Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Elin se vrátila domů na Floridu, sázkaři věští i Tigerův návrat

Elin Nordegrenová-Woodsová a syn Charlie Axel doma na Floridě. | foto: Profimedia.cz

28 2010
Zatímco profesionální hráči se zejména na zámořské PGA Tour předhánějí v předpovědích (zčásti vynucených dotazy médií), kdy se Tiger Woods vrátí na golfové turnaje, jeho manželka se po měsíci vrátila do jejich domu na Floridě. Společenské rubriky magazínů a webů se dohadují, že uvažovaný rozvod je zažehnán.

Jednotlivé tituly a adresy od sebe dál přebírají zprávy různorodé věrohodnosti a jednou z ní je, že Elin Nordegrenová-Woodsová navštívila o víkendu svého manžela na klinice, kde se má údajně léčit ze sexuální závislosti.

K intimnímu poměru se světovou golfovou jedničkou se od listopadového vypuknutí skandálu přihlásilo několik žen, dalším je role Woodsovy milenky přisuzována.

Jejich počet osciluje kolem dvaceti, mluví se také o skupinovém sexu. Pohlavních aktivit třiatřicetiletého hráče se měli dokonce účastnit i jiní muži.

Gentle Path v Mississippi - jedno z míst, kde by se mohl léčit Tiger Woods.

Internetem koluje rozostřená fotografie muže tmavší pleti s hlavou zahalenou kapucí, což může být Tiger Woods na dvoře odvykacího zařízení. Jenže různá média nabízejí hned tři varianty, kde se toto zařízení nachází - v Mississippi (na snímku), v Kalifornii a dokonce v Jižní Africe.

Dočíst se lze (samozřejmě i v češtině) i "autentické" citáty Woodsových spolupacientů, jimž leží prominent v žaludku pro výsady, jakých se jim nedostává. Závěr: Woods nevěří, že je nemocný, jen se schovává.

Až jak manželka...

To, že si přál zmizet z veřejnosti, a taky zmizel, je jedna z mála očividných pravd. Zcela podle svého prohlášení, že o svém soukromí nikdy nebude mluvit na veřejnosti a pro veřejnost, odmlčel se největší, nejsledovanější a kdysi nejsdílnější hráč své generace zcela dokonale.

Na scénu se tedy vrací Elin. Její floridské fotografie, na nichž je zachycena s dětmi, jsou další bernou mincí, ne tak její údajná návštěva na klinice, kde ji žádný paparazzi nevypátral. Ví se, že v mezidobí byla doma ve ŠVédsku a lyžovala se sestrou-dvojčetem a přáteli ve Francii.

Údajný Tiger Woods v odvykací klinice Pine Grove v Hattiesburgu.

(Údajný TIger Woods v odvykací klinice Pine Grove.)

Dohady o rozvodu byly limitovány faktem, že si paní Woodsová najala právníka. Jak s odkazem na konkrétní zdroje napsaly světové agentury - ke konzultaci. Sporné se tedy nyní jeví tvrzení, že si to "s rozvodem rozmyslela", a podobně.

Jiné "rekonstrukce" uvádějí, že Woodsova léčba je součástí jasného plánu, který Nordegrenová pro záchranu manželství kvůli dětem sestavila už v prosinci. Její součástí je i návrat ke golfu, "až ona řekne".

Duben, březen, nebo...?

Což může být kdykoli, ale jistým signálem je včerejší tah sázkové kanceláře William Hill. Ta snížila kurz na to, že se americká hvězda zúčastní prvního turnaje major v sezoně, dubnového Masters v Augustě.

sázky na Tigera Woodse

(William Hill)

Účast na Masters
Dříve - 1,66:1.
Nyní - 1,25:1.

Vítězství na Masters
Woods - 2,5:1.
Mickelson - 5,5:1.

"Prostě sázíme na to, že tam bude, proto jsme to snížili. Každý, kdo si vsadil, vypadal, že si je hodně jistý tím, že tam bude," přeložila ČTK z agentury AP citát mluvčího společnosti Rupert Adams.

K tomu, kdy by se Tiger Woods mohl zase objevit na turnaji, už se z golfistů vyjádřil kde kdo. Hovoří i jiní, například bývalý trenér Butch Harmon se zmínil dokonce o březnu. Podstatné je, že žádná informace nevzešla od samotného hráče či z jeho okolí. A dosud se také nikomu nepodařilo ověřit, jak a kde Woods trénuje.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze