Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



20.9.2014

Fotbal

První liga, 8. kolo

Vysočina Jihlava - 1. FK Příbram 0:1 (0:0)
1. FC Slovácko - Dukla Praha 5:1 (3:1)
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
Baumit Jablonec - Dynamo České Budějovice 0:0
20:15 Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha

Druhá liga, 7. kolo

Karviná - Zlín 2:1 (1:0)
Sokolov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
Třinec - Olomouc 1:3 (0:2)
Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
18:00 Opava - Táborsko

ČFL, 7. kolo

Chrudim - Štěchovice 2:0 (2:0)
Loko Vltavín - Admira Praha 1:1 (1:1), pen. 1:3
Králův Dvůr - Zápy 3:2 (2:2)

MSFL, 7. kolo

Prostějov - Orlová 1:0 (0:0)
Břeclav - Zábřeh 1:2 (0:1)
HFK Olomouc - Olomouc B 0:3 (0:2)
Vyškov - Slovácko B 4:1 (2:1)
Hlučín - Hulín 1:0 (0:0)

Divize, 7. kolo

Divize A:
Malše Roudné - Čížová 7:2 (5:1)
Karlovy Vary - Rokycany 4:3 (1:1)
Český Krumlov - Zličín 1:0 (1:0)
Klatovy 1898 - Aritma Praha 2:0 (1:0)
Tachov - Doubravka 5:0 (5:0)

Divize B:
Kladno - Libiš 2:1 (1:1)
Lovosice - Litol 5:1 (2:1)
LoKo Chomutov - Nový Bor 2:1 (1:0)
Litoměřice - Horní Měcholupy 1:0 (0:0)
Motorlet Praha - Žatec 3:0 (1:0)
Souš - Krupka 5:0 (1:0)

Divize C:
Český Brod - Česká Třebová 0:3 (0:2)
Letohrad - Jablonec nad Jizerou 2:1 (1:0)
Náchod - Pěnčín-Turnov 2:2 (1:1), pen. 5:3
Pardubice B - Živanice 2:3 (2:1)
Ústí nad Orlicí - Benátky nad Jizerou 0:2 (0:1)
Vysoké Mýto - Týniště nad Orlicí 1:1 (0:0), pen. 6:7

Divize D:
Bystřice nad Pernštejnem - Polná 1:1 (1:0)
Hodonín - Havlíčkův Brod 0:0
Napajedla - Otrokovice 0:0

Divize E:
Dolní Benešov - Brumov 0:2 (0:2)
Hranice - Velké Karlovice 2:1 (2:1)
Mohelnice - Určice 3:1 (2:0)
Nový Jičín - Vítkovice 1:4 (1:1)
Petrovice - Havířov 1:0 (0:0)

Anglická liga, 5. kolo

QPR - Stoke 2:2
Aston Villa - Arsenal 0:3
Burnley - Sunderland 0:0
Newcastle - Hull 2:2
Swansea - Southampton 0:1
18:30 West Ham United - Liverpool

Německá liga, 4. kolo

Augsburg - Brémy 4:2
Hamburk - Bayern Mnichov 0:0
Paderborn - Hannover 2:0
Schalke - Eintracht Frankfurt 2:2
Stuttgart - Hoffenheim 0:2
18:30 Mohuč - Dortmund

Španělská liga, 4. kolo

La Coruňa - Real Madrid 2:8
18:00 Bilbao - Granada
20:00 Atlético Madrid - Vigo
22:00 Espaňol Barcelona - Málaga

Italská liga, 3. kolo

18:00 Cesena - Empoli
20:45 AC Milán - Juventus Turín

Francouzská liga, 6. kolo

Marseille - Rennes 3:0
20:00 Nantes - Nice
Mety - Bastia
Lorient - Remeš

Liga žen, 4. kolo

Liberec - Hradec Králové 5:3 (2:0)
Pardubice - Slovácko 0:1 (0:0)
Plzeň - Sparta 0:5 (0:2)
Slavia - Bohemians Praha 6:0 (2:0)

Druhá anglická liga, 8. kolo

Watford - Bournemouth 1:1
Brighton - Blackpool 0:0
Derby - Cardiff 2:2
Fulham - Blackburn 0:1
Leeds - Huddersfield 3:0
Middlesbrough - Brentford 4:0
Millwall - Nottingham 0:0
Norwich - Birmingham 2:2
Rotherham - Charlton 1:1
Sheffield Wednesday - Reading 1:0
Wolverhampton - Bolton 1:0

Slovenská liga, 11. kolo

Banská Bystrica - Ružomberok 3:1
Senica - Podbrezová 1:1
Zlaté Moravce - Trenčín 0:1
19:30 Myjava - Košice
20:00 Žilina - Trnava

Druhá německá liga, 6. kolo

FSV Frankfurt - Bochum 1:5
Fürth - Kaiserslautern 2:1
Mnichov 1860 - Ingolstadt 1:1

Skotská liga, 7. kolo

Aberdeen - Ross County 3:0
Hamilton - Kilmarnock 0:0
Inverness - St. Johnstone 2:1

Belgická liga, 8. kolo

18:00 Mouscron-Péruwelz - Genk
20:00 Westerlo - Lierse
Anderlecht - Cercle Bruggy
Ostende - Gent

Dánská liga, 8. kolo

Hobro - Esbjerg 1:1

Nizozemská liga, 6. kolo

18:30 Excelsior Rotterdam - Dordrecht
19:45 Haag - Deventer
20:45 Arnhem - Heerenveen

Polská liga, 9. kolo

Gliwice - Cracovia Krakov 4:2
18:00 Bielsko-Biala - Zabrze
20:30 Poznaň - Bydhošť

Turecká liga, 3. kolo

Erciyesspor - Akhisar 1:2
19:00 Mersin - Rizespor
Balikesirspor - Galatasaray

Rakouská liga, 9. kolo

Rapid Vídeň - Wolfsberg 3:0
18:30 Altach - Wiener Neustadt
Ried - Sturm Štýrský Hradec
Admira Mödling - Grödig

Ruská liga, 8. kolo

Ufa - Jekatěrinburg 0:1
Rostov na Donu - Petrohrad 0:5
Kubaň Krasnodar - Kazaň 2:1
18:00 Spartak Moskva - Groznyj

Hokej

První liga, 5. kolo

Jihlava - Třebíč 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Havířov - Kadaň 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Benátky nad Jizerou - Chomutov 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
České Budějovice - Kladno 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Most - Ústí nad Labem
Litoměřice - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Prostějov - Šumperk 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Druhá liga, 2. kolo

Skupina Západ:
17:00 Klášterec nad Ohří - Kolín
Nymburk - Trutnov
Řisuty - Děčín
17:30 Bílina - Sokolov
18:00 Žďár nad Sázavou - Moravské Budějovice
Pelhřimov - Kobra Praha
Tábor - Klatovy
Vrchlabí - Jablonec nad Nisou

Skupina Východ:
17:00 Přerov - Karviná
Poruba - Vsetín
Frýdek-Místek - Břeclav
Hodonín - Valašské Meziříčí
18:00 Nový Jičín - Technika Brno

KHL

15:00 Atlant Mytišči - Čerepovec
16:00 Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod
17:30 Slovan Bratislava - CSKA Moskva

EBEL liga, 3. kolo

17:30 Linec - Bolzano

Švýcarská liga, 5. kolo

19:45 Bern - Kloten
Davos - Lugano
Curych - Biel
Rapperswil - Fribourg-Gottéron
Lausanne - Ambri-Piotta
Ženeva - Zug

Švédská liga, 4. kolo

16:00 MODO Hockey - HV 71
Leksand - Skelleftea
Linköping - Örebro
Frölunda - Djurgaarden
18:30 Lulea - Brynäs
Växjö - Färjestad

Finská liga

16:00 IFK Helsinky - Ässät Pori
KalPa Kuopio - Hämeenlinna
Tappara Tampere - Pelicans Lahti
Lukko Rauma - TPS Turku
SaiPa Lappeenranta - Jyväskylä
Kärpät Oulu - Blues Espoo

Tenis

KUANG-ČOU (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Niculescuová (Rum.) - Cornetová (2-Fr.) 6:4, 6:0

Čtyřhra - finále:
Chia-Jung Chuang, Čchen Liang (Tchaj-wan/Čína) - Cornetová, Linetteová (Fr./Pol.) 2:6, 7:6 (7:3), 10:7

METY (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Sousa (6-Portug.) - Monfils (2-Fr.) 7:6 (8:6), 6:2
Goffin (8-Belg.) - Struff (Něm.) 7:6 (7:4), 6:3

TOKIO (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Wozniacká (2-Dán.) - Muguruzaová (Šp.) 6:4, 2:6, 6:2
Ivanovičová (3-Srb.) - Kerberová (1-Něm.) 7:5, 6:3

SOUL (Korea) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Karolína Plíšková (2-ČR) - Kirilenková (Rus.) 4:6, 7:6 (7:5), 6:3
Lepchenková (5-USA) - McHaleová (USA) 3:6, 6:1, 7:6 (7:5)

Atletika

TALENCE (Fr.) - mítink ve vícebojích

Lyžování

ALMATY (Kazachstán) - Závody letní Grand Prix ve skoku na lyžích

1. Damjan (Slovin.) 265,2 b. (129+134 m), 2. Šimizu (Jap.) 260,5 (129,5+133), 3. Bojarincev (Rus.) 257,8 (128+133), ...22. Hájek 214,5 (122,5+119), 23. Cikl 213,0 (118,5+122,5), 24. Kožíšek 212,6 (117,5+123), 26. Hlava 210,3 (120+120), 32. Štursa (všichni ČR) 78,4 (109,5).

Průběžné pořadí (po 6 z 9 závodů): 1. Sjöen (Nor.) 322 b., 2. Damjan 298, 3. Tande (Nor.) 198, ...35. Koudelka 36, 44. Hájek 24, 56. Cikl 12, 58. Kožíšek 11, 61. Janda 10, 64. Hlava (všichni ČR) 8.

Volejbal

POLSKO - Mistrovství světa mužů

16:30 (Katovice) semifinále
20:15 (Katovice) semifinále
O 5. místo:
Rusko - Írán 3:0 (19, 21, 18)

Házená

Extraliga mužů, 3. kolo

Litovel - Karviná 27:27 (14:15)
Lovosice - Dukla Praha 27:28 (15:11)
Zubří - Plzeň 23:18 (11:6)

Interliga žen, 1. kolo

17:00 Veselí nad Moravou - Prešov
17:30 Partizánske - Michalovce
18:00 Poruba - Slavia Praha
Senec - Most
Šaľa - Olomouc

Motorismus

SINGAPUR - Velká cena Singapuru, závod mistrovství světa vozů formule 1

Kvalifikace: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:45,681, 2. Rosberg (Něm./Mercedes -0,007, 3. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,173, 4. Vettel (Něm./Red Bull) -0,221, 5. Alonso (Šp./Ferrari) -0,226, 6. Massa (Braz./Williams) -0,319, 7. Räikkönen (Fin./Ferrari) -0,489, 8. Bottas (Fin./Williams) -0,506, 9. Magnussen (Dán./McLaren) -0,569, 10. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,681.

LIMASSOL (Kypr) - Kyperská rallye, závod mistrovství Evropy v automobilových soutěžích

ZOLDER (Bel.) - Sedmý závod mistrovství Evropy tahačů

První závod: 1. Hahn (Něm./MAN) 23:49,890, 2. Kiss (Maď./MAN) -4,190, 3. Albacete (Šp./MAN) -11,857, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -12,677.

Druhý závod: 1. Bösiger (Švýc./MAN) 24:00,058, 2. Kiss -6,616, 3. Lacko -8,188, ...7. Vršecký (ČR/Buggyra) -19,204, 10. Vojtíšek (ČR/MAN) -37,462.

Průběžné pořadí: 1. Albacete 279 b., 2. Hahn 276, 3. Kiss 270, 4. Lacko 223, ...6. Vršecký 182, 10. Vojtíšek 37.

ŠTERNBERK - Rallye Jeseníky, závod MČR ve sprintrallye

1. Tomaštík, Baran (ČR, SR/Subaru Impreza WRC) 40:01,6, 3. Kahle, Dörr (Něm./Škoda Fabia WRC) -4,5, 3. Sýkora, Šlehoferová (Ford Fiesta R5) -7,0, 4. Trněný, Pritzl (Škoda Fabia WRC) -28,0, 5. Vlček, Lasevič (Škoda Fabia S2000) -1:06,0, 6. Kurka, Müller (Mini John Cooper Works WRC) -1:14,4.

Cyklistika

TEPLICE NAD METUJÍ - Rallye Sudety, mistrovství ČR a pátý závod Českého poháru v maratonu horských kol

Muži: 1. Boudný (Česká spořitelna-Specialized) 4:49:58, 2. Novák (Superior Brentjens) -1:49, 2. Škarnitzl (Sram Rubena Trek) -3:29.

Konečné pořadí ČP (po 5 závodech): 1. Ježek (Ivar CS-Author) 1220, 2. Kaněra (Ghost-Rubena) 1185, 3. Jobánek (Superior Rubena) 1170.

Ženy: 1. Berková (Amenity-Extrem Sport) 6:13:47, 2. Škarnitzlová (Giant Cycling Point) -9:33, 3. Cesnaková (UGO Allivictus Čistý sport) -11:24.

Konečné pořadí ČP (po 5 závodech): 1. Berková 1440, 2. Němcová (UNIQA Jihlava) 1135, 3. Fridrichová (INS Náchod) 1060.

Florbal

Extraliga mužů, 1. kolo

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
18:00 Pardubice - Bulldogs Brno
18:15 1. SC Vítkovice - Otrokovice
19:00 Mladá Boleslav - FBC Liberec

Extraliga žen, 1. kolo

14:15 Elite Praha - FBK Jičín
15:00 FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
17:00 Herbadent SJM Praha 11 - Sokol Židenice

Baseball

BRNO - Mistrovství Evropy, play-off

Německo - ČR 5:2
Španělsko - Francie 10:5
19:00 Itálie - Nizozemsko

Dostihy

MOST - Mítink

Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2 000 m, tříletí a starší koně, dotace 120 tisíc korun): 1. Legionar (ž. Verner, tr. Ročák, stáj UMC), 2. Win Front, 3. Dally Hit. Výrok: lehce 4 - krk - hlava. Čas: 2:08,88.

Další dostihy: I. Fantaggira Lady (ž. Šafář) - Fabrisco - Sheika Zuza, II. Talbec (Hlubučková) - Lemesína - Pepa Havel, III. Ange Guardian (ž. Váňa ml.) - Sixty Seven - Calvera, IV. Romane Conti (ž. Murzabajev) - Kobi - Faraon, VI. Irish Fire (Pátková) - Clasa Cafe - Lamiranda, VII. Power Zar (ž. Váňa ml.) - Maiestas - Justin.

Hokejbal

Extraliga, 3. kolo

KOVO Praha - Letohrad 3:4 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 2:2)
Most - Hradec Králové 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Ústí nad Labem - Pardubice 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 3:2)
Kert Park Praha - Vlašim 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Plzeň - Sudoměřice 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Kladno - Třinec odloženo

Jachting

SANTANDER (Špan.) - Mistrovství světa

Ragby

Extraliga, 4. kolo

Praga Praha - Říčany 50:18 (26:6)
Sparta Praha - Slavia Praha 33:17 (20:10)
Mariánské Hory - Vyškov 25:23 (12:11)
Dragon Brno - Tatra Smíchov 21:32 (0:12)

Právě se stalo

19:10
Volejbalisté Brazílie mají šanci vyhrát počtvrté za sebou mistrovství světa. V semifinále šampionátu v Polsku porazili Francii po bitvě 3:2. více...

18:54
Fotbalová liga, 8. kolo: Jihlava - Příbram 0:1 (64. Řezníček), Brno - Liberec 1:0 (11. Sýkora), Jablonec - České Budějovice 0:0, ČK: 15. Vošahlík (ČB). více...





Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.