Satoranský má rekord v asistencích. Durantových 50 bodů nestačilo

Basketbalista Tomáš Satoranský po otřesu z předchozího zápasu nechyběl v základní sestavě Washingtonu a ve středečním utkání NBA se radoval se spoluhráči po velkém obratu z vítězství 118:113 v New Yorku nad domácími Knicks. Porážka Golden State v Portlandu 117:123 znamená změnu na čele soutěže. Nejlepší bilanci má nyní Houston.

O69n28d43ř44e86j 49S27a21d15á88k 6233968351433

[>-] Takovej lauf jako predvedl zejmena v ty druhy ctvrtce mladej Hardway, to bylo snad neuveritelny. Treti ctvrtka v rezii Wizards, trojce Beal, Porter a Saty fungovala skvele. A Satyho bloky jako tresnicka, ten posledni byl prekrasnej. Jen tak dal!

0/0
15.2.2018 16:45

J39a13k15u92b 26Ž35ď60á36r52s18k75ý 9152347969410

Kam zmizel ten Isiah Thomas z Bostonu? Phiadelphia měla taky co dělat bez Embida.Satyho výkon jsem neviděl ale podle highlightu co jsem viděl ty bloky byli luxusní.

0/0
15.2.2018 12:57

J80i81r74k31a 45P64a60l87á12s77e76k 4676498160225

tak ted bych nerekl, ze jeho vina, Rondo mu tam zbytecne od zacatku nakladal...

+1/0
15.2.2018 15:59

L57u64k20a20s 56K11u40b59a 8123444563434

Notable NBAers w/ at least 11 AST, 4 REB, 3 BLK, and 0 or 1 TOV in a game (only 19 players accomplished this since 1983): * David Robinson * Scottie Pippen * Chris Webber * Baron Davis * Andrei Kirilenko * Pau Gasol * LeBron James * John Wall ... Bravo Saty!! R^R^

D13a25v49i66d 20S30u40c60h20a94r 8244496393502

Tak když už i Zach Lowe píše, že Tomáš je "legit" a že musí dostat vhodnou roli i po návratu Walla, to je co říct. Tomášova obrana je neskutečná. Po katastrofálním poločase byl obrat na začátku třetí čtvrtiny plně v jeho režii. Ubráněné útoky, bloky, parádní nahrávky v útoku, když si pustíte sestřih, tak je tam při té otočce pořád slyšet "Satoransky!". Byl u všeho, v obraně i v útoku, jakoby tam v době otočky byli tři Satoranští. I tu jednu trojku dal zrovna v době toho obratu. Už se těším, až se to dnes objeví na fullmatchtv a že si tam tu třetí čtvrtinu ještě párkrát pustím.

Škoda toho jednoho bodíku na double double, snad někdy jindy. Ale klobouk dolů za takovou hru pár dnů po tom šíleném pádu.

Teď týden volno a pak kromě Hornets samá elita - Cavs, 76ers, Bucks, Warriors, Raptors. Fakt jsem na Tomáše zvědavej.

+11/0
15.2.2018 9:55

J32i71ř86í 88O31p84ě62l42a 2952613477

Iggy za 29 minut zadna strela?! Teda...jinak zapas jsem nevidel,ale zajimalo by me, jak tu prohru kluci z GSW zvladli...

+1/0
15.2.2018 9:08

D69a81l15i19b88o30r 41D77v86o36r44n61í76k 3456231440731

Na to jsem taky koukal a k tomu přidal 4 ztráty. Curry dokonce 7 ztrát. Kerr na tu přestávku už musí čekat jak na smilování, protože kromě Duranta všichni vypadají dost unaveně.

0/0
15.2.2018 10:41

M58a85r10t80i49n 82Č83a75r87n11e56c91k61ý 2705284879295

Mi přijdou spíše takoví úplně bez zájmu. "Hele Klayi, podívej se, hrajeme na půl plynu a furt jsme před Rockets, neubereme ještě trošku? " "Jasně Stephe, v pohodě. Vždyť se stejně jen čeká na playoff. Ale Kevinovi to říkat nebudeme, víš, jak se furt honí za LeBronem v těch střeleckých tabulkách." "A ani Draymondovi, bez jeho excesů by neměli novináři o čem psát."

+6/0
15.2.2018 12:02

D50a47l35i51b31o73r 82D70v52o23r87n19í19k 3526181500881

:-)a když by někomu chybělo pár minut na hřišti, tak ho to Kerr nechá alespoň odkoučovat s tabulí v ruce:-)

0/0
15.2.2018 13:22

A83l19e60š 65D30u97r31ď43á10k 8291838849350

Bravo Tomáš! Jinak Donovan Mitchell je pro mě už teď ROY.

+1/0
15.2.2018 8:48

M65i25c73h57a94l 74P19i31š37t22ě27k 1190964684947

Fakt zrovna ted? Po kole kdy mel simmons 18/12/10/4 a dotahnul sixers k vyhre?

+2/0
15.2.2018 19:01

P65e78t57r 48P51o71k86o19r36n62y 5297495147177

Dobry obrat Washingtonu pod vedenim Tomase. Skoda, ze nedal tu trojku v zaverecnych minutach, mohl mit double-double. Dobre bloky k tomu, komentatori z Knicks ho hodne chvalili.

P78e16t46r 93F75e34i14g24l 5178663280322

Hlavně ty bloky byly super...ten jeden byl brutál...asistence většinou tutový do jasný pozice R^

...

Ale je stejně pěkný, jak chybí jedna studna a herní projev celýho družstva se změní...jak to začne bavit ty hráče, že si taky sáhnou na míč a nejsou jen za beky...;-)R^

+5/0
15.2.2018 9:47

M79a21t32ě29j 27K10o15n20e15č40n21ý 7922159952217

Můžu se zeptat co je v tomhle kontextu studna?

0/0
15.2.2018 14:35

V77o39j97t82a 62Z52i63m78a 7668981652804

John Wall. Jinak taky Westbrook, Melo v NYC a tak. Proste sobecky hvezdy co musej strilet za kazdou cenu. Hrat s nima na masli..

+1/0
15.2.2018 23:20

R18a36d52e48k 39T25o33m52a26s13e57k 5143690408325

Což přesně není Wall. A vlastně ani Westbrook. Studna je spíš hráč, co ti 20 sekund nepůjčí balon. Ale pak má občas áčko.