17.10.2018
Fotbal
Liga žen, 4. kolo
Hradec Králové - Slovácko 2:5 (0:3)
Přípravná utkání
East Hartford: USA - Peru 1:1 (0:0)
Querétaro: Mexiko - Chile 0:1 (0:0)
Harrison: Kolumbie - Kostarika 3:1 (1:1)
Hokej
Liga mistrů
Skupina B:
Junosť Minsk - TPS Turku 2:1.
Skupina F:
Hradec Králové - Kärpät Oulu 3:4 po sam. nájezdech (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
Skupina G:
Salcburk - Bern 2:1
Skupina H:
Banská Bystrica - Plzeň 2:3 v prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
První liga, 15. kolo
Benátky nad Jizerou - Přerov 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Jihlava - Slavia Praha 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Třebíč - Havířov 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Vsetín - Motor Č. Budějovice 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Frýdek-Místek - Kadaň 6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
Litoměřice - Kladno 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Poruba - Prostějov 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)
Druhá liga
10. kolo skupiny Jih - Východ:
Moravské Budějovice - Havlíčkův Brod 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Nový Jičín - Kopřivnice 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Orlová - Hodonín 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
Tábor - Pelhřimov 6:5 (2:3, 0:1, 4:1)
Žďár nad Sázavou - Písek 7:4 (1:0, 5:2, 1:2)
Opava - Šumperk 2:1 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
10. kolo skupiny Sever - Střed:
Děčín - Klatovy 3:4 (2:3, 1:0, 0:1)
Kobra Praha - Most 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Letňany - Dvůr Králové n. L. 2:8 (1:2, 1:4, 0:2)
Nymburk - Vrchlabí 2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Sokolov - Bílina 8:2 (2:1, 3:0, 3:1)
Kolín - Trutnov 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
NHL
New Jersey - Dallas 3:0
NY Rangers - Colorado 3:2 po sam. nájezdech
Philadelphia - Florida 6:5 po sam. nájezdech
Tampa Bay - Carolina 4:2
Minnesota - Arizona 2:1
Winnipeg - Edmonton 4:5 v prodl.
Pittsburgh - Vancouver 2:3 v prodl.
Vegas - Buffalo 4:1
Finská liga
Hämeenlinna - KalPa Kuopio 3:1
Kouvola - Ilves Tampere 4:3 v prodl.
Lukko Rauma - Sport Vaasa 5:1
Tenis
MOSKVA (Rus.) - Turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Herbert (Fr.) - Bublik (Kaz.) 6:3, 6:4
2. kolo:
Berankis (Lit.) - Bedene (Slovin.) 3:6, 7:6 (7:3), 7:5 (7:5)
Chačanov (3-Rus.) - Rosol (ČR) 6:4, 7:5
Gerasimov (Běl.) - Paire (Fr.) 6:4, 6:4
Mannarino (Fr.) - Cecchinato (1-It.) 6:2, 6:3.
Ženy
Dvouhra - 2. kolo:
Zvonarevová (Rus.) - Karolína Plíšková (2-ČR) 6:1, 6:2
Džabúrová (Tun.) - Stephensová (3-USA) 6:3, 6:2
Sevastovová (5-Lot.) - Putincevová (Kaz.) 7:5, 4:6, 6:4
Kontaveitová (8-Est.) - Mladenovicová (Fr.) 6:2, 7:6 (7:3)
Pavljučenkovová (Rus.) - Grammatikopuluová (Řec.) 7:5, 6:0
Sasnovičová (Běl.) - Bertensová (4-Niz.) 6:3, 4:6, 6:3
Kasatkinová (6-Rus.) - Cornetová (Fr.) 3:6, 7:5, 6:4
Kontaová (Brit.) - Gavrilovová (Austr.) 6:4, 3:6, 6:3
STOCKHOLM (Švéd.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Shapovalov (7-Kan.) - Polansky (Kan.) 6:3, 5:7, 7:5
Otte (Něm.) - Zopp (Est.) 6:3, 7:5
2. kolo:
Tsitsipas (3-Řec.) - Millman (Austr.) 6:4, 3:6, 6:3
Sock (4-USA) - E. Ymer (Švéd.) 7:5, 3:6, 6:3
Čong Hjon (6-Korea) - Kudla (USA) 6:3, 6:3
ANTVERPY (Bel.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Caruso (It.) - Bhambri (Indie) 7:6 (8:6), 5:7, 6:1
Norrie (Brit.) - Granollers (Šp.) 6:3, 6:2
2. kolo:
Simon (5-Fr.) - McDonald (USA) 6:1, 6:1
Struff (Něm.) - F. López (Šp.) 6:1, 3:6, 7:6 (7:3)
Gasquet (4-Fr.) - Veselý (ČR) 6:3, 4:6, 6:3
Pospisil (Kan.) - Raonic (3-Kan.) 7:6 (7:3), 7:5.
LUCEMBURK (Luc.) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Jastremská (Ukr.) - Lepchenková (USA) 6:2, 6:7 (10:12), 7:6 (7:5)
2. kolo:
Vekičová (6-Chorv.) - Ferrová (Fr.) 2:6, 6:1, 7:5
Lapková (Běl.) - Parmentierová (8-Fr.) 7:5, 6:2
Bencicová (Švýc.) - Flipkensová (9-Belg.) 6:1, 6:3
Görgesová (1-Něm.) - Blinkovová (Rus.) 6:1, 6:4
Bouchardová (Kan.) - Suárezová (3-Šp.) 6:1, 6:0
Gasparjanová (Rus.) - Jakupovičová (Slovin.) 6:4, 6:0
Petkovicová (Něm.) - Siniaková (5-ČR) 6:2, 6:3
Jastremská (Ukr.) - Muguruzaová (2-Šp.) 6:2, 6:3
Basketbal
Liga žen, 5. kolo
Ostrava - Teamstore Brno 80:86 (27:14, 45:36, 65:61)
USK Praha - Nymburk 95:51 (24:12, 54:29, 76:36)
Slovanka MB - Žabiny Brno 60:66 (12:17, 27:31, 38:62)
Hradec Králové - Slavia Praha 54:64 (6:19, 23:28, 43:49)
Trutnov - Strakonice 84:59 (22:17, 41:34, 66:46)
Liga mistrů, 2. kolo
Skupina B:
Fribourg - Opava 97:79 (19:17, 43:40, 75:58)
Nanterre - Tenerife 58:75
Benátky - Hapoel Holon 111:104 po 2. prodl.
Skupina C:
Bamberg - Dijon 73:64
Euroliga mužů, 2. kolo
Anadolu Efes Istanbul - Žalgiris Kaunas 79:93
Fenerbahce Istanbul - Chimki Moskva 93:85
Baskonia Vitoria - Olympiakos Pireus 80:85
Olimpia Milán - Real Madrid 85:91
Europe Cup FIBA mužů
Skupina D, 1. kolo
Den Bosch - Pardubice 91:58 (32:14, 51:36, 76:45)
Avtodor Saratov - Nes Cijona 75:64
Cyklistika
PEKING (Čína) - Silniční etapový závod Kolem Kuang-si
2. etapa (145,2 km):
1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 3:18:58, 2. Jakobsen (Niz./Quick-Step Floors), 3. Groenewegen (Niz./LottoNL-Jumbo), 4. Naesen (Belg./Lotto-Soudal), 5. Venturini (Fr./AG2R), 6. Walscheid (Něm./Sunweb) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Groenewegen 5:40:29, 2. Ackermann, 3. Jakobsen oba -4, 4. Dillier (Švýc./AG2R), 5. Grivko (Ukr./Astana), 6. Cavagna (Fr./Quick-Step Floors) všichni -6.