren (Švéd.).
Finále B: 1. Andersen (Dán.), 2. Franc (ČR), 3. Lahti (Fin.), ...A. Dryml (ČR) nenastoupil.
04.10.2014
Motorismus
PARDUBICE - Finále MS juniorů na ploché dráze, závěrečný 3. závod
1. Gomólski (Pol.) 13 b., 2. Michelsen (Dán.) 12, 3. Pawlicki (Pol.) 12, ...8. Milík 8, 12. Krčmář (oba ČR) 6.
Konečné pořadí: 1. Pawlicki 42, 2. Gomólski 36, 3. Michelsen 33, 4. Milík 31.
03.10.2014
Motorismus
PARDUBICE - Zlatá stuha juniorů, mezinárodní závod na ploché dráze
Finále: 1. Pieszczek (Pol.), 2. Milík, 3. Holub, ...5. Krčmář (všichni ČR).