Euroliga - ženy - los sezony

Euroliga - ženyPřidat do mých lig

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Riga
73:70
konec
Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Pireus
76:68
konec
Salamanca
Hatay
65:73

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Carolo
80:52

Skupina A, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Villeneuve
100:75
konec
Schio
Castors Braine
76:48

Skupina B, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Šoproň
63:52
konec
Fenerbahce Istanbul
Salamanca
64:62
konec
Carolo
Dynamo Kursk
62:86

Skupina A, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Bourges
72:65
konec
Polkowice
Jekatěrinburg
64:69
konec
Villeneuve
Castors Braine
73:61

Skupina B, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Riga
Hatay
– : –

Skupina B, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Olympiakos Pireus
75:58
konec
Salamanca
Riga
61:82

Skupina A, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Orenburg
77:52
konec
Castors Braine
Polkowice
71:94

Skupina B, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Carolo
74:66
konec
Šoproň
Fenerbahce Istanbul
80:84

Skupina A, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schio
Villeneuve
75:81

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Hatay
76:80

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Dynamo Kursk
71:75
konec
Carolo
Riga
100:75

Skupina A, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Castors Braine
85:56
konec
Polkowice
Villeneuve
86:66
konec
Bourges
Schio
70:75

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Salamanca
66:68

Skupina B, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Fenerbahce Istanbul
– : –

13. kolo, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Salamanca
69:51
konec
Olympiakos Pireus
Carolo
79:54
konec
Fenerbahce Istanbul
Riga
61:62

13. kolo, skupina A

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Schio
77:46
konec
Orenburg
Polkowice
55:59
konec
Bourges
Castors Braine
83:55

13. kolo, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Hatay
64:52

Skupina B, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Dynamo Kursk
62:87
konec
Riga
Šoproň
71:79
konec
Carolo
Fenerbahce Istanbul
94:92 po prodl.
konec
Salamanca
Olympiakos Pireus
72:48

Skupina A, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Castors Braine
Jekatěrinburg
69:95
konec
Villeneuve
Bourges
74:78
konec
Schio
Orenburg
82:50

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Riga
78:45
konec
Kursk
Polkowice
89:53
konec
Šoproň
Bourges
66:65

Čtvrtfinále play off - 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Riga
Jekatěrinburg
55:77, konečný stav série 0:2
konec
Polkowice
Kursk
77:81, konečný stav série 0:2
konec
Bourges
Šoproň
64:74, konečný stav série 0:2
konec
UMMC Jekatěrinburg
Dynamo Kursk
91:67 (21:17, 48:32, 72:48)

Skupina A, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Bourges
70:65
konec
Villeneuve
Orenburg
49:61
konec
Schio
Polkowice
83:69

Skupina B, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Šoproň
83:93 po prodl.
konec
Riga
Olympiakos Pireus
70:44
konec
Salamanca
Carolo
78:75 po prodl.

Najdete na iDNES.cz