Úterý 22. června 2021, svátek má Pavla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. června 2021 Pavla

Giro d’Italia - los sezony

Giro d’ItaliaPřidat do mých lig

1. etapa: individuální časovka (8,6 km)

Přidat do mých lig

1. Ganna (It./Ineos Grenadiers) 8:47, 2. Affini (It./Jumbo-Visma) -10 3. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -13, 4. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -17 5. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step), 6. Van Emden (Niz./Jumbo-Visma) oba -18, 7. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step), 8. Walscheid (Něm./Qhubeka-Assos) oba -19, 9. Brändle (Rak./Israel Start-Up Nation) -22, 10. Moscon (It./Ineos Grenadiers) -23, ...135. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -1:06.

2. etapa: Stupinigi - Novara (179 km)

Přidat do mých lig

2. etapa, Stupinigi - Novara (179 km): 1. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix) 4:21:09, 2. Nizzolo (It./Qhubeka-Assos), 3. Viviani (It./Cofidis), 4. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 5. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 6. Moschetti (It./Trek-Segafredo), 7. Fiorelli (It./Bardiani-CSF-Faizane), 8. Naesen (Belg./AG2R-Citroën Team), 9. Cimolai (It./Israel Start-Up Nation), 10. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), ...129. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Ganna (It./Ineos Grenadiers) 4:29:53 2. Affini (It./Jumbo-Visma) -13, 3. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -16, 4. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step), 5. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) oba -20, 6. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step), 7. Van Emden (Niz./Jumbo-Visma) oba -21, 8. Walscheid (Něm./Qhubeka-Assos) -22, 9. Brändle (Rak./Israel Start-Up Nation) -25, 10. Moscon (It./Ineos Grenadiers) -26, ...130. Hirt -1:09.

4. etapa: Piacenza - Sestola (186 km)

Přidat do mých lig

1. Dombrowski (USA/SAE Team Emirates) 4:58:38, 2. De Marchi (It./Israel Start-Up Nation) -13, 3. Fiorelli (It./Bardiani-CSF-Faizane) -27, 4. Vervaeke (Belg./Alpecin-Fenix), 5. Tratnik (Slovin./Bahrajn Victorious) oba -29, 6. Valter (Maď./Groupama-FDJ) -44, 7. Edet (Fr./Cofidis) -49, 8. Oliveira (Portug./Movistar) -57 9. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -1:33, 10. Juul-Jensen (Dán./BikeExchange) -1:36, ...47. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -5:20.

Průběžné pořadí: 1. De Marchi 13:50:44, 2. Dombrowski -22, 3. Vervaeke -42, 4. Oliveira -48, 5. Valter-1:00, 6. Edet -1:15, 7. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:24, 8. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -1:28, 9. Bettiol (It./EF Education-Nippo) -1:37, 10. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:38, ...43. Hirt -5:49.

6. etapa: Grotte di Frasassi - Ascoli Piceno (160 km)

Přidat do mých lig

1. Mäder (Švýc./Bahrajn Victorious) 4:17:52, 2. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers), 3. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation), 4. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) všichni -12, 5. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -14, 6. Caruso (It./Bahrajn Victorious), 7. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) oba -25, 8. Soler (Šp./Movistar) -27 9. Carthy (Brit./EF Education-Nippo), 10. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) oba -29, ...66. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -14:37.

Průběžné pořadí: 1. Valter (Maď./Groupama-FDJ) 22:17:06, 2. Evenepoel -11, 3. Bernal -16, 4. Vlasov -24, 5. Vervaeke (Belg./Alpecin-Fenix) -25, 6. Carthy -38, 7. Caruso -39, 8. Ciccone -41, 9. Martin -47, 10. S. Yates (Brit./Team Bike Exchange) -49, ...45. Hirt -18:57.

7. etapa: Notaresco - Termoli (181 km)

Přidat do mých lig

1. Ewan (Austr./Lotto Soudal) 4:42:12, 2. Cimolai (It./Israel Start-up Nation), 3. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix), 4. Moschetti (It./Trek-Segafredo), 5. Pasqualon (It./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 7. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), 8. Kanter (Něm./DSM), 9. Fiorelli (It./Bardiani CSF Faizane), 10. Molano (Kol./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, ...115. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -1:13.

Průběžné pořadí: 1. Valter (Maď./Groupama-FDJ) 26:59:18, 2. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -11, 3. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -16, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -24, 5. Vervaeke (Belg./Alpecin-Fenix) -25, 6. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -39,7. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -41, 8. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -47, 9. S. Yates (Brit./Team Bike Exchange) -49, 10. Formolo (It./SAE Team Emirates) -55,...44. Hirt -20:10.

10. etapa: L'Aquila - Foligno (139 km)

Přidat do mých lig

10. etapa: L’Aquila - Foligno (139 km): 1. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) 3:10:56, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Cimolai (It./Israel Start-Up Nation), 4. Oldani (It./Lotto-Soudal), 5. Vermeersch, 6. De Bondt (oba Belg./Alpecin-Fenix), 7. Vendrame (It./AG2R-Citroën), 8. Albanese (It./EOLO-Kometa), 9. Viviani (It./Cofidis), 10. Molano (Kol./SAE Team Emirates), ...79. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 38:30:45, 2. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -14, 3. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -22, 4. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -37, 5. Valter (Maď./Groupama-FDJ) -44, 6. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -45, 7. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -46, 8. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -52, 9. S. Yates (Brit./BikeExchange) -56, 10. Formolo (It./SAE Team Emirates) -1:02, ...39. Hirt -21:53.

11. etapa: Perugia - Montalcino (162 km)

Přidat do mých lig

11. etapa: Perugia - Montalcino (162 km):
1. Schmid (Švýc./Qhubeka Assos) 4:01:55, 2. Covi (It./SAE Team Emirates ) -1, 3. Van Houcke (Belg./Lotto-Soudal) -26, 4. De Bondt (Belg./Alpecin-Fenix), 5. Guglielmi (Fr./Groupama-FDJ) oba -41, 6. Battaglin (It./Bardiani) -44, 7. Kluge (Něm./Lotto-Soudal) -1:23, 8. Gavazzi (It./EOLO-Kometa) -1:37, 9. Van der Hoorn (Niz./Intermarché-Wanty-Gobert) -1:43, 10. Naesen (Belg./AG2R) -1:59, ...165. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -26:15.

Průběžné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 42:35:21, 2. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -45, 3. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -1:12, 4. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:17, 5. S. Yates (Brit./BikeExchange) -1:22, 6. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:50, 7. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -2:22, 8. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -2:24, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -2:49, 10. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -3:15, ...50. Hirt -44:59.

13. etapa: Ravenna - Verona (198 km)

Přidat do mých lig

13. etapa: Ravenna - Verona (198 km): 1. Nizzolo (It./Qhubeka) 4:42:19, 2. Affini (It./Jumbo-Visma), 3. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 4. Cimolai (It./Israel Start-Up Nation), 5. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 6. Oldani (It./Lotto Soudal), 7. Pasqualon (Intermarché-Wanty-Gobert), 8. Kanter (Něm./DSM), 9. Viviani (It./Cofidis), 10. Groenewegen (Niz./Jumbo-Visma), ...152. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -1:07.

Průběžné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 53:11:42, 2. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -45, 3. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -1:12, 4. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:17, 5. S. Yates (Brit./BikeExchange) -1:22, 6. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:50, 7. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -2:22, 8. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -2:24, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -2:49, 10. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -3:15, ...51. Hirt -46:06.

14. etapa: Cittadella - Monte Zoncolan (204 km)

Přidat do mých lig

14. etapa: 1. Fortunato (It./Eolo-Kometa) 5:17:22, 2. Tratnik (Slovin./Bahrajn Victorious) -26, 3. Covi (It./SAE Team Emirates) -59, 4. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -1:43, 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -1:47, 6. S. Yates (Brit./Team BikeExchange) -1:54, 7. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -2:10, 8. Oliveira (Portug./Movistar) -2:18, 9. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers), 10. Caruso (It./Bahrajn Victorious) oba -2:22, ...22. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:32.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 58:30:47, 2. S. Yates -1:33, 3. Caruso -1:51, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:57, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -2:11, 6. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -2:36, 7. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -3:03, 8. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -3:52, 9. Martínez -3:54, 10. Bardet (Fr./DSM) -4:31, ...34. Hirt -47:55.

15. etapa: Grado - Gorizia (146 km)

Přidat do mých lig

1. Campenaerts (Belg./Qhubeka-ASSOS) 3:25:25, 2. Riesebeek (Niz./Alpecin-Fenix) stejný čas, 3. Arndt (Něm./DSM), 4. Consonni (It./Cofidis), 5. Hermans (Belg./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Cataldo (It./Movistar) všichni -7, 7. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -9, 8. Torres (Šp./Movistar) -44, 9. Molano (Kol./SAE Team Emirates), 10. Walscheid (Něm./Qhubeka-ASSOS) oba -1:02, ...131. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -17:39.

Průběžné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 62:13:33, 2. S. Yates (Brit./BikeExchange) -1:33, 3. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -1:51, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:57, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -2:11, 6. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -3:03, 7. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -3:52, 8. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -3:54, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -5:37, 10. Valter (Maď./Groupama-FDJ) -7:49, ...32. Hirt -48:13.

16. etapa: Sacile - Cortina d'Ampezzo (212 km)

Přidat do mých lig

16. etapa: Sacile - Cortina d’Ampezzo (153 km): 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 4:22:41, 2. Bardet (Fr./DSM), 3. Caruso (It./Bahrain Victorious) oba -27, 4. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -1:18, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:19, 6. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -1:21, 7. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -2:11, 8. G. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) -2:31, 9. Formolo (It./SAE Team Emirates), 10. Foss (Nor./Jumbo Visma) oba -2:33. .75. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -27:50.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 66:36:04, 2. Caruso -2:24, 3. Carthy -3:40 4. Vlasov -4:18, 5. S. Yates (Brit./BikeExchange) -4:20, 6. Ciccone -4:31, 7. Bardet -5:02, 8. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -7:17, 9. Foss -8:20, 10. Almeida -10:01. ..35. Hirt -1:16:13.

17. etapa: Canazei - Sega di Ala (193 km)

Přidat do mých lig

17. etapa Canazei - Sega di Ala (193 km): 1. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) 4:54:38 2. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -13, 3. S. Yates (Brit./BikeExchange) -30, 4. Ulissi (It./SAE Team Emirates), 5. Caruso (It./Bahrain Victorious) oba -1:20, 6. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers), 7. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) oba -1:23, 8. Pedrero (Šp./Movistar) -1:38, 9. Bilbao (Šp./Bahrain Victorious) -1:43, 10. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -2:21, ...31. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -11:18.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 71:32:05, 2. Caruso -2:21, 3. S. Yates -3:23, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -6:03, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -6:09, 6. Bardet (Fr./DSM) -6:31, 7. Martínez -7:17, 8. Almeida -8:45, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -9:18, 10. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -11:06, ...34. Hirt -1:26:08.

18. etapa: Rovereto - Stradella (231 km)

Přidat do mých lig

18. etapa Rovereto - Stradella (231 km): 1. Bettiol (It./EF Education-Nippo) 5:14:44, 2. Consonni (It./Cofidis), 3. Roche (Ir./DSM), 4. Arndt (Něm./DSM), 5. Ulissi (It./SAE Team Emirates), 6. Battistella (It./Astana-Premier Tech), 7. Zana (It./Bardiani- CSF), 8. Tesfatsion (Erit./Androni Giocattoli-Sidermec) všichni -17, 9. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick-Step) -24, 10. Mosca (It./Trek-Segafredo) -1:12, ...136. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -23:30.

Průběžné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 77:10:18, 2. Caruso (It./Bahrain Victorious) -2:21, 3. S. Yates (Brit./BikeExchange) -3:23, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -6:03, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -6:09, 6. Bardet (Fr./DSM) -6:31, 7. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -7:17, 8. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -8:45, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -9:18, 10. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -13:37, ...32. Hirt -1:26:08 

19. etapa: Abbiategrasso - Alpe di Mera (176 km)

Přidat do mých lig

1. S. Yates (Brit./BikeExchange) 4:02:55, 2. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -11, 3. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -28, 4. Caruso (It./Bahrajn Victorious), 5. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) oba -32, 6. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -42, 7. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -49, 8. Bouwman (Niz./Jumbo-Visma), 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma ), 10. Bardet (Fr./DSM) všichni -1:25, ...14. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:23.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 81:13:37, 2. Caruso -2:29, 3. S. Yates -2:49, 4. Vlasov -6:11, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -7:10, 6. Bardet -7:32, 7. Martínez -7:42, 8. Almeida -8:26, 9. Foss -10:19, 10. D. Martin -13:55, ...30. Hirt -1:29:07.

20. etapa: Verbania - Valle Spluga - Alpe Motta (164 km)

Přidat do mých lig

1. Caruso (It./Bahrain Victorious) 4:27:53, 2. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -24, 3. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers), 4. Bardet (Fr./DSM) oba -35, 5. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -41, 6. S. Yates (Brit./BikeExchange) -51, 7. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:13, 8. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -1:29, 9. Fortunato (It./EOLO-Kometa) -2:07, 10. Pedrero (Šp./Movistar), 11. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) oba -2:23.

Průběžné pořadí: 1. Bernal 85:41:47, 2. Caruso -1:59, 3. S. Yates -3:23, 4. Vlasov -7:07, 5. Bardet -7:48, 6. Martínez -7:56, 7. Carthy -8:22, 8. Almeida -8:50, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -12:39, 10. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -16:48, ...26. Hirt -1:31:13.

21. etapa: Senago - Milán (29,4 km)

Přidat do mých lig

21. etapa Senago - Milán (časovka jednotlivců 30,3 km): 1. Ganna (It./Ineos Grenadiers) 33:48, 2. Cavagna (Fr./Deceuninck-Quick Step) -12, 3. Affini (It./Jumbo-Visma) -13, 4. Sobrero (It./Astana-Premier Tech) -14, 5. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -27, 6. Walscheid (Něm./Qhubeka-ASSOS) -33, 7. Bettiol (It./EF Education-Nippo) -34, 8. Tratnik (Slovin./Bahrajn Victorious) -42, 9. Moscon (It./Ineos Grenadiers) -44, 10. Keisse (Belg./Deceuninck-Quick Step) -47, ...70. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:22.

Konečné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) 86:17:28, 2. Caruso (It./Bahrain Victorious) -1:29, 3. S. Yates (Brit./BikeExchange) -4:15, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -6:40, 5. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -7:24, 6. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -7:24, 7. Bardet (Fr./DSM) -8:05, 8. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -8:56, 9. Foss (Nor./Jumbo-Visma) -11:44, 10. D. Martin (Ir./Israel Start-Up Nation) -18:35, ...26. Hirt -1:32:42.