Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Florbalista Jedlička se do Střešovic nevrátí, zůstává v Bohemians

Michal Jedlička v dresu Bohemians. | foto: Lukáš Bíba, MF DNES

16 2010
Býval ikonou florbalového klubu Tatran Střešovice. Teď se ale Michal Jedlička s mistrovským týmem definitivně rozloučil. Přestoupil do Bohemians. Třicetiletý útočník oslavil na jaře s Tatranem titul, v létě si ale téměř vydupal hostování v zelenobílém celku, kde kariéru začínal a rovněž trénoval mládež.

Hostování skončilo na konci listopadu. V prosinci se měl útočník, jehož výkony pravidelně vzrostou v play-off, hlásit na Tatranu. Ale nepřišel na jediný trénink, zpočátku nekomunikoval a nezvedal telefony.

Rozhodl se totiž zůstat v Bohemians, a ti začali jednat s extraligovým lídrem o přestupu. A vyšlo to. Oba celky se dohodly na tom, že Jedlička bude kmenovým hráčem Bohemians, s nimiž ho na jaře čeká boj o extraligovou záchranu.

"Michal nám oznámil, že tam zůstane a klidně oželí play-off, protože v Bohemians dostane víc prostoru, bude mít poradní slovo, bude víc oceňovaný," říká Petr Ďarmek, sportovní manažer Tatranu.

"A že nekomunikoval? To je o osobnosti člověka. Asi to není fér, na druhou stranu na jednání přišel a vyřešili jsme to. Našli jsme dohodu," dodává.

Tatran Střešovice vyinkasuje od Bohemians za přestup částku, která nepřesáhne 50 tisíc korun. Ztratí však hráče, který byl v play-off pravidelně oporou.

Autor:






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze