Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Patnáctá Golf Show je nabitá novinkami, možná přijde i prezident

Logo Golf Show, letos se veletrh poprvé uskuteční v pražských Letňanech. | foto: pro iDNES.cz

4 2010
Největší golfový veletrh v České republice se stěhuje z Veletržního paláce do Letňan a koná se o dva týdny dříve než v posledních letech. Výstava začne v pátek, novinky ze světa golfu budou k vidění až do neděle.

Nové je i spojení s dalšími třemi veletrhy, s festivalem For Fitness & Wellness, s veletrhem cyklistiky For Bikes a s Auto Moto Show. "Golf Show se nemohla během jednoho roku zvětšit pětkrát, aby obsadila všechny haly v Letňanech," vysvětluje ředitelka Amara Zemplinerová.

Co pro Golf Show změna místa znamená?

Jubilejní patnáctý ročník bude poprvé na místě, které se svým charakterem podobá golfovým výstavám ve světě. Tím je dán i prostor pro růst veletrhu. V Letňanech je několik hal, Golf Show letos obsadí dvě. Příští rok už to můžou být klidně tři.

Na co se návštěvníci mohou těšit?

K vidění budou novinky, které se týkají golfového vybavení, oblečení a nejrůznějších doplňků. Návštěvníci si budou moci zasoutěžit na driving rangi a putting greenech o hezké ceny. Mnohé určitě překvapí hala s prezentací golfových destinací. Kdo ví, že například v Bulharsku je několik nových nádherných hřišť?

Letňany

Bude možné vyzkoušet si na výstavě nové hole?

Samozřejmě, jednak na driving rangi, kde se představí přední světoví výrobci golfových holí, ale i na putting greenech.

Dostanou i letos golfisté a negolfisté příležitost zahrát si pod vedením profesionálních trenérů?

Na driving rangi bude volné odpaliště, které bude všem golfistům k dispozici. Na dalších odpalištích, která si pronajali výrobci a prodejci golfového vybavení, budou trenéři a odborníci, kteří každému rádi poradí. V sobotu kolem patnácté hodiny navíc na drivingu předvede své umění David Carter, vítěz Irish Open.

Připravujete nějaká překvapení?

V evropské premiéře se bude prezentovat nejnovější typ golfového simulátoru, stereoskopický GolfBlaster3D.

Na Golf Show chodí pravidelně řada známých osobností. Koho očekáváte tentokrát?

Těším se na všechny golfové tváře, které z nich však budou mediálně známé, nevím. Možná přijde i prezident.Najdete na iDNES.czmobilní verze