Předposlední jarní klasika. Valonský šíp jedou Kreuziger i Vakoč

„Neúčast by mě mrzela,“ vyhlásil Roman Kreuziger v úterý, den před startem Valonského šípu. Do předposlední jarní klasiky vjede český cyklista pohmožděn z nedělního pádu na Amstel Gold Race, přesto se chce znovu pohybovat mezi nejlepšími. V pelotonu nebude chybět ani Petr Vakoč.

P98e77t40r 34S81l44a98b89y19h13o64u93d 1392435910457

Strašná škoda, že nepojede Gilbert. S ním by to mohlo být opravdu zábavné. Mohlo by k rozhodujícímu útoku dojít dřív než v posledních metrech závodu. Letošní jaro bylo opravdu skvělé. Spousta jezdců se nebála závodit a často to vedlo k úspěchu.

+2/0
19.4.2017 9:23

Z73u74z94a46n11a 46V63y25n56i24k68a28l64o54v66á 9294975696410

Souhlasím, mohlo. Takto vyhraje Valverde po spurtu s Vakočem, což nuda rovněž nebude;-)

P86e53t50r 15V47o95s42t45r70ý 3348930723116

Člověče ty se už nech konečně vyšetřit. Štybar Valonský šíp v životě nejel a ani letos to neměl v úmyslu. Jemu seděj kostky a ne takovéhle stěny. Naopak Brambillovi sedí Ardeny.

+4/0
19.4.2017 9:29

M27a39r24t86i77n 75V55a19n50e78r 3806488936834

Kreuziger v neděli během oblíbeného závodu Amstel Gold Race bojoval o vítězství, než ho před klíčovým útokem dne potkal pád.

Autor už to trochu přehání, stejně jako v minulém článku. Nic proti Romanovi, ale kdybych byl taky na startu, tak se bude psát, že jsem v prvních 100 metrech bojoval o vítězství?:-)

+3/0
19.4.2017 8:24

V61l21a56d92i64s75l83a79v 69Ž69i41d56e41k 3788330690

Byla to smůla, že dva předchozí vítězové se o sebe přeložili. MOhli to ještě zdramatizovat.

0/0
19.4.2017 10:46

M54i95l94a86n 93N61ě50m38e96c 1385150396246

Roman toho vzhledem ke konkurenci a upravenému profilu tratě moc zdramatizovat nemohl, při vší úctě k němu.