Výsledkový servis
31.05.2015
Fotbal
Druhá liga, 30. kolo
Most - Karviná 0:1 (0:0)
Olomouc - Žižkov 0:1 (0:1)
Opava - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)
Táborsko - Sokolov 2:2 (0:1)
Třinec - Zlín 0:3 (0:2)
Ústí nad Labem - Varnsdorf 0:0
Vlašim - Pardubice 1:0 (1:0)
Znojmo - Kolín 3:2 (1:1)
ČFL, 30. kolo
Admira Praha - Louňovice 0:5 (0:3)
Domažlice - Převýšov 4:1 (2:0)
Benešov - Bohemians Praha 1:3 (0:1)
Štěchovice - Písek 0:3 (0:2
Zápy - Meteor Praha 4:0 (1:0)
MSFL, 28. kolo
Uničov - Vyškov 2:0 (1:0)
Zábřeh - Slovácko B 0:0
Divize, 28. kolo
Divize A:
Táborsko B - Roudné 2:0 (2:0)
Karlovy Vary - Český Krumlov 1:1 (1:0), pen. 3:5
Milevsko - Klatovy 2:1 (2:0)
Divize B:
Horní Měcholupy - Úvaly 2:1 (0:1)
Divize C:
Kutná Hora - Pardubice B 3:0 (2:0)
Benátky nad Jizerou - Živanice 0:0, pen. 2:4
Pěnčín-Turnov - Týniště nad Orlicí 8:2 (5:0)
Trutnov - Český Brod 2:2 (1:1), pen. 4:5
Dvůr Králové - Letohrad 0:0, pen. 4:3
Divize D:
Velké Meziříčí - Rosice 0:3 (0:1)
Havlíčkův Brod - Blansko 1:0 (1:0)
Polná - Žďár nad Sázavou 0:0
Tasovice - Mutěnice 3:2 (3:1)
Vrchovina - Uherský Brod 2:1 (0:0)¨
Divize E:
Slavičín - Petrovice 1:0 (1:0)
Kozlovice - Brumov 1:2 (1:0)
Italská liga, 38. kolo
Cagliari - Udine 4:3
AS Řím - Palermo 1:2
FC Turín - Cesena 5:0
Fiorentina - Chievo 3:0
Inter Milán - Empoli 4:3
Neapol - Lazio Řím 2:4
Sampdoria Janov - Parma 2:2
Sassuolo - FC Janov 3:1
NOVÝ ZÉLAND - MS hráčů do 20 let
Skupina C (Hamilton):
Kolumbie - Katar 1:0 (1:0)
Portugalsko - Senegal 3:0 (1:0)
Skupina D (Dunedin):
Mali - Mexiko 2:0 (0:0)
Uruguay - Srbsko 1:0 (0:0)
Dánská liga, 32. kolo
Esbjerg - Vestsjaelland 2:1
Hobro - Odense 2:2
Nordsjaelland - Midtjylland 1:0
Randers - Bröndby Kodaň 1:1
Silkeborg - Aalborg 1:2
Sönderjyske - FC Kodaň 1:2
Polská liga, 35. kolo
Skupina o titul:
Bialystok - Zabrze 3:2
Legia Varšava - Wisla Krakov 1:0
Poznaň - Štětín 1:0
Rakouská liga, 36. kolo
Austria Vídeň - Salcburk 1:1
Grödig - Mödling 0:1
Sturm Štýrský Hradec - Ried 0:0
Wiener Neustadt - Altach 0:1
Wolfsberg - Rapid Vídeň 0:5
Liga žen, 4. kolo nadstavby
Skupina o titul:
Slovácko - Sparta 0:5 (0:1)
Portugalský pohár, finále
Sporting Lisabon - Braga 2:2 po prodl. (2:2, 0:2), na pen. 3:1.
Příprava
Severní Irsko - Katar 1:1 (0:0)
MLS
Toronto - San Jose 3:1
Vancouver - Salt Lake 2:1
D.C. United - Philadelphia 2:1
New York City - Houston 1:1
Orlando - Columbus 2:2
Chicago - Montreal 3:0
Colorado - Portland 1:2
Hokej
NHL, semifinále play-off
Západní konference - 7. zápas:
Anaheim - Chicago 3:5, konečný stav série 3:4
Tenis
PAŘÍŽ (Fr.) - Grandslamový turnaj Roland Garros
Muži
Dvouhra - osmifinále:
Tsonga (14-Fr.) - Berdych (4-ČR) 6:3, 6:2, 6:7 (5:7), 6:3
Nišikori (Jap.) - Gabašvili (Rus.) 6:3, 6:4, 6:2
Wawrinka (8-Švýc.) - Simon (12-Fr.) 6:1, 6:4, 6:2
Ženy
Dvouhra - osmifinále:
Ivanovičová (7-Srb.) - Makarovová (9-Rus.) 7:5, 3:6, 6:1
Svitolinová (19-Ukr.) - Cornetová (29-Fr.) 6:2, 7:6 (11:9)
Čtyřhra - osmifinále:
Hlaváčková, Hradecká (9-ČR) - Hao-Ching Chan, Medinaová (Tchaj-wan/Šp.) 7:6 (7:5), 6:2
Smíšená čtyřhra - 2. kolo:
Hradecká, Matkowski (ČR/Pol.) - Krajiceková, Mergea (Niz./Rum.) 4:6, 7:6 (8:6), 10:6.
Juniorky
Dvouhra - 1. kolo:
Kolodziejová (13-ČR) - Halizaová (Indon.) 6:0, 6:2
Robillardová-Milletteová (6-Kan.) - Kilnarová (ČR) 2:6, 6:2, 6:3
MOST - turnaj mužů série Future
Dvouhra - finále:
Šátral (4-ČR) - Sikora (5-SR) 6:4, 6:2
Čtyřhra - finále:
Šátral, Jebavý (1-ČR) - Ignatik, Kellovský (4-Běl./ČR) 6:4, 4:6, 10:5
Atletika
GÖTZIS (Rak.) - Mítink ve vícebojích
Desetiboj: 1. Kazmirek 8462 (100 m: 10,78 - dálka: 756 - koule: 13,85 - výška: 209 - 400 m: 47,30 - 110 m př.: 14,52 - disk: 40,96 - tyč: 510 - oštěp: 64,45 - 1500 m: 4:34,61), 2. Schrader (oba Něm.) 8415, 3. Coertzen (JAR) 8398, ...17. Sýkora (ČR) 7832 (11,06 - 714 - 14,95 - 197 - 49,75 - 14,88 - 46,49 - 460 - 61,47 - 5:04,01).
Sedmiboj: 1. Theisenová-Eatonová (Kan.) 6808 (100 m př.: 13,05 - výška 189 - koule: 13,73 - 200 m: 23,34 - dálka: 672 - oštěp: 42,96 - 800 m: 2:09,37), 2. Schäferová (Něm.) 6547, 3. Broersenová (Niz.) 6531, ...10. Klučinová (ČR) 6349 (14,11 - 186 - 14,69 - 24,62 - 626 - 46,12 - 2:17,68).
Basketbal
Přípravný turnaj žen před ME
Česko - Turecko 62:55 (15:14, 31:26, 43:38)
Lotyšsko - Slovensko 79:62 (23:14, 37:27, 58:46)
Volejbal
PŇOV - Turnaj Českého poháru mužů v plážovém volejbalu
Finále:
R. Kufa, Dumek - D. Kufa, Lenc 2:0 (14, 23)
O 3. místo:
Weiss, Džavoronok - Perušič, Váňa 2:1 (-14, 15, 13)
OKOJAMA (Jap.) - Světová liga mužů
Skupina D:
Japonsko - ČR 2:3 (22, 20, -24, -23, -11)
Jižní Korea - Francie 0:3 (-17, -21, -21)
MOSKVA (Rus.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie grandslam
Muži
Finále: Herrera, Gavira (12-Šp.) - Evandro, Pedro (10-Braz.) 2:0 (19, 19), o 3. místo: Erdmann, Matysik (9-Něm.) - Alison, Bruno (2-Braz.) 2:0 (19, 17).
Ženy
Finále: Larissa, Talita (1-Braz.) - Meppelinková, Van Ierselová (7-Niz.) 2:0 (17, 14), o 3. místo: Menegattiová, Orsiová Tothová (13-It.) - Wang Fan, Jüan Jüe (10-Čína) 2:1 (-14, 19, 14).
BRNO - Turnaj Českého poháru žen v plážovém volejbalu
Finále: Žolnerčíková, Jakubšová - Gálová, Nakládalová 2:1 (16, -19, 11), o 3. místo: E. Nováková, Haragová - Dostálová, Řeháčková 2:0 (14, 17).
Házená
Liga mistrů mužů, finále
Finále:
Barcelona - Veszprém 28:23 (14:10)
O 3. místo:
Kielce - Kiel 28:26 (12:12)
Motorismus
MUGELLO (It.) - Velká cena Itálie, závod mistrovství světa silničních motocyklů
Moto3: 1. Oliveira (Portug./KTM) 39:39,510, 2. Kent (Brit./Honda) -0,071, 3. Fenati (It./KTM) -0,127, 4. Bagnaia (It./Mahindra) -0,130, 5. Bastianini -0,200, 6. Antonelli (oba It./Honda) -0,381, ...16. Kornfeil -7,250, 28. Hanika (oba ČR/KTM) -34,625.
Pořadí MS (po 6 z 18 závodů): 1. Kent 124 b., 2. Bastianini 78, 3. Fenati 67, 4. Oliveira 66, 5. Vázquez (Šp./Honda) 60, 6. I. Viňales (Šp./Husqvarna) 55, ...14. Hanika 18, 15. Kornfeil 17.
Moto2: 1. Rabat (Šp./Kalex) 39:40,545, 2. Zarco (Fr./Kalex) -0,308, 3. Aegerter (Švýc./Kalex) -5,280, 4. Lowes (Brit./Speed up) -5,554, 5. Salom (Šp./Kalex) -7,493, 6. Simeon (Belg./Kalex) -7,896.
Průběžné pořadí MS (po 6 z 18 závodů): 1. Zarco 109, 2. Rabat 78, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) 68, 4. Lowes 67, 5. Folger (Něm./Kalex) 57, 6. Rins (Šp./Kalex) 54.
14:00 MotoGP
PACOV - Závod MČR v motokrosu
MX1
1. jízda: 1. Sukup (Kawasaki) 34:28,21, 2. Michek (KTM) -6,92, 3. Smola (Suzuki) -17,76.
2. jízda: 1. Michek 35:02,48, 2. Romančík (Suzuki) -21,17, 3. Sukup -34,55.
Celkově: 1. Michek 47, 2. Sukup 43, 3. Bartoš (KTM) 38.
MX2
1. jízda: 1. Jaulin (Fr./KTM) 36:43,47, 2. Šimko (SR/Honda) -5,630, 3. Krč (KTM) -10,170.
2. jízda: 1. Jaulin 35:13,44, 2. Šimko -0,85, 3. Szvoboda (Maď./KTM) -1,96.
Celkově: 1. Jaulin 50, 2. Šimko 44, 3. Krč 38.
VILLARS SOUS ECOT (Fr.) - Velká cena Francie, závod MS v motokrosu ve třídách MXGP a MX2
MXGP
1. jízda: 1. Cairoli (It./KTM) 34:07,793, 2. Febvre (Fr./Yamaha) -3,893, 3. Bobryšev (Rus./Honda) -25,131.
2. jízda: 1. Febvre 34:41,009, 2. Nagl (Něm./Husqvarna) -3,574, 3. Bobryšev -25,199.
GP celkově: 1. Febvre 47 b., 2. Bobryšev 40, 3. Cairoli 39.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 18 závodů): 1. Nagl 332, 2. Cairoli 313, 3. Desalle (Belg./Suzuki) 291.
MX2
1. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 33:57,744, 2. Guillod (Švýc./Yamaha) -1,656, 3. Tixier (Fr./Kawasaki) -11,411.
2. jízda: 1. Herlings 35:02,442, 2. Gajser (Slovin./Honda) -5,221, 3. Tixier -21,073.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Gajser 40, 3. Tixier 40.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 18 závodů): 1. Herlings 358, 2. Guillod 246, 3. Jonass (Lot./KTM) 245.
SOKOLOV - Závod MS v trialu
World Pro
1. den: 1. Bou (Šp./Montesa) 47, 2. Raga (Šp./Gas Gas) 60, 3.Cabestany (Šp./Sherco) 66.
2. den: 1. Bou 31, 2. Raga 37, 3. Fajardo (Šp./Beta) 49.
World Cup
1. den: 1. Carles de Caudemberg (Fr./Beta) 24, 2. Bolt (Brit./Scorpa) 39, 3. Price (Brit./Gas Gas) 45, ...9. Křoustek (ČR/Beta) 56, 10. Matějíček 60, 19. Wünsch (oba ČR/Gas Gas) 106.
2. den: 1. Carles de Caudemberg 7, 2. Bolt 13, 3. Gelabert (Šp./Sherco) 14, ...8. Křoustek 24, 16. Matějíček 43, 18. Wünsch 56.
Cyklistika
Etapový závod Giro d'Italia
21. etapa: Turín - Milán (178 km): 1. Keisse (Belg./Etixx- Quick-Step) 4:18:37, 2. Durbridge (Austr./Orica GreenEdge) stejný čas, 3. Kluge (Něm./IAM Cycling), 4. Porsev (Rus./Kaťuša), 5. Nizzolo (It./Trek), 6. Mezgec (Slovin./Giant-Alpecin), 7. Viviani (It./Sky), 8. Hofland (Niz./LottoNL), 9. Appollonio (It./Androni Giocattoli), 10. Favilli (It./Southeast), ...19. Vakoč (ČR/Etixx-Quick-Step), 100. König (ČR/Sky), 115. Kreuziger (ČR/Tinkoff-Saxo) všichni -9.
Konečné pořadí: 1. Contador (Šp./Tinkoff-Saxo) 88:22:25, 2. Aru (It./Astana) -1:53, 3. Landa (Šp./Astana) -3:05, 4. Amador (Kost./Movistar) -8:10, 5. Hesjedal (Kan./Cannondale) -9:52, 6. König -10:41, 7. Kruijswijk (Niz./LottoNL) -10:53, 8. Caruso (It./BMC) -12:08, 9. Geniez (Fr./FDJ) -15:51, 10. Trofimov (Rus./Kaťuša) -16:14, ...28. Kreuziger -1:47:03, 116. Vakoč -5:01:14.
ALBSTADT (Něm.) - Závody SP horských kol
Muži: 1. Absalon (Fr.) 1:30:36, 2. Schurter (Švýc.) -11, 3. Kulhavý (ČR) -1:13, 4. Vogel -1:39, 5. M. Flückiger -2:07, 6. Giger (všichni Švýc.) -2:28, ...18. Cink -4:48, 46. Škarnitzl -9:17, 60. Nesvadba -1 kolo, 68. Paprstka -2 kola, 92. Eberl -3 kola, 103. Malík -4 kola, Vobecký (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Absalon, 2. Kulhavý oba 410, 3. Schurter 400, 4. Vogel 300, 5. M. Flückiger 280, 6. Fumic (Něm.) 210, ...21. Cink 132, 33. Škarnitzl 74, 63. Novák (ČR) 17, 71. Nesvadba 8.
Muži - do 23 let: 1. Rodríguez (Šp.) 1:21:38, 2. Seigle (Fr.) -4, 3. Forster (Švýc.) -20, ...9. Vastl -2:36, 21. Stošek -5:21, 101. Rajchart -3 kola, 120. Šírek -4 kola, Kubín (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Rodríguez 160 b., ...13. Vastl 30, 26. Stošek 5.
Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 1:36:07, 2. Dahleová-Flesjaaová (Nor.) -28, 3. Penderlová -30, 4. Battyová (obě Kan.) -1:16, 5. Wloszczowská (Pol.) -1:27, 6. Grobertová (Něm.) -1:41, ...43. Štěpánová -1 kolo, 48. Škarnitzlová -2 kola, 60. Veselá -4 kola, Huříková (všechny ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Neffová 500, 2. Dahleová-Flesjaaová 400, 3. Pendrelová 310, ...35. Štěpánová 67, 48. Škarnitzlová 45, 60. Šulcová 21, 67. Huříková 10, 70. Veselá
Závod míru jezdců do 23 let
3. etapa Jeseník - Jeseník (160 km): 1. Vliegen (Belg.) 3:57:30, 2. Eiking (Nor.), 3. Moscon (It.) oba stejný čas, ...6. Černý -6, 45. Turek -2:55, 56. Schlegel -3:38, 69. Kukrle -7:15, 89. Nipl (všichni ČR) -25:30.
Konečné pořadí: 1. Mühlberger (Rak.) 9:58:50, 2. Vliegen stejný čas, 3. Eiking -7, ...11. Černý -35, 46. Turek -6:19, 51. Schlegel -7:19, 70. Kukrle -19:11, 95. Nipl -44:32.
Závod Lidice
3. etapa Křivoklátská (154,7 km): 1. Hampl (Favorit Brno) 3:59:22, 2. Pietrula (Dukla Praha) -3, 3. Dvorský (MIX2 Lawi Author Team) -7, 4. Boubal (CK Příbram Fany Gastro) -10, 5. Sekanina (Favorit Brno) -11, 6. Reiter (Rak.) -16.
Konečné pořadí: 1. Pietrula 8:42:29, 2. Hampl -15, 3. Sekanina -17, 4. Boubal -19, 5. Bláha (Dukla Praha) -41, 6. Dvorský -42.
Silniční závod Kolem Belgie
Konečné pořadí po pěti etapách: 1. Van Avermaet 18:01:16, 2. Benoot -41, 3. Bille -56, 4. Teuns (všichni Belg.) -1:28, 5. Elminger (Švýc.) -1:49, 6. Van der Poel (Niz.) -1:59, ...66. Boroš -22:22, 73. Ťoupalík (oba ČR) -27:12.
KARLOV - mistrovtsví republiky v biketrialu
Elite: 1. P. Procházka (Přerov) 28, 2. Kakáč (Blansko) 29, 3. Kuběnka (Unhošť) 31, 4. Popelka (Přerov) 32, 5. Šenk (Blansko) 43, 6. Táborský (Jemnice) 47. Průběžné pořadí: 1. P. Procházka 33, 2. Kakáč 27, 3. Kuběnka 24.
Baseball
Extraliga
Hroši Brno - Tempo Praha 9:1 a 1:3
Box
Interliga
BC BigBoard Praha - BC Stavbár Nitra 10:6
BC DTJ Prostějov - BC Dubnica nad Váhom 12:4
Dostihy
PRAHA - Velká červnová cena
Velká červnová cena, rovinový dostih (2245 m, tříletí koně, dotace 135.000 korun): 1. Sirius Shine (ž. Línek, trenér Petrlík, stáj DAR), 2. Oriental Sky, 3. Aldzarb. Čas: 2:24,39. Výrok: boj 1/2 - 1/2 - 1.
Další dostihy: I. Anshoa (ž. Zatloukal) - Sledule - Surikata, II. Čamilla (ž. Šafář) - Plenta - Mikrop Dear, III. Sheik Yerbouti (ž. Havelková) - Petingo Dancer - Stormico, IV. Prestige of Gracie (ž. Palík) - Tanitschka - Valmont, V. Playstarabad (ž. Janáček) - Fr Acces - Cherries, VII. Tozan (ž. Šmida) - Zoraya Luna - Russian Hockey, VIII. Rumba (ž. Verner) - Limonade - Lombarda.
Futsal
První liga, finále play-off
4. zápas:
Chrudim - Teplice 3:2 (1:2), konečný stav série 3:1
Golf
KUNĚTICKÁ HORA - Turnaj D+D Real Czech Challenge Open evropské Challenge Tour
Par 72: 1. Fahrbring (Švéd.) 271 (66+70+67+68), 2. McGowan (Angl.) 272 (65+70+71+66), 3. McArthur (Skot.) 273 (68+69+69+67), 4. Gros (Fr.) 275 (69+68+68+70), Geyger (Chile) 275 (68+66+67+74) a Hahn (USA) 275 (71+66+68+70), ...63. am. Pospíšil (ČR) 288 (71+70+75+72).
NEWCASTLE (Sev. Ir.) - Turnaj European Tour Irish Open
Par 71: 1. Kjeldsen (Dán.) 282 (69+70+67+69) v rozstřelu na 1. jamce, 2. Wiesberger (Rak.) 282 (72+67+70+73) a Pepperell 282 (74+72+67+69), 4. Hatton (oba Angl.) 283 (73+66+70+74) a Cabrera-Bello (Šp.) 283 (71+68+69+75), 6. Willett 284 (69+76+71+68) a Sullivan (oba Angl.) 284 (74+70+69+71).
Gymnastika
BRNO - Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek ve sportovní gymnastice
Muži
Prostná: 1. Jessen (Sokol Brno I) 14,45, 2. Radovesnický (Sokol Kolín) 14,30, 3. Solovjev (SK Hradčany) 14,15.
Kůň našíř: 1. Bomer (SK Hradčany) 14,05, 2. Jessen 13,65, 3. Solovjev 13,40.
Kruhy: 1. Janeczko (Třinec) 13,75, 2. Jessen 13,60, 3. Lazorík (Sokol Brno I) 13,30.
Přeskok: 1. Jessen 13,45, 2. Veselý (Sokol Brno I) 12,95, 3. Solovjev 12,63.
Bradla: 1. Radovesnický 13,45, 2. Jessen 13,40, 3. Bomer 13,05.
Hrazda: 1. Konečný (SK Hradčany) 14,35, 2. Jessen 13,55, 3. Radovesnický 13,05.
Ženy
Přeskok: 1. Majerechová (Sparta Praha) 13,15, 2. Mičková (Prostějov) 12,10, 3. Cenková (Sokol Moravská Ostrava) 11,98.
Bradla: 1. Pálešová (Sokol Brno I) 13,85, 2. Majerechová 12,00, 3. Cenková 11,75.
Kladina: 1. Cenková 11,90, 2. Majerechová 11,50, 3. Mičková 10,25.
Prostná: 1. Cenková 13,15, 2. Fialová (Sokol Brno I) 12,90, 3. Majerechová 12,80.
Hokejbal
Extraliga, finále play-off
případný 4. zápas:
Kladno - Vlašim 4:1 (2:0, 1:0, 1:1), konečný stav série: 3:1
Kanoistika
MARKKLEEBERG (Něm.) - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu
Muži
C2: 1. Behling, Becker 104,46 (0 trest. sekund), 2. Anton, Benzien (všichni Něm.) -0,26 (0), 3. Florence, Hounslow (Brit.) -1,60 (2), ...10. Kašpar, Šindler -9,07 (4), v semifinále 19. Karlovský, Jáně (všichni ČR).
3xC2: 1. Slovensko (Pavol Hochschorner/Peter Hochschorner, L. Škantár/P. Škantár, Kučera/Bátik) 131,24 (6), 2. ČR (Karlovský/Jáně, Kašpar/Šindler, Koplík/Vrzáň) -0,69 (8), 3. Rusko -9,22 (12).
Ženy
K1: 1. Chourrautová (Šp.) 108,09 (2), 2. Funková (Něm.) -0,43 (4), 3. Kudějová -1,21 (0), ...8. Š. Hilgertová (obě ČR) -19,36 (2).
3xK1: 1. Slovensko (Dukátová, Nevařilová, Zárubová) 133,95 (6), 2. Polsko -2,55 (6), 3. Francie -7,95 (12), ...5. ČR (Galušková, Kudějová, Š. Hilgertová) -8,91 (14).
Triatlon
LONDÝN (VB) - Závody mistrovství světa
Muži: 1. A. Brownlee (Brit.) 50:39, 2. Alarza (Šp.) -12, 3. Luis (Fr.) -18, ...50. Švarc (ČR) -3:39.
Průběžné pořadí MS (po 6 z 10 závodů): 1. Gómez 3507 b., 2. Mola (oba Šp.) 2979, 3. Alarza 2961, ...71. Čelůstka (ČR) 144, 78. Švarc 100.
Ženy: 1. Jorgensenová 55:45, 2. Zaferesová -21, 3. Trueová (všechny USA) -22, ...34. Frintová (ČR) -2:14.
Průběžné pořadí MS (po 6 z 10 závodů): 1. Jorgensenová 4000, 2. Zaferesová 3645, 3. Hewittová (N. Zél.) 2910, ...8. Frintová 1414, 84. Kuříková (ČR) 71.
Veslování
POZNAŇ (Pol.) - Mistrovství Evropy
Muži
Skif: 1. Martin (Chor.) 6:41,65, 2. Synek (ČR) 6:46,40, 3. Tufte (Nor.) 6:46,61.
Skif leh. vah: 1. Houin (Fr.) 6:54,48, ...finále C: 2. Čabla (ČR) 7:10,64.
Dvojka bez korm.: 1. Foad, Langridge (Brit.) 6:27,89, ...4. Helešic, Podrazil (ČR) 6:33,33.
Dvojka bez korm. leh. vah: 1. Cassells, Chambers (Brit.) 6:28,58, ... finále B: 2. Kapa, Viktora (ČR) 6:47,020.
Dvojskif: 1. Hacker, Krüger (Něm.) 6:09,32, ...6. Jirka, Plocek (ČR) 6:18,90.
Dvojskif leh. vah: 1. Delayre, Azou (Fr.) 6:11,38, ...finále B: 1. O. Vetešník, J. Vetešník (ČR) 6:23,65.
Čtyřka bez korm.: 1. Británie (Reilly-O’Donnell, Sinclair, Ransley, Durant) 5:55,70, ...finále B: 5. ČR (Klang, Altman, Andrle, Paroulek) 6:02,94.
Čtyřka bez korm. leh. vah: 1. Švýcarsko (Schürch, Gyr, Tramer, Niepmann) 5:52,27, ...finále B: 1. ČR (Humpolec, Kopáč, Vraštil ml., Hájek) 6:01,61.
Párová čtyřka: 1. Rusko (Rjabcev, Sorin, Michajlevskij, Fedorovcev) 5:45,61, ...finále B: 5. ČR (Štěrbák, Kedaj, Basl, Řimák) 6:03,68.
Osma: 1. Německo (Munski, Jakschik, Reinelt, Johannesen, Braun, Drahotta, Schmidt, Ocik, korm. Sauer) 5:24,23.
Ženy
Skif: 1. Knapková (ČR) 7:30,24, 2. Gmelinová (Švýc.) 7:32,00, 3. Kuchtová (Běl.) 7:33,16.
Skif leh. vah: 1. Walshová (Brit.) 7:37,37.
Dvojka bez korm.: 1. Gloverová, Stanningová (Brit.) 6:58,28, ...finále B: 1. Stillerová, Kopecká (ČR) 7:16,56.
Dvojskif: 1. Fularczyková, Madajová (Pol.) 6:55,58, ...finále B: 3. L. Antošová, Fleissnerová (ČR) 6:58,08.
Dvojskif leh. vah: 1. Taylorová, Copelandová (Brit.) 7:00,71, ...finále B: 5. Kocianová, A. Žabová (ČR) 7:17,39.
Párová čtyřka: 1. Německo (Thieleová, Arnoldová, Baerová, Schmidlaová) 6:18,93.
Osma: 1. Rusko (Kalinovská, Inozemcevová, Lebeděvová, Tichanová, Karabelščikovová, Fedorovová, Popovová, Savkinová, korm. Volkovová) 6:08,06.
RETTENBACH - závod Světového poháru v travním lyžování
Muži
Obří slalom: 1. Stocker (Rak.) 1:04,07, ...4. Kolouch (ČR) -1,46.
Super-G: 1. Frau (It.) 30,36, ...5. Kolouch -0,77, 6. Štěpánek (ČR) -0,84.
Superkombinace: 1. Stocker 57,66, ...4. Štěpánek -0,36, 5. Kolouch -0,94.
Ženy
Obří slalom: 1. Gerlachová (Rak.) 1:09,41, 2. Rašovská (ČR) -1,01.
Super-G: 1. Krückelová (Rak.) 33,34, ...5. Rašovská -1,35, 8. Dudíková (ČR) -4,11.
Superkombinace: 1. Krückelová (Rak.) 1:03,46, ...5. Dudíková -8,53.
- 00:00 Jsem rychlejší než dřív. Hirt myslí na Giru i na boj o celkové pořadí
- 23:55 Lehečka postoupil v Madridu do semifinále, zraněný Medveděv vzdal
- 23:50 Přemožitel Plzně Fiorentina první semifinále Konferenční ligy vyhrála
- 23:23 Semifinále Evropské ligy: Leverkusen s Kovářem v brance vyhrál v Římě 2:0
- 23:02 Basketbalisty Barcelony čeká rozhodující pátá bitva s Olympiakosem
- 22:46 Švýcaři nevyhráli v Euro Hockey Tour ani na desátý pokus, podlehli Švédům
- 22:45 Fotbalisté Chelsea po výhře v derby nad Tottenhamem útočí na poháry
- 22:19 V Praze to bude ještě těžší. Ritticha už povolávat nebudeme, řekl Rulík
- 22:03 Konec snu o medaili. Hokejová osmnáctka prohrála ve čtvrtfinále MS se Slováky
- 21:22 Hvězdy NHL ozáří MS v Česku. Přijedou Hedman, Karlsson, Bedard či Tkachuk
- 21:06 Triumf v řepkovém poli. Nervózní Ústí zlomilo divácký rekord i rivala z Děčína
- 20:55 Česko - Finsko 1:4. Rozdíl ve střelecké efektivitě, prohru mírnil Kondelík
- 18:28 Basketbalistky 3x3 se připravují na kvalifikaci o OH, v týmu je i Suchanová
- 18:20 Slovácko dostalo za rasistické projevy fanoušků pokutu 80 tisíc korun
- 17:18 Birner ukončil hráčskou kariéru, v Liberci se stal šéfem skautingu
- 15:58 Tým uprchlíků na olympiádě v Paříži vytvoří rekordních 36 sportovců
- 1. Kaderka z krunýře nevyleze. Velké kluby mlčí, hráči zklamali, říká kritik
- 2. Konec snu o medaili. Hokejová osmnáctka prohrála ve čtvrtfinále MS se Slováky
- 3. Česko - Finsko 1:4. Rozdíl ve střelecké efektivitě, prohru mírnil Kondelík
- 4. Štíhlá jako laň, silná jako býk. Místo olympiády Matoušková kraluje horalkám
- 5. Pivo za 110 korun, platby pouze kartou. Co nabídnou fanzóny při hokejovém MS
- 6. Lehečka postoupil v Madridu do semifinále, zraněný Medveděv vzdal
- 7. Proč je pro Slavii nevýhodný triumf Dortmundu? Nepomůže ani místo navíc
- 8. Berdych? Nadala spíš namotivuje. Kouč Lehečky i smutnil: Výhru mu trochu vzali
- 9. Vítězem už na startu. Pogačar přijíždí poprvé na italské Giro
- 10. Rivalové z finále v jedné šatně: Do neděle bychom se zabili, hlásil Sedlák
- 11. Já a no name? Je mně to fuk. Dostál o urážce z Toronta i klipu s Offspring
- 12. Restart biatlonu. Mladá trenérská krev má (opět) ukončit výsledkový útlum
- 13. Edmonton si poradil s LA a slaví postup, Dallas porazil Vegas
- 14. Semifinále Evropské ligy: Leverkusen s Kovářem v brance vyhrál v Římě 2:0
- 15. Dortmund - PSG 1:0, atraktivní utkání rozsekl už v úvodním poločase Füllkrug
- 16. V Praze to bude ještě těžší. Ritticha už povolávat nebudeme, řekl Rulík