Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zahrajte si s milenkami Tigera Woodse

Jeden z golfových míčků s kreslenými hlavičkami údajných milenek Tigera Woodse | foto: Profimedia.cz

4 2010
Zdeformovat ženě obličej golfovou holí je skutek z kategorie trestných. Když je obličej namalovaný, může to být zábava. Kanadská společnost Creative Classics přichází na trh se sadou golfových míčů, na nichž je vyobrazeno dvanáct milenek Tigera Woodse.

O tom, kolik nemanželských sexuálních poměrů vlastně světoznámý Američan měl, se lze jen dohadovat. Ne všechny ženy z vybrané do kolekce intimní styky potvrdily. A na některé se naopak nedostalo.

dvanáct tigerových milenek

Rachel                         Cori                         Jaimee                       Holly                         Kalika                     Josleyn                     Jamie                 Loredana                  Mindy                         Julie                        Theresa                   Cougar

Kompletní tucet v originálním balení stojí 44,95 amerického dolaru nebo 28 liber. Zástupce firmy Mike Caldwell uvedl, že novinka jde na dračku. Za první tři dny za ni zákazníci utratili 40 tisíc USD.

Třiašedesátiletý spisovatel Caldwell prý na nápad přišel před loňskými Vánoci, když se dozvěděl, že 14. února 2010 začíná podle čínského horoskopu Rok tygra.

"Uvědomil jsem si, kolik je na světě golfistů, konsternovaných z toho, co se stalo. Řekl jsem si, že bude dobré je trochu pobavit," řekl autor nápadu.

Golfové míčky s kreslenými hlavičkami údajných milenek Tigera Woodse.

Oficiální prodejní slogan zní: "Tigera bavilo si s nimi hrát. Vy teď můžete také!"

Autor:


Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?
Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?

Vyšumění přátelství nemusí být jen vaše vina.

Najdete na iDNES.czmobilní verze