Souhrn
Mistrovství světa mužů, Skupina A2
14. 6. 2019 12:45
Itálie
4
:
6
(3:2, 1:1, 0:3)
Kanada
Další zápasy kola
Mistrovství světa mužů - Skupina A2
Švýcarsko 5:6 Řecko Itálie 4:6 Kanada Řecko 5:2 Haiti Kanada 3:0 Švýcarsko Itálie 3:2 Švýcarsko Haiti 0:8 Kanada Řecko 4:2 Itálie Švýcarsko 9:1 Haiti Haiti 1:8 Itálie Kanada 4:3 Řecko Mistrovství světa mužů - Skupina A1
USA 0:3 Česko Bermudy 3:1 Arménie Česko 12:0 Velká Británie Velká Británie 1:8 Slovensko Finsko 4:2 USA USA 12:1 Velká Británie Česko 7:2 Finsko Velká Británie 0:13 Finsko Slovensko 1:2 Česko Mistrovství světa mužů - Kvalifikace
Arménie 2:4 Libanon Hongkong 0:3 Kajmanské ostrovy Libanon 2:3N Kajmanské ostrovy Libanon 3:7 Hongkong Kajmanské ostrovy 5:4P Bermudy Arménie 1:2 Hongkong Bermudy 3:1 Libanon Kajmanské ostrovy 6:1 Arménie Hongkong 4:3 Bermudy Mistrovství světa mužů - O čtvrtfinále
USA 14:1 Hongkong Švýcarsko 8:0 Kajmanské ostrovy Mistrovství světa mužů - Skupina B1
Velká Británie 4:2 Haiti Hongkong 1:6 Kajmanské ostrovy Hongkong 4:2 Velká Británie Kajmanské ostrovy 6:1 Haiti Velká Británie 3:1 Kajmanské ostrovy Haiti 3:4N Hongkong Mistrovství světa mužů - Čtvrtfinále
Řecko 2:3 Finsko Kanada 4:2 USA Česko 4:1 Švýcarsko Mistrovství světa mužů - Skupina B2
Bermudy 2:1N Libanon Bermudy 6:1 Arménie Libanon 6:2 Arménie Arménie 0:8 Slovensko U23 Mistrovství světa mužů - Semifinále
Kanada 1:6 Slovensko Česko 1:2P Finsko Mistrovství světa mužů - O 13. - 14. místo
Bermudy 3:4 Libanon Mistrovství světa mužů - Malé semifinále
Řecko 3:4N Švýcarsko Itálie 5:4P USA Mistrovství světa mužů - O 7. - 8. místo
Řecko 2:6 USA Mistrovství světa mužů - O 5. - 6. místo
Itálie 2:1P Švýcarsko Mistrovství světa mužů - O 3. - 4. místo
Hongkong 6:1 Haiti Česko 2:3P Kanada Mistrovství světa mužů - Finále
Velká Británie 2:4 Kajmanské ostrovy Slovensko 4:3 Finsko
Sestavy
Flores (Rocci) – Principe, Alonzi, Antonali, Fiacconi, Falzoi, Angiolella, De Persiis, Pittiglio – Zuccaro, Setacci, Giustini (A) – Tedesco, Bevilacqua, Pulicicchio (C) – Sisi, Ponce, D ́Ettore – Chirola, Vernace (A), Laframboise – Novielli, Gagnon | Yarham (Butler, Medeiros) – O ́Keefe, Andresen (C), Churchwell, Marshall, Szolga, Crocker, Creador, Pallotta – Martel (A), Laurencelle, Hannon – Reid, Escott (A), Donaghey – Maher, Downes, Maiolino – Burkley, Holben, Navrot – Mallais. |
1. třetina
Góly03:46 Giustini (Bevilacqua) 06:09 Giustini (Flores) 07:28 Pulicicchio (Ponce) | Góly09:23 Martel (Szolga) 10:30 Maiolino (Maher) |
2. třetina
Góly27:33 Sisi (D ́Ettore) | Góly29:39 Andresen (Martel, Laurencelle) |
3. třetina
Góly33:37 Crocker (Escott, Reid) 36:09 Laurencelle (Hannon, Andresen) 41:42 Crocker (O ́Keefe, Martel) | |