Neděle 26. ledna 2020, svátek má Zora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Euroliga - ženy - los sezony

Euroliga - ženyPřidat do mých lig

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Riga
73:70
konec
Fenerbahce Istanbul
Olympiakos Pireus
76:68
konec
Salamanca
Hatay
65:73

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Carolo
80:52

Skupina A, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Villeneuve
100:75
konec
Schio
Castors Braine
76:48

Skupina B, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Šoproň
63:52
konec
Fenerbahce Istanbul
Salamanca
64:62
konec
Carolo
Dynamo Kursk
62:86

Skupina A, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Bourges
72:65
konec
Polkowice
Jekatěrinburg
64:69
konec
Villeneuve
Castors Braine
73:61

Skupina B, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Riga
Hatay
– : –

Skupina B, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Olympiakos Pireus
75:58
konec
Salamanca
Riga
61:82

Skupina A, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Orenburg
77:52
konec
Castors Braine
Polkowice
71:94

Skupina B, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Carolo
74:66
konec
Šoproň
Fenerbahce Istanbul
80:84

Skupina A, 10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schio
Villeneuve
75:81

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olympiakos Pireus
Hatay
76:80

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Dynamo Kursk
71:75
konec
Carolo
Riga
100:75

Skupina A, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Castors Braine
85:56
konec
Polkowice
Villeneuve
86:66
konec
Bourges
Schio
70:75

Skupina B, 11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Salamanca
66:68

Skupina B, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Fenerbahce Istanbul
– : –

13. kolo, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Salamanca
69:51
konec
Olympiakos Pireus
Carolo
79:54
konec
Fenerbahce Istanbul
Riga
61:62

13. kolo, skupina A

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Schio
77:46
konec
Orenburg
Polkowice
55:59
konec
Bourges
Castors Braine
83:55

13. kolo, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Hatay
64:52

Skupina B, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatay
Dynamo Kursk
62:87
konec
Riga
Šoproň
71:79
konec
Carolo
Fenerbahce Istanbul
94:92 po prodl.
konec
Salamanca
Olympiakos Pireus
72:48

Skupina A, 14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Castors Braine
Jekatěrinburg
69:95
konec
Villeneuve
Bourges
74:78
konec
Schio
Orenburg
82:50

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Riga
78:45
konec
Kursk
Polkowice
89:53
konec
Šoproň
Bourges
66:65

Čtvrtfinále play off - 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Riga
Jekatěrinburg
55:77, konečný stav série 0:2
konec
Polkowice
Kursk
77:81, konečný stav série 0:2
konec
Bourges
Šoproň
64:74, konečný stav série 0:2
konec
UMMC Jekatěrinburg
Dynamo Kursk
91:67 (21:17, 48:32, 72:48)

Skupina B, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
ASVEL Lyon
79:64
konec
Montpellier
Šoproň
53:66
konec
Fenerbahce Istanbul
Girona
86:82

Skupina A, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky
Bourges
73:63
konec
Castors Braine
Jekatěrinburg
79:87

Skupina B, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schio
Gdyně
51:47

Skupina A, 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cukurova
Orenburg
53:69

Skupina B, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Schio
70:65
konec
Gdyně
Montpellier
73:77

Skupina A, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Orenburg
89:67
konec
Cukurova
Benátky
86:81
konec
Castors Braine
Riga
76:71

Skupina B, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Fenerbahce Istanbul
62:60
konec
ASVEL Lyon
Girona
89:67

Skupina B, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Gdyně
68:48
konec
Montpellier
Dynamo Kursk
76:64

Skupina B, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Girona
Šoproň
64:58
konec
Schio
Lyon
69:59

Skupina A, 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Castors Braine
62:55

Skupina B, 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Fenerbahce Istanbul
54:73
konec
Lyon
Šoproň
62:59
konec
Schio
Montpellier
65:60

Skupina A, 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Orenburg
Benátky
78:51
konec
Cukurova
Riga
60:55 po prodl.
konec
Castors Braine
Bourges
63:72

Skupina B, 4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdyně
Girona
71:69

Skupina B, 5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Schio
58:43
konec
Montpellier
Lyon
80:73
konec
Girona
Dynamo Kursk
79:61

Skupina A, 5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Riga
Jekatěrinburg
89:81
konec
Benátky
Castors Braine
58:75
konec
Bourges
Cukurova
92:62

Skupina B, 5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Gdyně
59:61

6. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Šoproň
78:47
konec
Montpellier
Fenerbahce Istanbul
76:74

6. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Bourges
86:47
konec
Orenburg
Riga
69:61
konec
Castors Braine
Cukurova
90:59

6. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
ASVEL Lyon
Gdyně
71:87
konec
Schio
Girona
58:55

Skupina B, 7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Lyon
82:67
konec
Gdyně
Dynamo Kursk
86:92 po prodl.

Skupina A, 7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cukurova
Jekatěrinburg
56:112
konec
Riga
Benátky
60:68
konec
Bourges
Orenburg
66:57

Skupina B, 7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Schio
59:51
konec
Girona
Montpellier
56:55

Skupina A, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Castors Braine
101:71
konec
Orenburg
Cukurova
74:64
konec
Bourges
Benátky
68:45

Skupina B, 8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Girona
Fenerbahce Istanbul
57:62

Skupina A, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Bourges
70:65
konec
Villeneuve
Orenburg
49:61
konec
Schio
Polkowice
83:69

Skupina B, 12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Kursk
Šoproň
83:93 po prodl.
konec
Riga
Olympiakos Pireus
70:44
konec
Salamanca
Carolo
78:75 po prodl.

Najdete na iDNES.cz