Sportovní výsledky 19. 10. 2019

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

11. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Standard Lutych
Genk
– : –
20:00
Ostende
Eupen
– : –
20:00
Kortrijk
Waregem
– : –
20:30
Gent
Waasland-Beveren
– : –

Divize A

11. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Petřín Plzeň
Rokycany
– : –
10:30
Jindřichův Hradec
Katovice
– : –
13:30
Čížová
Přeštice
– : –
15:30
Soběslav
České Budějovice B
– : –
15:30
Hořovicko
Beroun
– : –
15:30
Doubravka
Mýto
– : –
17:00
Cheb
Mariánské Lázně
– : –

Divize B

11. kolo

Přidat do mých lig
10:15
TJ Rakovník
Chomutov
– : –
10:15
Štětí
Aritma Praha
– : –
15:00
Březová
Neratovice-Byškovice
– : –
15:30
Český Brod
Souš
– : –
15:30
Ostrov
Kladno
– : –
15:30
Slaný
Brandýs nad Labem
– : –

Divize C

11. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Kutná Hora
Hlinsko
– : –
15:30
Náchod
Dvůr Králové n. L.
– : –
15:30
Trutnov
Letohrad
– : –
15:30
Ostrá
Kolín
– : –
15:30
Vysoké Mýto
Libiš
– : –
15:30
Horky nad Jizerou
Čáslav
– : –

Divize D

12. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Havlíčkův Brod
Zbrojovka Brno B
– : –
14:30
Břeclav
Tasovice
– : –

Divize E

12. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Hranice
Šumperk
– : –
14:30
Bzenec
Brumov
– : –
14:30
Nové Sady
Přerov
– : –
14:30
Skaštice
Vsetín
– : –

Divize F

12. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Heřmanice Slezská
Nový Jičín
– : –

Druhá anglická liga

12. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Blackburn
Huddersfield
– : –
16:00
Brentford
Millwall
– : –
16:00
Hull
QPR
– : –
16:00
Stoke
Fulham
– : –
16:00
Leeds
Birmingham
– : –
16:00
Luton
Bristol
– : –
16:00
Middlesbrough
West Bromwich
– : –
16:00
Reading
Preston
– : –
16:00
Barnsley
Swansea
– : –
16:00
Charlton
Derby
– : –

Druhá německá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Regensburg
Sandhausen
– : –
13:00
Wiesbaden
Heidenheim
– : –
13:00
St. Pauli
Darmstadt
– : –

Liga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Slovácko
1:1 (0:1)
konec
Plzeň
Slavia
0:8 (0:6)

Nizozemská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Alkmaar
Heerenveen
– : –
18:30
Utrecht
PSV Eindhoven
– : –
19:45
Twente Enschede
Tilburg
– : –
20:45
Venlo
Arnhem
– : –
20:45
Waalwijk
Ajax Amsterodam
– : –

Polská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Kielce
Plock
– : –
17:30
Legia Varšava
Poznaň
– : –
20:00
Bialystok
Cracovia Krakov
– : –

Rakouská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Altach
Admira
– : –
17:00
Štýrský Hradec
Salcburk
– : –
17:00
Linec
Mattersburg
– : –

Ruská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Tambov
Jekatěrinburg
– : –
15:30
Spartak Moskva
Kazaň
– : –
18:00
Petrohrad
FK Rostov
– : –

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Celtic Glasgow
Ross County
– : –
16:00
Hamilton
Hibernian
– : –
16:00
St. Mirren
St. Johnstone
– : –
16:00
Motherwell
Aberdeen
– : –
16:00
Kilmarnock
Livingston
– : –

Najdete na iDNES.cz