Benešova pokažená premiéra: Kolín ztratil koncovku duelu v Brně

Kolínský trenér Pavel Beneš a jeho muži během oddechového času | foto: mmcité Brno / Jan Russnák

2 2017
Basketbalisté Kolína vstoupili do nové ligové sezony prohrou 61:64 na hřišti Brna. Šestý tým uplynulého ročníku, na jehož lavičce si odbyl trenérskou premiéru bývalý reprezentační rozehrávač Pavel Beneš, ztratil nadějně rozjetý duel až v koncovce. Poslední čtvrtinu středočeský celek prohrál o jedenáct bodů.

Do závěrečného dějství přitom Kolín vstupoval za stavu 41:49 s osmibodovým náskokem.

Domácí ale dokázali necelé tři minuty před koncem vyrovnat na 59:59 a po neplodné dvouminutovce, kdy ani jeden z týmů nedokázal trefit koš, je 55 sekund před koncem poslal z trestného hodu do těsného vedení Jan Kozina.

V dramatické koncovce už Brno výhru nepustilo.