Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Simulátory frčí, o „mistry“ hřišť se soutěží až do poloviny dubna

Golf na simulátorech - centrum Quatro Kunratice | foto: Martin Kabát

10 2010
Jelikož tuhá zima svědčí golfu v indooru, je stále ještě dost času zapojit se do nové soutěže na simulátorech. Dostala název Staň se mistrem svého hřiště a její výhodou je třeba možnost zaslat do ní svůj výsledek bez předběžné přihlášky.

Kdo si oblíbil pálení míče z polotmy proti nasvícenému plátnu, s velkou pravděpodobností si také oblíbil určité hřiště a v programu počítače ho volí častěji než jiné. To může být dobrá motivace zasoutěžit si.

Také se stane, že někdo zahraje vynikající výsledek na kterémkoli virtuálním hřišti náhodně. Pak není nic snazšího než nechat si ho potvrdit u recepčního indooru. Pozor ale na podmínku soutěže. Nutné je zaslat do ní tři různé výsledky. U hráčů se shodnými výkony budou porovnány ty další.

Výsledky evidují provozovatelé serveru freshgolf.cz a u každého hřiště se chystají vyhlásit pět "mistrů". Nejlepší hráč z Čech obdrží roční členství v Golf Clubu Bohemia a nejlepší Moravan získá kartu Moravského Golfového Klubu.

K získání nějaké ceny ale není ale nutné být nejlepší. Další se budou losovat a jsou mezi nimi třeba hodinky či exkluzivné večeře, ale samozřejmě i "fíčka" a golfové dárkové balíčky.

Jelikož na simulátory se vzhledem k počasí bude chodit rozhodně ještě hezkých pár týdnů, uzávěrka soutěže Staň se mistrem svého hřiště byla stanovena na 15. dubna.

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze