Výsledkový servis
20.02.2016
Fotbal
První liga, 18. kolo
Příbram - Slovácko 0:1 (0:0)
Ostrava - Zlín 3:0 (2:0)
Brno - Olomouc 2:0 (1:0)
Bohemians - Dukla 1:0 (0:0)
Liberec - Jablonec 3:2 (2:0)
Německá liga, 22. kolo
Bayern Mnichov - Darmstadt 3:1
Hertha Berlín - Wolfsburg 1:1
Hoffenheim - Mohuč 3:2
Ingolstadt - Brémy 2:0
Mönchengladbach - Kolín nad Rýnem 1:0
Španělská liga, 25. kolo
Las Palmas - FC Barcelona 1:2
Espaňol Barcelona - La Coruňa 1:0
Betis Sevilla - Sporting Gijón 1:1
Vigo - Eibar 3:2
Francouzská liga, 27. kolo
Paris St. Germain - Remeš 4:1
Angers - Montpellier 2:3
Lorient - Guingamp 4:3
Monako - Troyes 3:1
Toulouse - Ajaccio 1:1
Druhá anglická liga, 32. kolo
Cardiff - Brighton 4:1
Bolton - QPR 1:1
Brentford - Derby 1:3
Burnley - Rotherham 2:0
Fulham - Charlton 3:0
Huddersfield - Wolverhampton 1:0
MK Dons - Bristol 0:2
Preston - Sheffield Wednesday 1:0
zápasy Birmingham - Leeds a Middlesbrough - Reading byly odloženy kvůli zápasům Anglického poháru.
Skotská liga, 26. kolo
Celtic Glasgow - Inverness 3:0
Dundee United - Hearts 2:1
Kilmarnock - FC Dundee 0:0
Ross County - Hamilton 2:1
St. Johnstone - Motherwell 2:1
Belgická liga, 27. kolo
Standard Lutych - Charleroi 3:0
Kortrijk - St. Truiden 3:0
Mouscron-Péruwelz - Lovaň 3:1
Lokeren - Genk 0:0
Nizozemská liga, 24. kolo
Alkmaar - Groningen 4:1
Heerenveen - Nijmegen 1:1
PSV Eindhoven - Almelo 2:0
Twente Enschede - Leeuwarden 3:0
Polská liga, 23. kolo
Kielce - Gdaňsk 4:2
Nieciecza - Cracovia Krakov 1:1
Bielsko-Biala - Poznaň 4:1
Turecká liga, 22. kolo
Kasimpasa - Eskisehirspor 2:1
Antalyaspor - Rizespor 2:1
Bursaspor - Fenerbahce 0:0
Švýcarská liga, 21. kolo
Lugano - FC Curych 0:0
Young Boys Bern - Thun 2:1
Rakouská liga, 23. kolo
Austria Vídeň - Mattersburg 2:2
Mödling - Ried 0:0
Salcburk - Altach 2:0
Wolfsberg - Grödig 2:0
Hokej
První liga
Předkolo play-off, 2. zápasy:
Havířov - Litoměřice 6:2 (2:1, 2:1, 2:0), stav série: 2:0
Ústí nad Labem - Kadaň 3:4 v prodl. (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1), stav série: 1:1
O udržení, 1. kolo:
Benátky nad Jizerou - Most 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Třebíč - Šumperk 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
Druhá liga
Nymburk - Děčín 4:3 (3:0, 1:2, 0:1)
Řisuty - Klášterec nad Ohří 3:4 po sam. nájezdech (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)
Vrchlabí - Klatovy 4:3 (0:2, 3:1, 0:1)
Kolín - Písek 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Sokolov - Jindřichův Hradec 7:2 (1:1, 4:1, 2:0)
Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
Kobra Praha - Trutnov 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Tábor - Bílina 12:1 (4:0, 5:1, 3:0)
44. kolo skupiny Východ:
Karviná - Moravské Budějovice 5:4 po sam. nájezdech (1:2, 1:2, 2:0 - 0:0)
Frýdek-Místek - Břeclav 8:2 (4:1, 2:0, 2:1)
Poruba - Valašské Meziříčí 4:3 (1:2, 2:1, 1:0)
Technika Brno - Opava 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
Vsetín - Hodonín 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
NHL
New Jersey - NY Islanders 0:1
Carolina - San Jose 5:2
Calgary - Vancouver 5:2
Montreal - Philadelphia 3:2 po sam. nájezdech
Columbus - Buffalo 0:4
Švýcarská liga
27. kolo: Zug - Davos 2:4
30. kolo: Kloten - Ženeva 1:4
48. kolo: Fribourg-Gottéron - Lausanne 3:0, Ambri-Piotta - Biel 5:1
Finská liga
Lukko Rauma - Ilves Tampere 5:2
Ässät Pori - Blues Espoo 5:2
Hämeenlinna - IFK Helsinky 2:5
Jyväskylä - Kärpät Oulu 2:5
Kouvola - Pelicans Lahti 2:1 po sam. nájezdech
SaiPa Lappeenranta - TPS Turku 5:2
Tappara Tampere - Sport Vaasa 3:2 v prodl.
Švédská liga, 45. kolo
Brynäs - Djurgaarden 3:5
Färjestad - Malmö 3:5
HV 71 - Karlskrona 1:4
Linköping - Växjö 0:3
Rögle - Skelleftea 1:4
Frölunda - Örebro 2:0
Lulea - MODO Hockey 1:3
Tenis
RIO DE JANEIRO (Braz.) - Turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - semifinále:
Cuevas (Urug.) - Nadal (1-Šp.) 6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 6:4
Pella (Arg.) - Thiem (5-Rak.) 6:1, 6:4
Ženy
Dvouhra - semifinále:
Schiavoneová (It.) - Martičová (Chorv.) 6:3, 6:3
Rogersová (USA) - Cirsteaová (Rum.) 6:4, 6:4
Čtyřhra - finále:
Cepedeová, Irigoyenová (4-Parag./Arg.) - Mooreová, Perrinová (Brit./Švýc.) 6:1, 7:6 (7:5)
MARSEILLE (Fr.) - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Kyrgios (Austr.) -Berdych (2-ČR) 6:4, 6:2
Čilič (4-Chorv.) - Paire (8-Fr.) 6:2, 6:7 (3:7), 6:3
DUBAJ (SAE) - Turnaj žen
Dvouhra - finále:
Erraniová (It.) - Strýcová (ČR) 6:0, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Chuang Chia-Jung, Juraková (Tchaj-wan/Chorv.) - Garciaová, Mladenovicová (2-Fr.) 6:4, 6:4
DELRAY BEACH (USA) - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Ram (USA) - Dimitrov (4-Bulh.) 6:4, 6:3
Querrey (USA) - Del Potro (Arg.) 7:5, 7:5
Atletika
SASKÁ KAMENICE (Německo) Halový mítink
Muži - 60 m: 1. Reus (Něm.) 6,53, ...6. Stromšík (ČR) 6,76, 800 m: 1. Riedel (Něm.) 1:49,04, ...4. Burian (ČR) 1:49,67, 60 m př.: 1. Balnuweit (Něm.) 7,66, 2. Mazáč (ČR) 7,89, tyč: 1. Kudlička (ČR) 565.
Ženy - 400 m: 1. Putalová (SR) 53,68, 60 m př.: 1. Ivančevičová (Chorv.) 8,03, ...4. Cachová (ČR) 8,26.
GLASGOW (Británie) - Halový mítink IAAF
Muži - 60 m: 1. Safo-Antwi (Brit.) 6,56, 400 m: 1. Maslák (ČR) 46,02, 800 m: 1. Kszczot (Pol.) 1:46,23, 1500 m: 1. Igidír (Mar.) 3:34,94, ...6. Holuša (ČR) 3:39,99, 3000 m: 1. Farah (Brit.) 7:39,55, 60 m př.: 1. Sie Wen-ťün (Čína) 7,63, tyč: 1. Barber (Kan.) 589, dálka: 1. Rehm (Něm.) 810, trojskok: 1. Craddock (USA) 16,93.
Ženy - 60 m: 1. Shippersová (Niz.) 7,10, 400 m: 1. McPhersonová (Jam.) 52,05, ...6. Rosolová (ČR) 54,11, 800 m: 1. Bishopová (Kan.) 2:00,19, ...7. Hejnová (ČR) 2:03,40, 1500 m: 1. Hassanová (Niz.) 4:01,40, 3000 m: 1. Chepkwemoiová (Keňa) 8:49,06, 60 m př.: 1. Harrisonová (USA) 7,92, výška: 1. Spencerová (Sv. Lucie) a Trostová (It.) obě 193, dálka: 1. Ugenová (Brit.) 680.
OSTRAVA - Halové MČR juniorů
Lyžování
LAHTI (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci
sprint dvojic: 1. Rydzek, Riessle (Něm.) 33:54,9, 2. Klapfer, Gruber -18,0, 3. Rehrl, Orter (všichni Rak.) -1:40,8, 4. Edelmann, Faisst (Něm.) -1:40,9, 5. Graabak, Klementsen (Nor.) -1:41,4, 6. Braud, Laheurte (Fr.) -1:41,6, ...Kutal, Dvořák (ČR) nenastoupili do běžecké části.
LAHTI (Fin.) - Závod SP v běhu na lyžích
sprint volnou technikou (1,6 km):
Muži: 1. Iversen 3:08,14, 2. Krogh -0,25, 3. P. Northug (všichni Nor.) -0,69, 4. Pellegrino (It.) -0,98, 5. Skar -1,15, 6. Brandsdal (oba Nor.) -2,41.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 36 závodů): 1. Sundby (Nor.) 1817 b., 2. Krogh 1154, 3. P. Northug 1091, 4. Usťugov (Rus.) 877, 5. Dyrhaug 825, 6. Tönseth (oba Nor.) 684, ...39. Jakš (ČR) 133.
Ženy: 1. Fallaová (Nor.) 3:33,81, 2. Digginsová (USA) -0,25, 3. Wengová -0,31, 4. Östbergová -0,41, 5. Jacobsenová (všechny Nor.) -2,27, 6. Falková (Švéd.) -18,40.
Průběžné pořadí SP (po 26 z 36 závodů): 1. Johaugová (Nor.) 1895, 2. Östbergová 1701, 3. Wengová 1453, 4. Kallaová (Švéd.) 968, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) 836, 6. Nilssonová (Švéd.) 832, ...32. Nováková 161, 82. Grohová (obě ČR) 10.
CHAMONIX (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Muži - sjezd: 1. Paris (It.) 1:58,38, 2. Nyman (USA) -0,35, 3. Feuz (Švýc.) -0,39, 4. Fayed (Fr.) -0,80, 5. Fill (It.) -0,89, 6. Théaux (Fr.) -1,15, 7. Osborne-Paradis -1,16, 8. Guay (oba Kan.) -1,29, 9. Giezendanner (Fr.) -1,32, 10. Reichelt (Rak.) -1,35.
Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 10 závodů): 1. Svindal (Nor.) 436 b., 2. Fill 410, 3. Théaux 341, 4. Jansrud (Nor.) 337, 5. Paris 332, 6. Fayed 323.
Průběžné pořadí SP (po 31 z 44 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1045, 2. Kristoffersen (Nor.) 957, 3. Svindal 916, 4. Jansrud 790, 5. Paris 630, 6. Fill 616, ...98. Krýzl (ČR) 41.
LA THUILE (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Ženy - sjezd: 1. N. Fanchiniová (It.) 1:24,80, 2. Vonnová (USA) -0,14, 3. Merighettiová (I.) -0,72, 4. Yurkiwová (Kan.) -0,93, 5. Rossová (USA) -1,02, 6. F. Suterová (Švýc.) -1,41, 7. Marsagliaová (It.) -1,45, 8. Miklósová (Maď.) -1,59, 9. Curtoniová (It.) -1,71, 10. Rebensburgová (Něm.) -1,77, ...23. Ledecká -2,97, 30. Křížová (obě ČR) -3,40.
Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 9 závodů): 1. Vonnová 580 b., 2. Yurkiwová 407, 3. Hütterová 387, 4. F. Suterová 383, 5. Gutová (Švýc.) 374, 6. N. Fanchiniová 300, ...37. Ledecká 15, 45. Křížová 7.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 41 závodů): 1. Vonnová 1140, 2. Gutová 1097, 3. Rebensburgová 878, 4. Hansdotterová (Švéd.) 701, 5. Weiratherová (Licht.) 659, 6. Hütterová 626, ...13. Strachová (ČR) 432, 87. Ledecká 21, 103. Křížová 9, 115. Dubovská (ČR) 5.
MINSK (Bělorusko) - Závod SP v akrobatickém lyžování
Konečné pořadí SP
Muži: 1. Abramenko (Ukr.) 310 b., 2. Gustik (Běl.) 276, 3. Medulič (Rus.) 244.
Ženy: 1. Caldwellová (USA) 409, 2. Scottová (Austr.) 325, 3. Gridněvová (Rus.) 247.
Basketbal
Liga mužů
32. kolo
Prostějov - USK Praha 65:69 (17:20, 30:26, 41:47)
Pardubice - Děčín 66:78 (19:15, 32:30, 48:53)
Ostrava - Opava 95:84 (22:20, 43:41, 67:59)
Kolín - Brno 81:66 (18:7, 52:25, 69:49)
10. kolo:
Svitavy - Nymburk 69:98 (17:22, 37:56, 54:76)
NBA
Orlando - Dallas 110:104 po prodl.
Washington - Detroit 98:86
Brooklyn - New York 109:98
Atlanta - Miami 111:115
Chicago - Toronto 116:106
Memphis - Minnesota 109:104
Oklahoma City - Indiana 98:101
Milwaukee - Charlotte 95:98
Phoenix - Houston 100:116
Portland - Golden State 137:105
New Orleans - Philadelphia 121:114
Sacramento - Denver 116:110
LA Lakers - San Antonio 113:119
Utah - Boston 111:93
Volejbal
Extraliga mužů, 20. kolo
Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem 3:1 (20, -22, 20, 19)
ČZU Praha - Liberec 0:3 (-21, -23, -29)
České Budějovice - Odolena Voda 3:0 (20, 17, 18)
Karlovarsko - Brno 3:2 (22, -20, 22, -26, 10)
Kladno - Příbram 3:2 (21, -23, -26, 16, 13)
Extraliga žen, 21. kolo nadstavby
Skupina o 1. až 4. místo:
Olomouc - Přerov 3:0 (21, 16, 14)
Ostrava - Prostějov 0:3 (-17, -20, -17)
Skupina o 5. až 8. místo:
Frýdek-Místek - Olymp Praha 3:1 (20, -20, 21, 18)
Interliga žen, 19. kolo
Zlín - Poruba 27:33 (12:19)
Veselí nad Moravou - Most 15:35 (8:14)
Michalovce - Plzeň 41:17 (21:8)
Partizánske - Písek 31:20 (12:11)
Cyklistika
Etapový závod Ruta del Sol
4. etapa (časovka 21 km): 1. Van Garderen (USA) 27:05, 2. Kelderman (Niz.) -2, 3. Coppel (Fr.) -7, 4. Bookwalter (USA) -15, 5. Chavanel (Fr.) -17, 6. Poels (Niz.) -20, ...23. Kreuziger -52, 119. Hirt (oba ČR) -3:25.
Průběžné pořadí: 1. Van Garderen 12:53:57, 2. Kelderman -2, 3. Coppel -7, 4. Bookwalter -15, 5. Chavanel -17, 6. Poels -20, ...20. Kreuziger -52, 68. Hirt -6:45.
Etapový závod Kolem Algarve
4. etapa (194 km): 1. Kittel (Něm.) 4:46:35, 2. Wippert (Niz.), 3. Debusschere, 4. Van Genechten (oba Něm.), 5. Rojas (Šp.), 6. Pasqualon (It.) všichni stejný čas, ...75. Štybar, 109. Bárta (oba ČR) oba -5.
Průběžné pořadí: 1. Martin (Něm.) 14:08:57, 2. Thomas (Brit.) -3, 3. Izagirre (Šp.) -20, 4. Gallopin -41, 5. Pinot (oba Fr.) -47, 6. Roglič (Slovin.) -52, ...13. Štybar -1:23, 94. Bárta -21:39.
Florbal
Extraliga žen, 21. kolo
FBC Liberec - FbŠ Bohemians 5:9 (0:2, 3:2, 2:5)
Sokol Židenice - 1. SC Vítkovice 1:7 (0:1, 1:1, 0:5)
Elite Praha - FBS Olomouc 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Krasobruslení
TCHAJ-PEJ (Tchaj-wan) - Mistrovství čtyř kontinentů
Ženy: 1. Mijaharaová (Jap.) 214,91, 2. Nagasuová (USA) 193,86, 3. Hongová (Jap.) 181,78.
Sportovní dvojice: 1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 221,91, 2. Scimecaová, Knierim (USA) 207,96, 3. Jü Siao-jü, Ťin Jang (Čína) 187,33.
Různé
WINTERBERG (Něm.) - Závod SP v jízdě na saních
Ženy: 1. Hüfnerová 1:53,009 (56,734+56,275), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,129 (56,963+56,175), 3. Ivanovová (Rus.) -0,359 (57,091+56,277), ...29. Nosková (ČR) - nepostoupila z kvalifikace.
Konečné pořadí SP: 1. Geisenbergerová 895 b., 2. Ivanovová 771, 3. Hüfnerová 769, ...27. Nosková 102.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:26,473 (43,158+43,315), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,390 (43,507+43,356), 3. Gudramovičs, Kalninš (Lot.) -0,582 (43,552+43,503), ...13. L. Brož, A. Brož -1,283 (43,856+43,900), 15. Kvíčala, Kudera (všichni ČR) -1,730 (44,051+44,152)
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Wendl, Arlt 1037, 2. Eggert, Benecken 962, 3. Penz, Fischler (Rak.) 785, ...14. Kvíčala, Kudera 273, 17. L. Brož, A. Brož 221.
IGLS (Rak.) - Mistrovství světa v jízdě na skeletonu
Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 3:36,50 (53,96+54,38+54,04+54,12), 2. Flocková (Rak.) -0,46 (54,11+54,39+54,15+54,31), 3. Nikitinová (Rus.) -0,59 (54,53+54,36+54,06+54,14).
IGLS (Rak.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech
Čtyřboby - po dvou jízdách: 1. Německo (Friedrich, Bauer, Bermbach, Margis) 1:41,73 min. (50,61+51,12), 2. Německo (Walther, Hübenbecker, Poser, Franke) -0,27 (50,77+51,23), 3. Rusko (Kasjanov, Puškarjov, Chuzin, Zajcev) -0,28 (50,76+51,25), ...18. Česko (Dvořák, Suchý, Stokláska, Nosek) -1,35 (51,42+51,66), 29. Česko (Matoušek, Kopřiva, Šindelář, Egydy) -2,77 (52,39+52,11).
DEŠTNÉ V ORLICKÝCH HORÁCH - Mistrovství světa v jízdě na skibobech
Muži
Slalom: 1. Hlaváč a Krejčí 1:03,92, 3. Housa -0,59, ...6. Pavlíček (všichni ČR) -1,71.
Kombinace: 1. Housa 2:35,47, 2. Hlaváč -0,22, 3. Knauss (Rak.) -1,30, ...6. Pavlíček, 10. Pásler (ČR).
Ženy
Slalom: 1. Preclíková (ČR) 1:08,02, 2. Hartlová (Rak.) -0,42, 3. Steiningerová (Něm.) -1,96, ...7. Hašková -12,04, 8. Vránová -13,01, 10. Jašková (všechny ČR) -15,12.
Kombinace: 1. Hartlová 2:42,50, 2. Preclíková -2,06, 3. Steiningerová -4,98, ...7. Jašková, 8. Harnachová (ČR), 9. Hašková, 10. Vránová.
- 16:43 Těsně, ale přece. Verstappen zvítězil v Imole po souboji s Norrisem
- 16:36 ONLINE: Teplice - Hradec Králové 0:0, hosté dohrávají v deseti bez Harazima
- 16:34 ONLINE: USA - Kazachstán 2:0. Trefil se Boldy, přesilovku pak využívá Tkachuk
- 16:30 ONLINE: Královská etapa Gira. Pogačar daleko před cílem útočí
- 16:29 ONLINE: Kdo sestoupí z ligy? Zlín hostí Bohemku, Pardubice hrají s Karvinou
- 16:20 ONLINE: Norsko - Rakousko 0:0. Kdo udrží šanci na postup do čtvrtfinále?
- 16:10 Choupenitch byl na Grand Prix v Šanghaji sedmý mezi fleretisty
- 16:08 Napoleaová a Kousková skončily na turnaji LET v Německu na 42. místě
- 15:49 Pavlenkovi připravili v Brémách rozlučku, děkovali za sedm sezon. Co bude dál?
- 15:36 Sesterství nade vše, hlásí stříbrná Satková. Z výrazů poznala, že jede do Paříže
- 15:15 České volejbalistky přes Nations Cup místo v pařížském písku nezískají
- 14:45 Bek Grman přestál žaludeční potíže a připsal si premiérový gól na MS
- 14:20 Satková slaví stříbro na ME a jako jediná česká kanoistka pojede do Paříže
- 14:10 Švédi výkony vzkazují: Choďte na nás, pobavíte se. Hvězdy doplňují pracanti
- 13:48 Zemřel Ivan Mráz, bývalý fotbalista a stříbrný olympionik z Tokia
- 13:09 Kadlecovi ukápla při rozlučce slza: Ani jsem nedoufal, že toho tolik dokážu
- 1. Hokejisté si zajistili třetí místo, mohou ale i výš. Kdo jim hrozí ve čtvrtfinále?
- 2. Pastrňák i Zacha chtějí na MS. Rozhodne prohlídka, mohou přiletět v pondělí
- 3. Česko - Británie 4:1. Klidný duel, vládla elitní lajna se čtyřbodovým Červenkou
- 4. Na závěr kanonáda a čtyři góly Kuchty. Sparta obhájila titul, získá i pohár?
- 5. Program a výsledky MS v hokeji 2024: Češi popáté vyhráli, půjdou na Kanadu
- 6. Florida vyřadila Boston z play off, Pastrňák a Zacha jsou volní pro MS
- 7. Těžkooděnci v Boleslavi: domácí chtěli chránit majetek i hráče, policie se hájí
- 8. Ukradli nám řeznictví. My jim vzali zlato. Dokázali jsme to, brácho!
- 9. První útok dominoval. Fotka s Ester a Červenka bod od Jágra: Pěkný!
- 10. Priskeho ideální sestava šampionů. Nevešel by se Laci, Vitík jen těsně
- 11. Ukrajinec Usyk je absolutním mistrem světa těžké váhy. V Rijádu porazil Furyho
- 12. Česko - Rakousko 4:0. Národní tým má jisté čtvrtfinále, Mrázek vychytal nulu
- 13. S vlaječkami na autě. Ale proč už jsem u nás v regionu skoro jediný?
- 14. Kanada otočila utkání s Finskem, pátou výhru slaví po debaklu Dánska i Švýcaři
- 15. Nečas: Hned jsem mířil do Prahy, šrámy mi nebrání. Na večer je připravený
- 16. Jak sparťané slavili další titul: polití fanoušci z okna, bariéra z těžkooděnců