Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Úder kolenem a Majerův soupeř šel k zemi

29 2006
Praha - Návrat z kategorie snů, aneb Pavel Hakim Majer je zpět v ringu s plnou parádou. Český bojovník porazil za 140 vteřin v souboji boxerů K1 Dirka Thieleckeho z Německa a rozjásal nabité hlediště pražského Top Hotelu při pátém díle Night of Heroes.

Majer měl pro zápas speciální motivaci. V Česku se bil po dlouhých čtyřech letech, a tak chtěl nažhavené fanoušky potěšit výhrou. A povedlo se mu to v bitvě proti letošnímu mistru světa asociace WKA. Thieleckeho po necelých třech minutách poslal po sérii přesných kombinací zakončeních úderem kolenem k zemi a připsal si tak své devatenácté K.O. vítězství.

"Jednu výhru jsem měl na kontě už když jsem šel do ringu. Byla to možnost bojovat konečně po čtyřech letech doma," řekl dvoumetrový Majer, který se v minulosti dral mezi světovou bojovnickou elitu.

"Před zraněním mi chyběl kousek, abych se dostal mezi nejlepší. Teď doufám, že mám na to se dostat zpátky a důstojně hájit české barvy v zápsech s nejlepšími světovými bojovníky a vítězit nad nimi," pronesl.

Majerovu slibně rozjetou kariéru zastavila nešťastná zlomenina nohy.

Pak prý poznal, že se v Česku rychle zapomíná.

"Když se vám daří, jste vidět na Eurosportu a vyhráváte zápasy na prestižních světových turnajích, máte spoustu přátel. Jenže po změně trenéra a následném zranění jsem zjistil, že je jen málo lidí, kteří vám opravdu věří a chtějí pomoci," poznamenal Majer s tím, že sice následně poctivě makal v tréninku, jenže domácí promotéři o jeho start neměli zájem.

"Proto jsem začal trénovat v Holandsku a měl zápasy v zahraničí. Teď jsem strašně rád, že jsem fanoušky potěšil výhrou. Doufám, že to nebylo naposledy," dodal.

Autoři:


Témata: box, zranění, Eurosport
Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze