Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Tak kvalitní dráhu neměla Velká pardubická dvacet let, těší Skalického

Momentka z pardubického dostihového závodiště | foto:  Dan Materna, MAFRA

15 2014
Ředitel Dostihového spolku Michael Skalický říká, že letošní ročník Velké pardubické měl k dispozici skvělou dráhu. „Nejde ani tak o můj názor, ale lidé od koní říkali, že se Velká pardubická neběžela dvacet let po tak kvalitní dráze, jakou jsme měli teď,“ řekl.

Takže letos nebyl důvod ke stížnostem?
Když to budu brát po dílčích částech, tak počasí jsme ovlivnit nemohli, ale vyšlo krásně. Co se týká návštěvnosti, přišlo letos o čtyři tisíce více lidí než loni. A co víc, zaznamenali jsme velmi málo stížností, které jsou jindy obvyklé.

Já ano. Například na výši vstupného nebo na minimální vklady při sázkách.
Výše vstupného se neměnila, je však vyšší v porovnání se vstupným na kvalifikace, což mohlo někoho zaskočit. Výši sázek neovlivníme vůbec, sázkové kanceláře mají u nás pronajatý prostor, jsou to externí subjekty.

Fotogalerie

Takže bylo skutečně letos vše tak perfektní?
Na jednu věc bych si postěžoval. Bylo to chování některých fotografů za Taxisem, poté, co se stala nehoda Pepovi Bartošovi. Nelíbilo se mi, jak někteří fotografové rychle poslali fotky na svoje on-line zpravodajství bez ohledu na to, že na tribuně seděla Josefova manželka, která sama ještě ani pořádně nevěděla, co se stalo. Budu chtít v tomto směru nastavit lepší režim.

Den po Velké pardubické se na dostihovém webu objevila zpráva, že v souvislosti s volbami budete brzy odvolán.
Tomu se směji. Píší to lidi, kteří kdysi byli ve spolku a čekají, že se tam dostanou zpátky. Změny možná přijdou ve statutárních orgánech společnosti. Pokud pak valná hromada místo mne navrhne někoho jiného, budu to respektovat.

Autoři:


Nejčtenější

poradna-zdraveho-obuti
poradna-zdraveho-obuti

Jaké první botičky? Nosit papuče na doma? Vše o zdravém obutí vám ráda zodpoví Ing. Eva Žáková.

Najdete na iDNES.czmobilní verze