Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tichá rána a party pod mostem přes Vltavu, i takový je golf v Hodkovičkách

27 2009

Tou další věcí jsou čipové karty. Marketingová manažerka Eva Nováková vysvětluje: "Kdo si chce zatrénovat, nemusí na recepci. Svoji kartu si nabije a automat mu poplatek za míčky odečte z účtu." Do Hodkoviček se totiž na druhé straně chodí pálit i v šest ráno. A kdo má náturu si přivstat, sotva se rozední, mívá rád svůj klid a relativní samotu.

Opakem tréninku za kuropění jsou společenské akce. Hřiště, jehož kolorit vytváří jak Vltava, tak i železniční Branický most společně se siluetou vyšehradských věží na horizontu, nabízí "domeček pod mostem". Ten je jakousi depandancí hlavní klubovně. Když se tato část areálu s dobře modelovaným terénem pro chipping uzavře, najde tady vlastní zázemí jakákoli společnost, aniž by se běžný provoz křížil s její soukromou party.

I devítka může nabídnout těžké jamky, jakou je třeba dvojka s greenem na poloostrově, ale pověst zdejšímu Golf and Country Clubu vytváří přece jen hlavně největší české tréninkové centrum s umělým osvětlením, infrazářiči odpališť pro zimní trénink.

A časté demo akce firem. Při nich se uzavírá jižní odpaliště (ano, v Hodkovičkách se trénuje proti sobě ze dvou stran), protože odpaly s posledními modely špičkových driverů jsou někdy ukrutně dlouhé.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze