Neděle 19. ledna 2020, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Auckland (N.Z.) - Turnaj žen - los sezony

Auckland (N.Z.) - Turnaj ženPřidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Petersonová (6-Švéd.)
7:6 (9:7), 7:6 (7:5)
konec
Garciaová (8-Fr.)
Towsendová (USA)
5:7, 6:3, 7:5
konec
Kasatkinová (Rus.)
Suárezová (Šp.)
6:3, 3:6, 6:2
konec
Gauffová (USA)
Kužmová (SR)
6:3, 6:1
konec
Teichmannová (Švýc.)
Ivanová (N. Zél.)
6:4, 6:3
konec
Pegulaová (USA)
Bellisová (USA)
6:0, 6:4
konec
Bouchardová (Kan.)
Flipkensová (Belg.)
7:5, 7:5

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
Giorgiová (It.)
6:3, 6:2
konec
Martičová (2-Chorv.)
Arconadaová (USA)
5:7, 6:4, 6:4
konec
Anisimovová (3-USA)
Kozlovová (Ukr.)
6:3, 6:4
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Houriganová (N. Zél.)
6:1, 6:0
konec
Davisová (USA)
Lepchenková (USA)
7:6 (9:7), 6:2
konec
Cornetová (Fr.)
Bonaventureová (Belg.)
4:6, 7:5, 6:3
konec
Siegemundová (Něm.)
McNallyová (USA)
6:2, 6:2
konec
McHaleová (USA)
Liová (USA)
7:5, 6:2
konec
Görgesová (Něm.)
Minnenová (Belg.)
6:1, 7:6 (7:4)

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cornetová (Fr.)
Martičová (2-Chorv.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Bouchardová (Kan.)
Garciaová (8-Fr.)
6:4, 6:4
konec
Pegulaová (USA)
Zidanšeková (Slovin.)
6:2, 6:3
konec
Anisimovová (3-USA)
Kasatkinová (Rus.)
6:2, 6:4

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
McHaleová (USA)
3:6, 6:2, 6:3
konec
Görgesová (4-Něm.)
Teichmannová (Švýc.)
6:3, 6:2
konec
Siegemundová (Něm.)
Gauffová (USA)
5:7, 6:2, 6:3
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Davisová (USA)
6:1, 4:6, 6:4

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
Siegemundová (Něm.)
6:4, 6:3
konec
Anisimovová (3-USA)
Bouchardová (Kan.)
6:2, 3:6, 6:4
konec
Wozniacká (5-Dán.)
Görgesová (4-Něm.)
6:1, 6:4
konec
Pegulaová (USA)
Cornetová (Fr.)
6:0, 3:2 skreč

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
S. Williamsová (1-USA)
Anisimovová (3-USA)
6:1, 6:1
konec
Pegulaová (USA)
Wozniacká (5-Dán.)
3:6, 6:4, 6:0

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Edmund (Brit.)
Davidovich (Šp.)
6:2, 4:6, 6:3
konec
Pospisil (Kan.)
J. Sousa (Portug.)
6:4, 6:2
konec
Millman (Austr.)
Mmoh (USA)
7:6 (7:5), 6:4

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Seppi (It.)
Mannarino (7-Fr.)
3:6, 6:4, 6:4
konec
F. López (Šp.)
Andújar (Šp.)
3:6, 7:6 (7:4), 6:4
konec
Cecchinato (It.)
Mayer (Arg.)
7:6 (8:6), 6:7 (18:20), 7:6 (7:2)

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig

Humbert (Fr.) - Shapovalov (2-Kan.) 7:5, 6:4
Isner (4-USA) - Edmund (Brit.) 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
Paire (5-Fr.) - Millman (Austr.) 3:6, 6:1, 6:4
Hurkacz (6-Pol.) - F. López (Šp.) 6:4, 6:7 (11:13), 6:4

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Humbert (Fr.)
Isner (4-USA)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Paire (5-Fr.)
Hurkacz (6-Pol.)
6:4, 6:7 (1:7), 6:2

Najdete na iDNES.cz