Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



26. 3. 2017

Fotbal

Evropská kvalifikace MS 2018

Skupina C:
18:00 San Marino - ČR (Serravalle)
Ázerbájdžán - Německo (Baku)
20:45 Severní Irsko - Norsko (Belfast)

Skupina E:
18:00 Arménie - Kazachstán (Jerevan)
20:45 Rumunsko - Dánsko (Kluž)
Černá Hora - Polsko (Podgorica)

Skupina F:
18:00 Anglie - Litva (Londýn)
20:45 Malta - Slovensko (Ta’Qali)
Skotsko - Slovinsko (Glasgow)

ČFL, 20. kolo

15:00 Benátky nad Jizerou - Zápy
Jirny - Loko Vltavín

MSFL, 18. kolo

10:15 Slovácko B - Otrokovice
Uničov - Blansko
10:30 Zlín B - Vyškov

Divize, 18. kolo

Skupina A:
15:00 Jankov - Sušice
Sedlčany - Admira Praha

Skupina B:
15:00 Souš - Brozany

Skupina C:
15:00 Trutnov - Ústí nad Orlicí
Kolín - Dvůr Králové

Skupina D:
10:15 Brumov - Rosice
15:00 Tasovice - Slavičín
Žďár nad Sázavou - Hodonín
Velká Bíteš - Pelhřimov

Skupina E:
10:15 Havířov - Velké Karlovice
15:00 Kozlovice - Přerov
Šumperk - Jeseník
Frýdlant nad Ostravicí - Valašské Meziříčí

Český pohár MOL Cup, čtvrtfinále

12.15 SFC Opava - Zbrojovka Brno

Liga žen, 13. kolo

13:00 Viktoria Plzeň - Liberec
14:30 Zbrojovka Brno - Slavia Praha

Hokej

NHL

Minnesota - Vancouver 2:4 (0:0, 0:4, 2:0)
Columbus - Philadelphia 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
St. Louis - Calgary
Buffalo - Toronto
Montreal - Ottawa
Los Angeles - NY Rangers
New Jersey - Carolina
NY Islanders - Boston
Washington - Arizona
Nashville - San Jose
Edmonton - Colorado
Florida - Chicago

KHL, semifinále play-off

Východní konference - 2. zápas
13:00 Magnitogorsk - Kazaň

Švédská liga

Čtvrtfinále play-off - 5. zápas:
16.00 Linköping - Brynäs

Baráž o udržení, 3. kolo:
19.15 Leksand- Mora

EBEL liga, semifinále play-off

6. zápas:
14:00 Klagenfurt - Salcburk

Německá liga, semifinále play-off

2. zápasy
14:00 Wolfsburg - Norimberk
16:45 Eisbären Berlín - Mnichov

Slovenská liga, 5. kolo baráže

17:00 L. Mikuláš - Trenčín
18:00 Detva - Skalica

Tenis

MIAMI - turnaj mužů a žen

Atletika

KAMPALA (Uganda) - Mistrovství světa v krosu

Lyžování

PLANICA - závod SP ve skocích na lyžích

10:00 lety muži

VEYSONNAZ - Závěrečné závody SP ve snowboardingu

12.00 snowboardcross družstva

HORNÍ MÍSEČKY - Mistrovství ČR v běhu na lyžích

muži 50 km klasicky s hrom. startem
ženy 30 km klasicky s hrom. startem

Basketbal

Liga mužů, 7. kolo nadstavby

Skupina A2:
17:00 Ústí nad Labem - Prostějov

Liga žen, skupina o udržení

3. kolo:
17:00 MK Technic Brno - Strakonice

6. kolo:
16:00 Slovanka MB - Ostrava

NBA

LA Clippers - Utah
Cleveland - Washington
Portland - Minnesota
San Antonio - New York
Dallas - Toronto

Volejbal

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off

7. zápas:
17:00 České Budějovice - Příbram

Házená

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off

2. zápasy:
16:30 Dukla Praha - KP Brno
17:00 Lovosice - Karviná
Plzeň - Jičín
18:00 Zubří - Frýdek-Místek

Interliga žen, 22. kolo

17:00 Zlín - Slavia Praha

Motorismus

ZLÍN - Valašská rallye, první závod seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

LOSAIL - Velká cena Kataru, úvodní závod mistrovství světa silničních motocyklů

17:00 Moto3
18:20 Moto2
20:00 MotoGP

MELBOURNE - Velká cena Austrálie, úvodní závod mistrovství světa vozů formule 1

6.00

Cyklistika

BELGIE - Jednodenní závod Gent-Wevelgem (WorldTour)

ŠPANĚLSKO - etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

JAR - Etapový závod horských kol Cape Epic

ITÁLIE - Etapový závod Mezinárodní týden Coppiho a Bartaliho

Florbal

Superliga mužů, play-down

4. zápasy:
Kanonýři Kladno - Sparta Praha 
Sokol Pardubice - FBC Liberec 

Extraliga žen

Semifinále play-off - 2. zápasy:
15:00 1. SC Vítkovice - FBC Ostrava
17:00 Chodov - FK Jižní Město

1. kolo play-down - případný 7. zápas:
11:45 Panthers Praha - FBS Olomouc

Golf

RIO GRANDE (Portoriko) - Závěr turnaje Puerto Rico Open série PGA Tour

AUSTIN (USA) - Závěr turnaje Dell Match Play ve hře na jamky soutěže World Golf Championships

Hokejbal

Extraliga, 22. kolo

13:00 Most - Kladno
Hradec Králové - Pardubice
Ústí nad Labem - Kert Park Praha
KOVO Praha - Plzeň
Letohrad - Rakovník

Střelba

ACAPULCO - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Různé

PEKING - mistrovství světa v curlingu žen

3:00 o 3. místo
8:00 finále

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze