Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Oslavy druhého zlata trvaly do rána

9 2000
C h e b , P r a h a - Oslavy staronových mistryň Česka v házené by vydaly na celou jednu pracovní směnu. Něco přes osm hodin trval celý bouřlivý proces, který započal v sobotu večer před dvacátou hodinou současně se závěrečným hvizdem letošní finálové série. Končilo se až časně nad ránem v Praze. "Dvě hodiny nám trvalo jenom než jsme vůbec dokázaly vyjet z Chebu," počítala kapitánka a jedna z nejoslavovanějších postav vršovického družstva Naděžda Krejčiříková.

Aby nepřišly o dobrou náladu, veselily se také celou cestu v autobuse. "Bylo i několik zastávek," prohodila kapitánka pražských šampionek. Když autokar v noci přistál v Edenu, přesunula se rozjařená společnost do zarezervované restaurace zimního stadionu Slavie.

"Domů se šlo, pokud vím, až kolem čtvrté hodiny ranní. Stihly jsme ještě diskotéku v Edenu," upřesnila Krejčiříková. Po tom, jak dlouho dopředu byly oslavy v Edenu naplánované, šéfka družstva raději nepátrala.

Naopak, ona sama - ač věřila v úspěch hned ve třetím utkání série - se připravila i na případné přenocování v Chebu. "Kartáček na zuby a pyžamo jsem si zabalila, to si napište. Na tohle já jsem pověrčivá." A spoluhráčky? "Myslím, že jsem nebyla sama. Ale nikomu jsem nenařizovala, co si má vzít s sebou ani jsem nic nekontrolovala. To je přece každého věc."

Autor:


Témata: Eden, Cheb, Kartáček, Slavia
Najdete na iDNES.czmobilní verze