Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


VIDEO: Do Tábora zve na šampionát atletů husita Dvořák

10 2016
Do atletického mistrovství republiky (17. až 19. června v Táboře) zbývá ještě víc než pět týdnů, ale avizovaný spot se šéftrenérem Tomášem Dvořákem coby husitou už je tady. V Táboře se bude bojovat nejen o tituly, ale také o limity na evropský šampionát v Amsterdamu i na olympiádu v Riu, a trojnásobný mistr světa a bývalý světový rekordman v desetiboji se při natáčení pozvánky činil málem jako při závodění.

A už přijdou do prodeje i vstupenky na vrcholnou akci domácí sezony. Táborští pořadatelé připravili lístky ve čtyřech cenových relacích, přičemž na ty dvoudenní je 25procentní sleva. Převedeno na konkrétní čísla:

Na zastřešenou část hlavní tribuny (sektory B1, B2) stojí vstupenka 150 korun na jeden den, 250 korun na sobotu i neděli. Na nekrytou část (A, C) pak 120 Kč na den a 200 na celý dvoudenní program. Navíc lze ke dvěma plným lístkům přikoupit ještě ty pro děti do 15 let za poloviční cenu.

Jelikož táborský stadion Míru jinde po obvodu tribuny nemá, budou vybudovány mobilní tribuny na protilehlé rovince (sektory D, E), kam vstupné přijde diváky na 100 Kč na den a 150 na oba dny.

Fotogalerie

Nejlevnější možností jsou lístky k stání, které lze pořídit za 70, resp. za 100 korun. Vstupné na stání je pro děti do 15 let zdarma.

Pakliže se někdo na stadion nedostane, může sledovat závody ve vrhu koulí. A je tady další novinka - tyto závody se totiž uskuteční v pátečním podvečeru na Žižkově náměstí v centru města.

Vstupenky přijdou do prodeje v síti Ticketportal ve středu 11. května v pravé poledne.

Také doprovodný program je zacílen na celé rodiny. Pro malé návštěvníky bude připraveno i vystoupení Michala Nesvadby (v neděli od 14 hodin na plaveckém stadionu, hned vedle atletického) a budou si moci vyzkoušet i Atletiku pro děti.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze