Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kreuziger má dovolenou - hraje hokej, štípe dříví a k žebírkům si dá i pivo

PRO PODPIS NA VELETRH. Cyklistu Romana Kreuzigera o víkendu uvidíte na cyklistickém veletrhu v Brně. | foto: ČTK

4 2009
Hraní hokeje s bývalými a současnými cyklisty nebo také štípání dříví. To je současný program české cyklistické jedničky Romana Kreuzigera, který doma v Plzni tráví dovolenou po sezoně.

"Na úterní hokejové zápasy nás chodí poměrně dost. Já s taťkou, Fery Raboň s tátou, biker Milan Spěšný, Petr Pučelík a dokonce i pan Bartoníček. Minule nás bylo dvacet osm," líčil Kreuziger na svých internetových stránkách.

Pátky jsou ve znamení hokejových tréninků. "Tam už tolik lidí jako na zápas nepřijde, ale pro mě je to dobré v rámci obecné přípravy."

Podle původních plánů měl třiadvacetiletý člen stáje Liquigas už tenhle týden začít s posilovnou.

"Odložím to ale až na příští týden. Mám hodně zařizování a kromě hokeje dokážu tělo potrápit i jinak. V sobotu jsem byl na Šumavě na krátké pěší túře, v neděli jsem u sestry na penziónu štípal dříví a docela jsem si při tom máknul..."

Na horské kolo zatím ještě také nesedl. "Nějak nebyla chuť. Ještě s kolem chvíli počkám, nemá cenu něco uspěchat. I když si v těchto dnech můžu dovolit trošku porušovat životosprávu, nijak zvlášť na to nehřeším. Párkrát jsem si dal pečená žebírka, k tomu pivo, ale že bych se nějak přežíral něčím nezdravým, to zas ne. Celkem se hlídám."

V sobotu a v neděli můžete Romana Kreuzigera potkat v Brně na veletrhu Sport Life. "Najdete mě u stánků Jána Svorady s výrobky Sidi a Cannondale a taky budu s Robertem Bakalářem a dalšími lidmi z Kola pro život. Budu mít i podpisové karty a uskuteční se autogramiáda."

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze