Světový pohár v letech na lyžích v Kulmu

Světový pohár v letech na lyžích, skáče se 2. kolo
15:43
Světový pohár dál vede Simon Ammann před Schlierenzauerem.
15:42
Antonín Hájek skončil po dvou vyrovnaných skocích na čtvrtém místě. Po triumfech v trénincích a kvalifikaci to může vypadat jako zklamání, ale porazil řadu zvučných jmen jako Schlierenzauer, Kofler nebo Ahonen.
15:40
Ammann skočil rovných 200 metrů. To mu nestačí na vítězství. O pět desetin bodu vyhrál Slovinec Kranjec.

15:39
Posledním skokanem na můstku je Švýcar Ammann. Ten může sundat Hájka ze stupňů vítězů.
15:38
Slovinec Kranjec jde do čela. Skočil 200 metrů a poráží Hájka i Kocha.
15:37
Rakušan Schlierenzauer skočil méně než Hájek. Za 193 metry dostal 372,1 bodu a jde na třetí místo za Hájka.
15:37
Hájek Kocha nenapodobil. Jde na druhé místo za skok dlouhý 196 metrů. Získal 374,3 bodu.
15:35
Rakušan Koch předvedl nejdelší let závodu. Přistál na značce 201,5 metru. Jde jasně do vedení.
15:34
Další daleký skok. Vítěz Turné čtyř můstků Kofler z Rakouska skočil rovných 190 metrů. Jde do čela.
15:33
Polák Malysz skočil 190,5 metru daleko. Jde do vedení.
15:32
Rakušan Loitzl letí daleko. Přistál na značce 189,5 metru a jde jasně do vedení.
15:31
Fin Ahonen přistál na značce 185 metru. Jde na první místo.
15:29
Rakušan Morgenstern letěl na 180,5 metru, je třetí. Vedoucí duo neohrozil.
15:29
Nahoře už zbývá pouze 10 skokanů.
15:28
Nor Romören skočil 184,5 metru a řadí se na druhé místo.
15:26
Němec Uhrmann skočil 177 metrů a je třetí.
15:25
Nor Evensen letěl daleko. Skočil 186 metru a jde na 1. místo. Má 344,6 bodu.
15:25
Polák Rutkowski letěl daleko. Přistál na značce 180 metrů a to mu stačí na první místo. Jde do vedení. Má 332,6 bodu.
15:23
Hautamäki skočil 177 metrů, což mu stačí na třetí místo. Získal 322,4 bodu.
15:23
Fin Keituri skočil 167 metrů a je čtvrtý.
15:21
Němec Neumayer skočil 173,5 metru, jde na třetí místo.
15:20
Chedal skočil 179,5 metru, měl by být druhý. Má 325,4 bodu, Thurnbichler udržel první místo.
15:19
Hilde dlouho první nevydržel. Rakušan Turnbichler skočil 180,5 metru a jde s velkým náskokem do vedení. Získal 326,5 bodu.
15:17
Nor Hilde začíná druhou desítku 2. kola. Hilde skočil 168 metrů a získává průběžné vedení.
15:17
Rakušan Müller skočil 164,5 metru a patří mu až pátá příčka. Dostal slabší stylové ohodnocení.
15:16
Slovinec Mežnar skočil 164,5 metru a je třetí.
15:15
Rus Kornilov skočil 162 metry a patří mu třetí příčka.
15:15
Ital Morassi skočil 172,5 metru a je druhý.
15:13
Němec Bodmer si polepšil na 173,5 metru a jde na první příčku.
15:12
Ital Colloredo skočil 164 metry a posouvá se na první místo.
15:11
Polák Mietus skočil 160 metrů, tedy stejně jako Borek Sedlák a jde na druhé místo.
15:11
Němec Wank přistál na značce 156,5 metru, je třetí za Borkem Sedlákem, který bude brát minimálně dva body do SP.
15:09
Slovinec Damjan skočil 165,5 metru, jde před Sedláka na první místo.
15:08
Borek Sedlák skočil pouze 160 metrů, tedy méně než v prvním kole. Získal 283,6 bodu.
14:53
Stejně jako do prvního kola, tak i do druhého se jako první spustí z nájezdu Borek Sedlák.
14:48
Do 2. kola postupuje jako poslední Borek Sedlák, naopak Lukáši Hlavovi o jednu příčku postup unikl.
14:47
Antonín Hájek předvedl v 1. kole závodu svůj nejslabší skok v letošním Kulmu, přesto mu patří 4. místo.
14:46
Lídr SP Ammann přistál v hustém sněžení na značce 195 metrů a jde na první místo. Získal 188,5 bodu.
14:45
Rakušan Schlierenzauer skočil 192,5 metru a hodně se raduje. Poprvé za tři dny v Kulmu se přiblížil výkonu Hájka a bodově jde před něj. Získal 185,5 bodu a je druhý.
14:44
Vítěz Turné čtyř můstků Kofler se do skoku hodně položil. Přistál na značce 188,5 metru a raduje se jako malý kluk. Hájka ale neohrozil, je se 179,2 body čtvrtý.
14:43
Další domácí skokan Morgenstern skočil 183,5 metru a je sedmý.
14:42
Rakušan Loitzl letěl daleko. Stylově přistál na 185,5 metrech a je je pátý se 176,1 bodu.
14:41
Světový rekordman Romören přistál na značce 183 metrech, tedy hodně daleko za jeho 239 metry z Planice. Je šestý.
14:40
Slavný Ahonen skočil 186,5 metru a řadí se před Uhrmanna na 5. příčku. Získal 175,6 bodu. Hájek v prvním kole poráží i Ahonena.
14:39
Němec Bodmer si za 168,5 metru připsal 150,2 bodu.
14:37
Polák Malysz letěl daleko. Připsal si 187,5 metru a řadí se na čtvrté místo.
14:37
Fin Olli let nezvládl, skočil jen 160,5 metru a jde za všechny tři Čechy.
14:35
Rakušan Koch přistál na značce 192 metru, to znamená útok na Hájka. Ale Koch má 182,9 bodu a je třetí.