Euroliga muži
19.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 10. kolo
Skupina A: Nižnij Novgorod - Unics Kazaň 78:74, Žalgiris Kaunas - Sassari 80:79.
Skupina B: Alba Berlín - Cedevita Záhřeb 67:70.
Skupina C: Fenerbahce Istanbul - Bayern Mnichov 87:81 (za domácí Veselý 9 bodů, 3 doskoky), Panathinaikos Atény - FC Barcelona 67:80 (za hosty Satoranský 5 bodů, 2 doskoky).
Skupina D: Crvena Zvezda Bělehrad - Laboral Vitória 90:82.
18.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 10. kolo
Skupina A:
Real Madrid - Anadolu Efes Istanbul 90:70
Skupina B:
CSKA Moskva - Limoges 88:56
Maccabi Tel Aviv - Unicaja Málaga 81:73
Skupina C:
Zhořelec - Milán 96:101
Skupina D:
Galatasaray Istanbul - Olympiakos Pireus 79:74
Valencie - Neptunas Klajpeda 103:65
12.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 9. kolo
Skupina A:
Unics Kazaň - Žalgiris Kaunas 73:60
Anadolu Efes Istanbul - Nižnij Novgorod 61:65
Sassari - Real Madrid 58:83
Skupina B:
Limoges - Alba Berlín 65:71
Skupina D:
Olympiakos Pireus - Crvena Zvezda Bělehrad 64:59
Laboral Vitória - Valencie 93:89
11.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 9. kolo
Skupina B:
Cedevita Záhřeb - Maccabi Tel Aviv 71:82
Unicaja Málaga - CSKA Moskva 75:76 po prodl.
Skupina C:
SFC Barcelona - Fenerbahce Istanbul 89:91 po prodl.
Bayern Mnichov - Zhořelec 95:89
Milán - Panathinaikos Atény 66:64
10.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 9. kolo
Skupina D:
Neptunas Klajpeda - Galatasaray Istanbul 82:72
05.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 8. kolo
Skupina B:
CSKA Moskva - Cedevita Záhřeb 97:79
Skupina C:
Zhořelec - FC Barcelona 65:104
Skupina D:
Galatasaray Istanbul - Laboral Vitória 82:89
Olympiakos Pireus - Neptunas Klajpeda 89:79
Valencie - Crvena Zvezda Bělehrad 68:77
04.12.2014
Basketbal
Euroliga mužů, 8. kolo
Skupina A:
Nižnij Novgorod - Real Madrid 98:101
Sassari - Unics Kazaň 68:72
Žalgiris Kaunas - Anadolu Efes Istanbul 57:66
Skupina B:
Limoges - Unicaja Málaga 67:64
Maccabi Tel Aviv - Alba Berlín 95:89
Skupina C:
Fenerbahce Istanbul - Panathinaikos Atény 84:62
03.12.2014
Basketbal
Eurocup mužů, 8. kolo
Skupina C
Nymburk - Charleroi 67:73 (19:18, 30:33, 43:51)
Oldenburg - Nancy 71:85
Sevilla - Virtus Řím 98:80