Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Wiesnerová získala titul Miss aerobik

30 2006
Praha - Devatenáctiletá studentka Kateřina Wiesnerová ze Záluží u Třemošné vybojovala v sobotu večer v pražském Top Hotelu titul Miss aerobik. V jedenáctém ročníku soutěže, kterou pořádá agentura CARE ALFA, získala titul první vicemiss Jana Šmídová z Karlových Varů a druhou vicemiss se stala Markéta Buchmajerová z Brna.

Vítězka soutěže, která má podtitul Hledáme nejpůvabnější sportující dívku či ženu, na aerobiku oceňuje spojení pohybu a hudby. Devatenáctiletá Wiesnerová je však natolik odvážná a sportu oddaná, že se rozhodla udělat si také kurz paraglidingu.

Finalistky musely předvést zdatnost ve čtyřech soutěžních disciplínách. Samy si musely poskládat vlastní sestavu aerobiku, předvedly veslařské schopnosti na trenažeru, úroveň slovního projevu dokazovaly při konverzaci s osobnostmi českého hudebního nebo hereckého pole.

Krásky se zálibou ve sportu zpovídali například herci Václav Vydra, Martin Dejdar nebo duo Richard Genzer - Michal Suchánek.

Chybět nemohla ani závěrečná disciplína, kterou byla tradiční promenáda v plavkách.

Vítězka získala do ročního užívání osobní automobil.

V průběhu večera vystoupili Petr Kolář, Vlastimil Horváth a mnohonásobný Zlatý slavík Karel Gott.

Finalistky soutěže Miss aerobik strávily několik zářijových dnů na soustředění na řeckém ostrově Samos. Předtím se pilně připravovaly na vrchol soutěže s mistrem světa ve sportovním aerobiku Davidem Hufem, tanečníkem Yemim A.D. a choreografkou Soňou Kupcovou v Lázních Bělohrad.

Autoři:


Nejčtenější

denicky-depo-provera-uz-nikdy
denicky-depo-provera-uz-nikdy

Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

Najdete na iDNES.czmobilní verze