Neděle 15. prosince 2019, svátek má Radana, Radan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

Soutěž:

Soutěž o kolo Specialized Hardrock

Otestujte svoje znalosti z cyklistiky a výsledků z roku 2012

Soutěžili jste o horské kolo Specialized Hardrock, model 2013, v ceně 17 tisíc korun a další hodnotné ceny. Ti, kteří správně zodpověděli sedm soutěžních otázek, postoupili do slosování, z něhož vzešlo šest šťastných. Zde je přehled cen a přezdívek čtenářů, kteří je dostanou. Hlavní cena: 1x horské kolo Specialized Hardrock, model 2013, v hodnotě 17 tisíc korun. - 1tony Další ceny: 1x GPS cyklocomputer Holux GPSport 245 - Lumír Šimeček 1x hodinky Festina - Marketka6145 1x 5000 Kč poukaz na nákup zboží v Expressbike.cz - radal 2x mapy SmartMaps do mobilu/tabletu - travis.bickle1, Upirek

Na otázky můžete odpovídat od 22. října 2012 13:00 do 11. listopadu 2012 23:59

Soutěž ukončena, již není možné odpovídat.

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení
 1. Soutěž „Soutěžte o kolo Specialized Hardrock!“ (dále také jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
 2. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář serveru iDNES.cz starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a zašle níže stanoveným způsobem odpovědi na soutěžní otázku.
 3. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B/1328 (dále jen „MAFRA“).
 4. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 5. MAFRA si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 6. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 7. Ve sporných případech si MAFRA vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 8. Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
 9. Do slosování bude zařazen každý účastník, který vyplní všechny požadované identifikační údaje a odpoví správně na všech sedm soutěžních otázek.
 10. Ceny budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří vyhoví jejím podmínkám.
 11. Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou.
 12. Výhry nad 10.000,- Kč představují částku po zdanění srážkovou daní.
 13. Účastník soutěže tímto poskytuje MAFRA souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže společnosti MAFRA poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
 14. Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje uvedené společnosti souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využily pro potřeby šíření nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
II. Základní mechanismus soutěže
 1. Soutež bude probíhat od 22. října 2012 (13:00) do 11. listopadu 2012 (23:59) na stránkách internetového portálu iDNES.cz.
 2. Úkolem soutěžících je zodpovězení sedmi soutěžních otázek. Každá z nich má 3 varianty odpovědí, z nichž je pouze jedna správná.
 3. Výherce jednotlivých cen vylosuje MAFRA nejpozději 2 dny po ukončení soutěže, a to ze soutěžících, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. K losování bude použit generátor náhodných čísel.
 4. Výsledek losování výherců podle odstavce 4, resp. jména a příjmení výherců zveřejní MAFRA na internetových stránkách soutěže nejpozději do týdne od ukončení soutěže.
III. Předání výher
 1. Vylosované výherce kontaktuje MAFRA prostřednictvím e-mailu.
 2. Ceny výhercům předá MAFRA po předchozí dohodě s výherci.
 3. Výherci jsou povinni si výhru vyzvednout dle podmínek specifikovaných v oznámení o výhře.
 4. Výherci mladšímu 18 let nebude výhra předána.
 5. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.
 6. Výhry nemohou být zasílány poštou.

Najdete na iDNES.cz