Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



25. 2. 2017

Fotbal

První liga, 18. kolo

13:30 Dukla Praha - Karviná
16:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec
16:30 Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko
17:00 Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
19:15 1. FK Příbram - Slavia Praha

Anglická liga, 26. kolo

16:00 Chelsea - Swansea
Crystal Palace - Middlesbrough
Everton - Sunderland
West Bromwich - Bournemouth
Hull - Burnley
18:30 Watford - West Ham United
Utkání Southampton - Arsenal bylo odloženo

Německá liga, 22. kolo

15:30 Bayern Mnichov - Hamburk
Leverkusen - Mohuč
Lipsko - Kolín nad Rýnem
Darmstadt - Augsburg
Freiburg - Dortmund
18:30 Hertha Berlín - Eintracht Frankfurt

Španělská liga, 24. kolo

13:00 Alavés - Valencie
16:15 Betis Sevilla - FC Sevilla
18:30 Leganés - La Coruňa
20:45 Eibar - Málaga

Francouzská liga, 27. kolo

17:00 Guingamp - Monako
20:00 Lille - Bordeaux
Rennes - Lorient
Nancy - Toulouse
Angers - Bastia

Italská liga, 26. kolo

18:00 Neapol - Bergamo
20:45 Juventus Turín - Empoli

Druhá anglická liga, 34. kolo

13:30 Leeds - Sheffield Wednesday
16:00 Barnsley - Huddersfield
Brentford - Rotherham
Wigan - Nottingham
Aston Villa - Derby
Cardiff - Fulham
Newcastle - Bristol
Preston - QPR
18:30 Brighton - Reading

Druhá německá liga, 22. kolo

13:00 Düsseldorf - Heidenheim
Hannover - Bielefeld

Skotská liga, 26. kolo

16:00 Aberdeen - Ross County
Celtic Glasgow - Hamilton
St. Johnstone - Kilmarnock
Partick Thistle - Hearts
Motherwell - FC Dundee

Belgická liga, 28. kolo

18:00 Charleroi - St. Truiden
20:00 Kortrijk - Waasland-Beveren
Lokeren - Eupen
20:30 Westerlo - Ostende

Portugalská liga, 23. kolo

17:00 Tondela - Marítimo
19:15 Guimaraes - Moreirense
21:30 Estoril - Sporting Lisabon

Dánská liga, 23. kolo

16:00 Horsens - Odense

Nizozemská liga, 24. kolo

18:30 Groningen - Utrecht
19:45 Nijmegen - Sparta Rotterdam
Excelsior Rotterdam - Tilburg
20:45 Heerenveen - Roda Kerkrade

Polská liga, 23. kolo

15:30 Plock - Zaglebie Lubin
18:00 Gdaňsk - Cracovia Krakov
20:30 Wisla Krakov - Bialystok

Rakouská liga, 23. kolo

16:00 Wolfsberg - Rapid Vídeň
18:30 Admira Mödling - Ried
Salcburk - Mattersburg
Austria Vídeň - Altach

Slovenská liga, 21. kolo

14:00 Dunajská Streda - Prešov
17:00 Trnava - Senica
Slovan Bratislava - Trenčín

Švýcarská liga, 22. kolo

17:45 Thun - Vaduz
20:00 Grasshopper Curych - Young Boys Bern

Turecká liga, 22. kolo

13:00 Alanyaspor - Adanaspor
14:00 Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
17:00 Konyaspor - Trabzonspor

Hokej

První liga, 3. kolo skupiny o udržení

17:00 Kadaň - Litoměřice
Havířov - Most

Druhá liga, čtvtfinále play-off druhé ligy skupiny Východ

1. zápasy

NHL

Washington - Edmonton 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Dallas - Arizona 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)
Carolina - Ottawa 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Florida - Calgary 2:4 (2:3, 0:1, 0:0)

KHL, osmifinále play-off

Západní konference - 3. zápasy

Finská liga

16:00 Ilves Tampere - Sport Vaasa
Jukurit Mikkeli - Hämeenlinna
Ässät Pori - Tappara Tampere
KalPa Kuopio - Kärpät Oulu
Kouvola - Pelicans Lahti
Jyväskylä - TPS Turku

Švédská liga

48. kolo:
16:00 Färjestad - Linköping
Karlskrona - Lulea
18:30 Leksand - Frölunda
Växjö - Brynäs

39. kolo:
16:00 Djurgaarden - Örebro

17. kolo:
16:00 Malmö - Rögle

Švýcarská liga, 50. kolo

19:45 Ambri-Piotta - Lausanne
Davos - Langnau
Zug - Biel
Ženeva - Kloten
Lugano - Curych
Fribourg-Gottéron - Bern

Tenis

RIO DE JANEIRO - turnaj mužů

MARSEILLE - turnaj mužů

BUDAPEŠŤ - turnaj žen

DUBAJ - turnaj žen

DELRAY BEACH - turnaj mužů

Atletika

PRAHA - halové MČR

13:00 ve Stromovce

MADRID - halový mítink EA

Lyžování

LAHTI - mistrovství světa v klasickém lyžování

12:00 běh skiatlon ženy 2x7,5 km
14:30 běh skiatlon muži 2x15 km
17:30 skoky muži střední můstek

KVITFJELL - Závod SP v sjezdovém lyžování

12:00 sjezd muži

CRANS MONTANA - Závod SP v sjezdovém lyžování

10:30 super-G ženy

SUNNY VALLEY - závod SP v akrobatickém lyžování

09:00 skikros

ŠUKOLOVO - Závody SP v alpském snowboardingu

11:00 paralelní obří slalom

Biatlon

OSRBLIE - mistrovství světa juniorů

Basketbal

Liga mužů, 3. kolo nadstavby

Skupina A1:
17:00 Pardubice - Děčín
Nymburk - Opava

Skupina A2:
18:00 Svitavy - Prostějov
19:00 Brno - Jindřichův Hradec

NBA

Philadelphia - Washington 120:112
Indiana - Memphis 102:92
Toronto - Boston 107:97
Chicago - Phoenix 128:121 po prodl.
LA Clippers - San Antonio 97:105
Oklahoma City - LA Lakers 110:93
Minnesota - Dallas 97:84
Atlanta - Miami 90:108
Denver - Brooklyn 129:109
Milwaukee - Utah 95:109

Volejbal

Extraliga žen, nadstavba

20. kolo skupina o 1. - 4. místo:
17:00 Prostějov - Olomouc
Olymp Praha - Ostrava

21. kolo skupiny o 5. - 9. místo:
17:00 Šternberk - KP Brno
18:00 Přerov - Fénix Brno

Házená

Extraliga mužů, 19. kolo

17:00 KP Brno - Litovel
Lovosice - Plzeň
18:00 Kopřivnice - Nové Veselí

Interliga žen, 19. kolo

15:00 Písek - Veselí nad Moravou
17:30 Olomouc - Zlín
Michalovce - Slavia Praha
18:00 Poruba - Šaľa
Partizánske - Trenčín
Most - ŠKP Bratislava

Motorismus

LOSAIL (Katar) - Velká cena Kataru, úvodní závod MS v motokrosu

PHILLIP ISLAND (Austr.) - podnik mistrovství světa superbiků

První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 33:52,290, 2. Davies (Brit./Ducati) -0,042, 3. Sykes (Brit./Kawasaki) -1,050, ...18. Ježek (ČR/Kawasaki) -48,043.

Cyklistika

BELGIE - jednodenní závod Omloop Het Nieuwsblad (WorldTour)

ABÚ ZABÍ - etapový závod Kolem Kataru (WorldTour)

LOS ANGELES - Světový pohár v dráhové cyklistice

Florbal

Extraliga žen, 21. kolo

18:00 FBC Liberec - FBK Jičín

Hokejbal

Extraliga, 16. kolo

14:00 Sudoměřice - Most

Judo

DÜSSELDORF - turnaj série Grand Prix

Rychlobruslení

CALGARY - mistrovství světa v rychlobruslařském sprintu

Stolní tenis

DAUHÁ - turnaj série World Tour

Střelba

DILLÍ - závody SP ve sportovní střelbě v puškových, pistolových a brokových disciplínách

Různé

KÖNIGSSEE - mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

8:30 skeleton ženy - 3. a 4. jízda
13:30 čtyřboby muži - 1. a 2. jízda

ALTENBERG - závěrečné závody SP v jízdě na saních

LOS ANGELES - závod SP v moderním pětiboji

1. Demeter (Maď.) 1450, 2. Tymoščenko (Ukr.) 1445, 3. Lesun (Rus.) 1419, ...14. Svoboda 1387, 21. Polívka (oba ČR) 1369.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze