Hradecké basketbalistky jedou na Slavii zachraňovat celou sezonu

Výhra znamená naději, porážka konec šance zopakovat loňské druhé místo. Basketbalistky Sokola Hradec Králové budou ve čtvrtek ve čtvrtfinálové sérii domácí nejvyšší soutěže odvracet postupový mečbol pražské Slavie, s níž po úterní domácí porážce 66:71 prohrávají 1:2 na zápasy.

A75d67a64m 21H88o64r27á15k 5858137229559

Tato sezóna Hradce se zatím jeví jako poměrně nevydařená. Bohužel na výsledcích se asi nejvíce projevují excesy trenérky, které se podařilo prohrát v této sezóně několik zápasů.Jak je pravděpodobně paní Ptáčková schopna připravit hráčky v tréninku, při vedení zápasu je to katastrofa. Za své hovoří i série s Trutnovem v sezóně 2015/2016, kdy připravila Hradec o medaili.Přesto doufám, že Hadec ještě zabojuje.

0/0
29.3.2018 17:40

T12o56m84á98š 23F52u32k58s16a 9710268886146

Můžete uvést aspoň nějaký příklad těch excesů Ptáčkové?

+1/0
29.3.2018 19:10

A78d96a60m 86H18o64r17á39k 5688627569389

Samozřejmě můžu, jinak bych o tom přeci nepsal. Absolutně necitlivé střídání. Ve chvíli, když se začíná některé z hráček dařit, nejlépe po šňůře několika košů, které nakopnou celý tým, je tato střídána a při dalším střídání se již do tohoto rytmu nedostane. Osobně se domnívám, že dalším excesem je hokejové střídání po pětkách. Dokladuji neuvěřitelným kouskem na USK, kdy se podařilo 3 minuty před koncem čtvrté čtvrtiny hráčkám na hřišti stáhnout na -6 a došlo k vystřídání celé pětky. To Vám opravdu nepřipadá jako chyba, či právě exces nebo snad úmysl?

0/0
29.3.2018 19:57

T34o77m92á93š 10F90u67k55s89a 9960978626656

Ptáčkovou mám za schopnou trenérku, ale dlouho jsem neviděl žádný zápas Hradce, tak nemám moc co dodat. Dost podstatné je jestli jsou hráčky Hradce ze způsobu koučovaní frustrované. Spíš jsem ale slyšel, že si jí jako trenérky pochvalují.