Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Domácí šampionát na simulátorech ovládli golfisté z Prahy

Mistrovství ČR ve hře na golfových simulátorech - vítězové Adéla Cejnarová a Vojtěch Dostál. | foto: Martin Kabát

24 2010
Mistry republiky ve hře na simulátorech se dnes v Erpet Golf Centru na pražském Smíchově stali Vojtěch Dostál a Adéla Cejnarová z hostitelského klubu.

Česká golfová federace vybrala pro letošek americké hřiště Torrey Pines, kde se pravidelně hraje turnaj PGA Tour. Vítěz mužské kategorie na něm zahrál výsledky 65 a 70 ran, v ženské hrály ty nejlepší lehce nad par. Republikový šampionát na rány se hraje bez vyrovnání.

Šestnáctý ročník halové soutěže začal 11. ledna, přihlášení golfisté mohli absolvovat svá kvalifikační kola na osmi různých místech republiky. Do finálového kola v nejznámějším tuzemském idoorovém centru postoupilo 35 mužů a devět žen.

Mistrovství ČR ve hře na golfových simulátorech.

Oba vítězové se shodli v tom, že Full Swing Golf je vhodným doplňkem tréninku. "Chodím na ně, abych přes zimu nevypadla ze cviku," uvedla Cejnarová. Její klubový kolega doplnil, že jde o skvělé rozehrání na léto. "Simulátory mi pomáhají udržet se v závodním rozpoložení," řekl Dostál.

Pomyslné stupně vítězů ovládli letos kompletně zástupci pražských klubů, Erpet má mezi medailisty v obou kategoriích dokonce dvojnásobné zastoupení.

výsledky

Muži: 1. Dostál 135 (65+70), 2. Cejnar (oba GC Erpet) 137 (68+69), 3. Páleník (GC Čechie) 139 (71+68).
Ženy: 1. Cejnarová (GC Erpet) 148 (74+74), 2. Pospíšilová (GC Praha) 152 (76+76), 3. Frýdlová (GC Erpet) 155 (79+76).


Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze