Hráčky Frýdku-Místku jsou třetí

• 1
Olomouc - Volejbalistky Frýdku-Místku zdolaly ve druhém zápase série o třetí místo Olomoučanky na jejich palubovce v dramatickém pětisetovém zápase 3:2 a celou sérii tak vyhrály 2:0 Znamená to, že se poprvé v historii soutěže mohou radovat z extraligové medaile. V prvním setu hrála Olomouc ještě pod dojmem třísetové porážky z prvního utkání ve Frýdku-Místku.

Druhá sada již byla vyrovnaná. Domácí hráčky vedly ještě 21:17, koncovku však měly lepší volejbalistky Frýdku-Místku a ujaly se vedení 2:0.

Ve třetím a čtvrtém setu se olomoucké hráčky zlepšily ve všech činnostech a obě sady vyhrály. V rozhodujícím tie-breaku Olomouc vedla až do stavu 9:6, pak se skóre otočilo ve prospěch Frýdku-Místku 13:9.

Olomouc opět zvrátila stav na 14:13, ale koncovku už vyhrály hráčky Frýdku-Místku.

Výsledek - o 3. místo:
UP Olomouc - Frýdek-Místek 2:3 (-18, -25, 15, 15, -14)
Rozhodčí:
Dočkal, Grabovský. Čas: 103 min. Diváci: 400. Konečný stav série: 0:2.
Konečné pořadí extraligy volejbalistek: 1. Brno, 2. Olymp Praha, 3. Frýdek-Místek, 4. Olomouc, 5. Ostrava, 6. Slavia Praha, 7. Přerov, 8. Liberec.