Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Miss aerobik 2006 už zná deset finalistek

Finalistky Miss aerobik 2006 se představují: zleva Kateřina Wiesnerová, Markéta Provazníková, Kateřina Bradáčová, Tereza Juščíková, Leona Roubková, Martina Aišmanová, Jana Šmídová, Petra Brabcová, Markéta Buchmajerová, Renata Kaválková.

6 2006
Praha - V pražské hale Lužiny proběhlo o víkendu semifinále 11. ročníku "Miss aerobik České republiky". Soutěže, kterou tradičně pořádá společnost CARE ALFA, se zúčastnilo 56 dívek a žen dívek. Z nich po čtyřech disciplínách vzešlo deset finalistek. Vyvrcholení Miss aerobik 2006 je plánováno na sobotu 30. září do pražského Top hotelu.

Soutěžící nejprve prověřil lektor a mistr světa ve sportovním aerobiku David Huf, děvčata podle něj předváděla ukázku z cvičební hodiny aerobiku. Poté se dívky rozdělily do dvou skupin, jedna absolvovala konverzaci s moderátorem Petrem Salavou na vylosované téma, druhá zasedla na veslařské trenažéry. Potom se role obrátily.

Závěrečnou sobotní disciplínou byla oblíbená promenáda ve dvojdílných plavkách.

Porota, v níž zasedli zástupci pořádající společnosti, sponzorů a mediálních partnerů, jako obvykle neměla jednoduchou práci. Průběžné pořadí se během soutěže neustále měnilo. Nakonec složení desítky finalistek vykrystalizovalo následovně:

Martina Aišmanová (28 let, Cheb), Petra Brabcová (18 let, Karlovy Vary), Kateřina Bradáčová (18 let, Rakovník), Markéta Buchmajerová (21 let, Brno), Tereza Juščíková (18 let, Ostrava), Renata Kaválková (21 let, Hronov), Markéta Provázníková (19 let, Hradec Králové), Leona Roubková (19 let, Liberec), Jana Šmídová (18 let, Karlovy Vary), Kateřina Wiesnerová (19 let, Plzeň).

Součástí programu byla i soutěž MiniMiss pro děvčata ve věku od sedmi do deseti let, z dvaceti účastnic ji do podzimního finále postoupilo pět nejlepších. V neděli se už v dalších třech doprovodných soutěžích rozdávaly tituly, vítězky měly kategorie Kadet, Junior a Missis.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze