Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Trutnov před další sezonou nic nemění, stávající model se osvědčil

Kateřina Hindráková (vpravo) z Trutnova obchází Jovanu Jakšičovou ze Slavie. | foto: ČBF / Václav Mudra

26 2017
Po loňské hektice, kdy se dlouho nevědělo, zda nejvyšší ženská soutěž ve městě vůbec zůstane, mají v letošní letní přestávce v Trutnově mnohem jasněji. Chtějí pokračovat v modelu, který basketbalový klub před rokem nastavil poté, co při omezenějších finančních možnostech přešel na poloprofesionální základ.

„Uspěli jsme, jak jsme uspěli, sedmé místo úspěchem v naší situaci bylo. Znovu tak kádr postavíme převážně ze svých odchovankyň a šanci dostanou dorostenky, chceme být dál takovým rodinným klubem,“ uvedl Vladimír Smilnický, předseda trutnovského klubu.

Na postu trenéra by měl pokračovat Petr Kapitulčin, jenž družstvo nelehkou minulou sezonou úspěšně provedl. „V klubu určitě zůstávám, uvidím, v jakých pozicích,“ komentoval to samotný trenér.

Trutnov se do přípravy pustí až v létě, proto je zatím podle vedení klubu otázka složení kádru předčasná. „Chceme, aby pokračovalo co nejvíce hráček z loňského kádru,“ sdělil Smilnický.

Autor:


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
Nejčtenější

Jak vysvětlit synovi, kdo je jeho biologický otec?
Jak vysvětlit synovi, kdo je jeho biologický otec?

Svého biologického otce vídá syn jednou měsíčně, ale myslí si, že to je jen kamarád, který si s ním hraje a dává mu dárky k narozeninám. Jak co nejlépe vysvětlit synovi situaci?

Najdete na iDNES.czmobilní verze