Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


SPORT 2015: Připomeňte si největší události uplynulého roku

Euforie v podání českého útočníka Jaromíra Jágra | foto:  Michal Šula, MAFRA

28 2015
Rok 2015 byl rok lichý, což ve sportu znamená: bez olympiády a bez velkého šampionátu fotbalistů. Byl to však rok mimořádně atraktivních sportovních akcí v Česku. A nejen to, uplynulý rok přinesl nekonečné množství českých úspěchů. Připomeňte si největší události uplynulého roku v přehledné ročence.

Server iDNES.cz si pro vás připravil shrnutí právě končícího roku. Ke každému měsíci si můžete přečíst článek s výrazným sportovním příběhem, zároveň vám vždy nabízíme i přehled těch nejdůležitějších událostí z jiných sportů.

Začtěte se do dojemných medailových příběhů Ester Ledecké, Martiny Sáblíkové, českých biatlonistů nebo Zuzany Hejnové.

Ročenka

Zavzpomínejte, jak i další Češi dobyli svět.

V dubnu basketbalistky USK Praha ovládly Euroligu...

V červenci vyhrál po dlouhých čtrnácti letech čekání český cyklista etapu slavné Tour de France - byl to Zdeněk Štybar...

V září čeští fotbalisté dokázali pošesté za sebou postoupit na Euro...

A v listopadu zase tenistky dobyly Fed Cup.

Připomeňte si, jak Česká republika zvládla zorganizovat hned několik vrcholných akcí - nejen březnové halové mistrovství Evropy v atletice, ale také květnový světový šampionát v ledním hokeji a dosud největší fotbalový turnaj konaný v tuzemsku: Euro hráčů do 21 let.

Sportovní ročenka

Opět si vychutnejte i mistrovství světa v ragby, jež se konalo v říjnu, nebo plzeňskou jízdu domácí ligou a sparťanskou jízdu Evropskou ligou.

Konec roku 2015 se blíží.

Co přinese ten následující?

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze