Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Hlásí se semifinále Miss aerobik 2006

2 2006
Praha - Populární soutěž Miss aerobik 2006 vstupuje tuto sobotu do semifinále. Kvalifikovalo se do něj šedesát žen a dívek z dvanácti akcí Miss aerobik tour. Už jedenáctý ročník soutěže, která má podtitul Hledáme nejpůvabnější sportující dívku či ženu, pořádá tradičně společnost CARE ALFA, pošle v sobotu deset nejlepších soutěžících do zářijového finále.

Dívky čekají čtyři soutěžní disciplíny, jimiž jsou ukázka aerobiku podle lektora, závod na veslařském trenažeru, konverzace s moderátorem na vylosované téma a záverečná promenáda v plavkách.

Lektorem je už poněkolikáté dvojnásobný mistr světa ve sportovním aerobiku David Huf, moderátorem soutěže osvědčený Petr Salava. V doprovodném programu vystoupí zpěvačka Petra Černocká a dvojice Nancy&Robert.

Doprovodnou soutěží prvního víkendového dne je semifinále MiniMiss aerobik, ve kterém se představí dvacet dívek ve věku 7 až 10 let. Ty soutěží ve dvou disciplínách, mohou si vybrat buď recitaci, nebo zpěv, poté se předvedou v ukázce aerobiku podle lektora.

V neděli jsou na programu finálové soutěže kategorií Kadet, Junior a Missis.

Akce proběhne po oba dny v Praze 5 na Lužinách, ve sportovní hale v Bellušově ulici. V sobotu i v neděli se začíná v 10.00.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze