Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Golf v Yorku: severní kout Anglie nabízí přes sto hřišť

Golf v Yorku | foto: VisitBritain

26 2010
V jednom z největších anglických hrabství byste asi očekávali záplavu skvělých golfových hřišť, ze kterých si nebudete moci vybrat – a přesně tak to i je. V tomto severním koutě Anglie na vás čeká více než 100 hřišť.
Komerční sdělení

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Yorkshiru si můžete vybrat z velkých mistrovských hřišť ale i z menších a méně slavných golfových rezortů. Rozhodně by od nás nebylo fér zaměřit se jen na slavná místa, jako je Ganton, Moortown nebo Lindrick.

Naopak se podíváme na místa, o kterých jste ještě neslyšeli. Projdeme hřiště, která nabízejí fantastický golfový zážitek bez závratných poplatků za hru.

soutěžte s visitbritain

Zkuste štěstí - VisitBritain pro vás připravila soutěž o luxusní golfový zájezd pro celý flight. Stačí odpovědět na soutěžní otázku.

Golf v Yorku

Perfektním příkladem je Teesside. Na nádherně zeleném parkovém hřišti si v průběhu let zahráli někteří z nejslavnějších golfistů světa a zaslouží si i vaši pozornost. Malé ploché greeny jsou krátké, ale náročné. Teeside možná není nejdelší hřiště v Yorkshiru, ale rozhodně patří mezi ty nejpříjemnější.

Skvělý golf si užijete si ve Wakefieldu. Lofthouse Hill, ležící mezi Leedsem a Wakefieldem, je rušný resort se dvěma docela dlouhými devítkami.

Golf v Yorku

Jen 8 km severně od Leedsu leží Moor Allerton. Tady si můžete vybrat hned ze tří devítek - Lakes, Blackmoor and High – všechny navrhoval Robert Trent Jones, významný americký architekt, který navrhnul i taková hřiště jako Peachtree, Firestone a Spyglass.

Dalším skvělým wakefieldským hřištěm je Woolley Park, které s otevřenou náručí vítá i větší skupiny a společnosti za relativně skromný poplatek za hru. Tak neváhejte a vydejte se objevovat "zemi širých plání". Zaručujeme, že budete chtít ještě!

Golf v Yorku

Golfové i negolfové zajímavosti

* Nejstarším linksovým hřištěm v Yorkshiru je Cleveland.

* Gary Player jednou řekl, že jediné vnitrozemské hřiště, které by mohlo hostit Open, je Ganton.

* První oficiální Ryder Cup na území Spojeného království se konal v Moortownu v roce 1929.

* Fotbaloví nadšenci si mohou vybírat z populárních fotbalových stadionů jako jsou Elland Road, Hillsborough nebo Bramhall Lane.

* Velmi populární je v Yorku i rugby, nejlepší týmy mají Leeds a Bradford.

Více informací o Velké Británii hledejte na www.visitbritain.cz.
Staňte se fanouškem Love UK na Facebooku.

Najdete na iDNES.czmobilní verze