Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výsledkový servis



22.11.2014

Fotbal

První liga, 15. kolo

Liberec - Jihlava 2:2 (0:1)
Brno - Příbram 1:0 (1:0)
Teplice - Dukla 1:0 (0:0) 
Sparta - České Budějovice 4:0 (1:0)
20:15 Ostrava - Jablonec

Druhá liga, 16. kolo

Karviná - Třinec 3:1 (2:1)
Pardubice - Žižkov 1:1 (1:0)
Sokolov - Vlašim 2:0 (1:0) 
Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
Opava - Most 3:0 (1:0)
Zlín - Kolín 1:1 (1:1)

ČFL, 16. kolo

Chrudim - SK Union 2013 3:0 (1:0)
Loko Vltavín - Meteor Praha 2:2 (1:1), pen. 3:2
Benešov - Chomutov 2:0 (1:0)
Domažlice - Bohemians Praha 1:1 (1:1), pen. 2:4
Králův Dvůr - Louňovice 1:4 (0:2)

Anglická liga, 12. kolo

Chelsea - West Bromwich 2:0
Everton - West Ham United 2:1
Leicester - Sunderland 0:0
Manchester City - Swansea 2:1
Newcastle - QPR 1:0
Stoke - Burnley 1:2
18:30 Arsenal - Manchester United

Německá liga, 12. kolo

Bayern Mnichov - Hoffenheim 4:0
Hannover - Leverkusen 1:3
Mohuč - Freiburg 2:2
Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 1:3
Paderborn - Dortmund 2:2
Schalke - Wolfsburg 3:2
18:30 Kolín nad Rýnem - Hertha Berlín

Španělská liga, 12. kolo

Atlético Madrid - Málaga 3:1
Eibar - Real Madrid 0:4
20:00 FC Barcelona - FC Sevilla
22:00 La Coruňa - San Sebastian

Italská liga, 12. kolo

Bergamo - AS Řím 1:2
20:45 Lazio Řím - Juventus Turín

Francouzská liga, 14. kolo

Bastia - Lyon 0:0
20:00 Nice - Remeš
Monako - Caen
Guingamp - Rennes
Lorient - Lens

Liga žen, 12. kolo

Liberec - Slovácko 0:6 (0:3)
Slavia - Sparta 3:4 (1:2)

Slovenská liga, 18. kolo

Podbrezová - Ružomberok 1:2
Trnava - Košice 3:1
Dunajská Streda - Banská Bystrica 0:0
Trenčín - Senica 3:1

Druhá anglická liga, 18. kolo

Huddersfield - Sheffield Wednesday 0:0
Blackburn - Leeds 2:1
Blackpool - Bolton 1:1
Bournemouth - Ipswich 2:2
Charlton - Millwall 0:0
Norwich - Brighton 3:3
Rotherham - Birmingham 0:1
Watford - Derby 1:2
Wigan - Middlesbrough 1:1
Wolverhampton - Nottingham 0:3

Druhá německá liga, 14. kolo

SV Frankfurt - Braunschweig 0:3
Union Berlín - Mnichov 1860 1:4

Skotská liga, 14. kolo

Celtic Glasgow - FC Dundee 2:1
Dundee United - Kilmarnock 3:1
Hamilton - St. Mirren 3:0
Inverness - Motherwell 3:1
St. Johnstone - Ross County 2:1

Belgická liga, 16. kolo

18:00 Charleroi - Anderlecht
20:00 Gent - Cercle Bruggy
Lokeren - Westerlo
Mouscron-Péruwelz - Lierse
20:30 FC Bruggy - Waasland-Beveren

Dánská liga, 15. kolo

Esbjerg - Hobro 4:2
FC Kodaň - Silkeborg 1:0

Nizozemská liga, 13. kolo

18:30 Alkmaar - Arnhem
Deventer - Breda
19:45 Feyenoord Rotterdam - Dordrecht
20:45 Tilburg - Excelsior Rotterdam
Ajax Amsterodam - Heerenveen

Polská liga, 16. kolo

Štětín - Bielsko-Biala 1:2
Wisla Krakov - Leczna 2:0
Kielce - Bydhošť 2:2

Rakouská liga, 16. kolo

Grödig - Rapid Vídeň 3:1
Austria Vídeň - Mödling 4:0
Ried - Altach 2:1
Wiener Neustadt - Wolfsberg 2:0

Švýcarská liga, 16. kolo

Sion - FC Curych 1:3
20:00 Grasshopper Curych - Lucern

Turecká liga, 10. kolo

Rizespor - Basaksehir 0:2
Akhisar - Mersin 1:1
Galatasaray - Trabzonspor 0:3

Ruská liga, 14. kolo

Jekatěrinburg - Kazaň 1:3
Torpedo Moskva - Rostov na Donu 2:1
FK Krasnodar - CSKA Moskva 2:1
Petrohrad - Kubaň Krasnodar 1:0

Hokej

První liga, 27. kolo

Kladno - Most 9:3 (2:1, 4:0, 3:2)
Benátky nad Jizerou - Šumperk 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 7:3 (1:0, 3:2, 3:1)
Havířov - Třebíč 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
České Budějovice - Jihlava 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Prostějov - Litoměřice 3:8 (0:2, 2:2, 1:4)
Kadaň - Chomutov 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Druhá liga

Skupina Východ - 19. kolo:
Karviná - Břeclav 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Hodonín - Přerov 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Nový Jičín - Frýdek-Místek 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Technika Brno - Opava 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)
Vsetín - Valašské Meziříčí 7:2 (3:1, 1:1, 3:0)

Skupina Západ - 14. kolo:
Moravské Budějovice - Kobra Praha 2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
Řisuty - Bílina 5:6 v prodl. (3:1, 0:3, 2:1 - 0:1)
Kolín - Nymburk 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
Klatovy - Vrchlabí 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Sokolov - Trutnov 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
Jindřichův Hradec - Jablonec nad Nisou 6:2 (1:0, 3:0, 2:2)
Pelhřimov - Klášterec nad Ohří 7:6 (2:1, 4:3, 1:2)
Tábor - Žďár nad Sázavou 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

NHL

Edmonton - New Jersey 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Columbus - Boston 3:4 po sam. nájezdech (2:0, 0:0, 1:3 - 0:0)
Pittsburgh - NY Islanders 4:5 po sam. nájezdech (2:3, 1:1, 1:0 - 0:0)
Utkání Buffalo - NY Rangers bylo kvůli sněhové kalamitě přeloženo na 20. února

KHL

Jekatěrinburg - Barys Astana 2:1 v prodl. 
Magnitogorsk - Ufa 2:6 
Jaroslavl - Lada Togliatti 2:4
Viťaz Podolsk - Nižněkamsk 3:2 po sam. nájezdech
Čerepovec - Atlant Mytišči 3:4 v prodl.
Kazaň - Omsk 4:2
Dinamo Riga - Petrohrad 4:2
Záhřeb - Jokerit Helsinky 1:3

EBEL liga, 19. kolo

Innsbruck - Lublaň 0:3

Švýcarská liga, 24. kolo

19:45 Bern - Zug
Biel - Fribourg-Gottéron
Kloten - Rapperswil
Lausanne - Ženeva
Curych - Davos
20:30 Lugano - Ambri-Piotta

Švédská liga, 23. kolo

Brynäs - Färjestad 4:1
Frölunda - Djurgaarden 5:4 po sam. nájezdech
Leksand - HV 71 3:4 po sam. nájezdech
Linköping - Lulea 3:1
Skelleftea - MODO Hockey 4:1
Växjö - Örebro 4:3 po sam. nájezdech

Finská liga

KalPa Kuopio - Blues Espoo 2:3 po sam. nájezdech
Kärpät Oulu - Jyväskylä 1:2 v prodl.
Lukko Rauma - TPS Turku 0:3
SaiPa Lappeenranta - Hämeenlinna 3:4 po sam. nájezdech

Tenis

LILLE (Fr.) - Finále Davis Cupu

Francie - Švýcarsko 1:2 po čtyřhře
Benneteau, Gasquet - Federer, Wawrinka 3:6, 5:7, 4:6

Lyžování

KLINGENTHAL (Něm.) - Úvodní závod SP ve skocích na lyžích

Družstva muži:
1. Německo (Eisenbichler, Freitag, Wellinger, Freund) 1098,0, 2. Japonsko (Šimizu, Ito, Kasai, Takeuči) 1068,9, 3. Norsko (Velta, Jacobsen, Fannemel, Bardal) 1061,2, 4. Finsko 1018,3, 5. Slovinsko 1015,6, 6. ČR (Janda, Hájek, Matura, Koudelka) 1012,5, 7. Švýcarsko 973,4, 8. Rakousko 968,0.

Basketbal

Liga mužů, 15. kolo

Svitavy - Děčín 63:78 (17:18, 36:42, 51:62)
Kolín - USK Praha 73:58 (13:14, 33:30, 51:43)
Opava - Brno 93:81 (23:17, 44:41, 68:56)

Liga žen, 7. kolo

Hradec Králové - Valosun Brno 82:77 (20:18, 43:41, 56:52)
IMOS Brno - Nymburk 63:60 (16:16, 34:34, 47:48)
Trutnov - Slavia Praha 99:79 (25:17, 54:35, 75:58)

NBA

Atlanta - Detroit 99:89
Charlotte - Orlando 100:105
Dallas - LA Lakers 140:106
Denver - New Orleans 117:97
Golden State - Utah 101:88
Memphis - Boston 117:100
Minnesota - San Antonio 92:121
Oklahoma City - Brooklyn 92:94
Philadelphia - Phoenix 96:122
Portland - Chicago 105:87
Toronto - Milwaukee 124:83
Washington - Cleveland 91:78

Volejbal

Extraliga mužů, 7. kolo

Příbram - Zlín 3:1 (-20, 31, 22, 21)
České Budějovice - Ústí nad Labem 3:0 (10, 15, 15)
Havířov - ČZU Praha 3:2 (16, 24, -20, -19, 14) 
Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 3:0 (23, 20, 24)
Brno - Ostrava 3:2 (-15, -16, 23, 20, 13).

Extraliga žen, 10. kolo

SG Brno - Ostrava 0:3 (-18, -18, -13)
Frýdek-Místek - Olymp Praha 3:0 (20, 12, 25)
Olomouc - KP Brno 3:0 (20, 23, 23)
Šternberk - Přerov 3:2 (-17, 18, -23, 27, 13)

Házená

Extraliga mužů, 12. kolo

Jičín - Zubří 25:30 (12:15)

Interliga žen, 17. kolo

Písek - Prešov 26:16 (9:8)

Poháru EHF žen, 3. kolo - odveta

Baník Most - Rostov na Donu 20:22 (8:9), první zápas 21:26, postoupil Rostov

Motorismus

ABÚ ZABÍ (SAE) - Velká cena Abú Zabí, závěrečný závod mistrovství světa vozů formule 1

Kvalifikace
1. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:40,480, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,386, 3. Bottas (Fin./Williams) -0,545, 4. Massa (Braz./Williams) -0,639, 5. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,428, 6. Button (Brit./McLaren) -1,484, 7. Räikkönen (Fin./Ferrari) -1,756, 8. Alonso (Šp./Ferrari) -2,386, 9. Magnussen (Dán./McLaren), 10. Vergne (Fr./Toro Rosso).

Pozn.: Původně pátý Daniel Ricciardo a šestý Sebastian Vettel byli z kvalifikace vyloučeni a přesunuti na konec startovního roštu.

Cyklistika

KOKSIJDE (Belg.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Ženy:
1. Cantová (Belg.) 42:52, 2. Stultiensová, 3. De Boerová (obě Niz.) obě -6, 4. Chainelová-Lefevreová (Fr.) -1:01, 5. Harrisová (Brit.) -1:18, 6. Mikulášková -1:51, 7. Havlíková -2:03, ...33. Nosková (všechny ČR) -7:54.

Průběžné pořadí (po 2 závodech):
1. De Boerová 90, 2. Cantová 88, 3. Comptonová (USA) 82, ...8. Havlíková 54, 11. Mikulášková 43, 25. Nosková 14, 39. Kuntová (ČR) 3.

Muži:
1. Van Aert 1:02:34, 2. Pauwels (oba Belg.) -41, 3. Van der Poel (Niz.) -53, 4. Meeusen -55, 5. Vantornout -57, 6. Adams (všichni Belg.) -58, ...23. Skála -3:55, 25. Boroš -3:56, 31. Šimůnek -4:37, Kyzivát, Paprstka, Petrus (všichni ČR) všichni -2 kola.

Průběžné pořadí (po 2 závodech):
1. Pauwels 140, 2. Meeusen 115, 3. Vantornout 115, ...18. Boroš 64, 31. Paprstka 38, 39. Skála 28, 44. Šimůnek 20, 54. Kyzivát 10, 55. Petrus 7.

BRNO - Mistrovství světa v sálové cyklistice

finále: 
krasojízda - čtveřice ženy, dvojice ženy

Florbal

Extraliga mužů, 11. kolo

Sokol Pardubice - 1. SC Vítkovice 3:4 v prodl. (2:0, 0:2, 1:1 - 0:1)

Extraliga žen, 11. kolo

Sokol Židenice - Sokol Královské Vinohrady 7:4 (1:1, 3:1, 3:2)

Box

ČEDŽU (Korea) - Mistrovství světa žen

Golf

SIA-MEN (Čína) - Turnaj žen International Ladies Open, součást evropské série Ladies European Tour

Hokejbal

Extraliga, 13. kolo

KOVO Praha - Hradec Králové 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Most - Vlašim 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Kert Park Praha - Pardubice 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Plzeň - Letohrad 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)

Krasobruslení

BORDEAUX (Fr.) - Trofej Erika Bomparda, závod seriálu Grand Prix

Ženy:
1. Radionovová 203,92, 2. Lipnická (obě Rus.) 185,18, 3. Wagnerová (USA) 177,74, ...9. Březinová (ČR) 144,29

Rychlobruslení

SOUL (Korea) - Závody SP

Muži: 10.000 m:
1. De Jong 13:17,51, 2. Swings (Belg.) 13:32,45, 3. Rumjancev (Rus.) 13:37,59.
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech):
1. De Jong 160, 2. Rumjancev 150, 3. Swings 105.

Ženy: 500 m:
1. I Sang-hwa (Korea) 37,99, 2. Kodairaová (Jap.) 38,51, 3. Erbanová (ČR) 38,83.
Pořadí SP (po 4 závodech):
1. I Sang-hwa 380, 2. Kodairaová 340, 3. Van den Brandtová (Niz.) 201, ...6. Erbanová 158.

1500 m:
1. Leenstraová 1:57,76, 2. Wüstová (obě Niz.) 1:58,33, 3. Grafová (Rus.) 1:59,02, ...9. Sáblíková (ČR) 2:00,98, 16. Erbanová 2:03,32, divize B: 16. Kerschbaummayrová (ČR) 2:12,15.

Průběžné pořadí SP (po 2 závodech):
1. Leenstraová 180, 2. Wüstová 180, 3. Njatunová (Nor.) 120, ...9. Sáblíková 72, 17. Erbanová 30

Různé

CHAMPÉRY (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy v curlingu

Muži:
1. kolo:
ČR - Lotyšsko 6:2, Švédsko - Itálie 8:2
Německo - Dánsko 8:6
Skotsko - Norsko 8:6
Švýcarsko - Rusko 6:5
2. kolo:
19:00 Švédsko - ČR
Ženy:
1. kolo: 
Lotyšsko - ČR 5:4
Rusko - Estonsko 10:6
Dánsko - Skotsko 7:6
Švédsko - Německo 6:4
Finsko - Švýcarsko 7:5

Právě se stalo

18:56
Fotbalová liga, 15. kolo: Teplice - Dukla 1:0 (54. Krob z pen.). Dukla prohrála poprvé od začátku října a Teplice se dostaly v tabulce o bod před ní. více...

18:56
Fotbalová liga1 15. kolo: Liberec - Jihlava 2:2 (76. Šural, 90.+1 Hadaščok - 11. T. Kučera, 56. Mešanovič). Liberec si připsal devátou remízu v sezoně. více...







mobilní verze
© Copyright 1999–2014 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.