Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sport Invest zdaleka neznamená jen fotbal

1 2006
Praha - Strategie dlouhodobé koncepční práce se marketingové a manažerské sportovní společnosti Sport Invest vyplácí. "Sportovcům, které zastupujeme, se nevěnujeme například jen pokud jde o jejich přestupy, ale poskytujeme jim kompletní servis od á do zet," uvedl na středeční tiskové konferenci této společnosti její šéf Pavel Zíka.

Sport Invest vešel v povědomí sportovní veřejnosti zejména ve spojení se známými fotbalovými jmény.

"Zastupujeme dlouhodobě mimo jiné Petra Čecha, Jirku Jarošíka, Martina Jiránka, Davida rozehnala a Marka Heinze," nastínil David Trávníček z vedení společnosti. "Přičemž naší strategií je pracovat co možná s nejmladšími ročníky. Což se vyplatilo třebas u Čecha, se kterým začal pan Zíka spolupracovat už v roce 1999."

Zíka se poté pochlubil, že Sport Invest zastupuje třináctiletého fotbalistu, který už rok působí v Monaku.

Dnes však Sport Invest zastupuje nejen fotbalisty, z nichž už padesáti zprostředkoval angažmá v zahraničí. Zíka a jeho kolegové se starají také o osmdesát hokejistů, celkem o dvě stě sportovců, z toho cca sto šedesát je z Česka.

Vedle nejlepšího brankáře světa Petra Čech je o nedávna klenotem této společnosti poslední olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle. A současný záběr společnosti už zahrnuje i tenis, golf a jachting, aktivity má Sport Invest také v zahraničí.

"Právem se považujeme za nejlepší skupinu na poli českého sportu," prohlásil Trávníček a jeho představený Zíka souhlasně přikyvoval.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze