Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nahý atlet běhá s tyčí Paříží, aneb jak upoutat pozornost v krizi

29 2009
Francouzský tyčkař Romain Mesnil, jenž nedávno přišel o sponzora, našel způsob, jak na sebe upoutat pozornost. S tyčí se rozbíhá ke skoku. Nahý a v pařížských ulicích.

Vicemistr světa a Evropy umístil na svých stránkách i serveru youtube.com video, v němž nahý a bosý běhá mezi nevěřícnými turisty i auty na známých místech Paříže. Na záznamu má atlet intimní partie zakryty černým obdélníkem.

Zatím však jde jen o ukázku. "Nashledanou 31. března. Zatím jste nic neviděli... 31. března předvedu nový typ sponzorování sportovce. A rovněž celé video," uvedl Mesnil na svých stránkách.

Jedenatřicetiletého atleta sponzorovala firma Nike, ale kontrakt skončil na konci minulého roku. "Bylo to asi z rozpočtových a strategických důvody. Je krize," uvedl na svých stránkách.

Mesnil závodil poté v dresech s otazníkem. Jeho nová aktivita má pomoci i dvěma charitativním organizacím, s nimiž už dlouho spolupracuje. "Takže jsem se během Paříží bavil," uvedl. Pozornost na sebe rozhodně upoutal, jeho video se objevilo už ve francouzských zprávách.

Autoři: ,


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze