Basketbalistky KP Brno v Eurocupu prohrály také ve Fribourgu

Edita Šujanová (vlevo) z KP Brno kontroluje míč před Marielle Giroudovou z Fribourgu. | foto: FIBA

18 2017
Basketbalistky KP Brno prohrály ve druhém kole Eurocupu FIBA na palubovce švýcarského Fribourgu 52:72 a s dvěma porážkami jsou poslední v tabulce skupiny I.

Český celek sice vyhrál poločas o bod, po změně stran už ale utkání ovládl domácí tým.

V třetí čtvrtině šel Fribourg do vedení, a i když Brňanky ještě na chvíli srovnaly krok, na zvrat to nestačilo. Naopak v závěru odpadly.

Střelecky se výrazněji prosadila jen Edita Šujanová, autorka 19 bodů a pěti doskoků.

Slovinská reprezentantka Tina Trebecová, která v minulosti hrála českou ligu za Slovanku, zaznamenala 12 bodů.

Ve třetím kole čeká brněnské basketbalistky příští středu utkání v hale favorizovaných Benátek.