Satoranský a spol. otrávili Westbrooka. Harden má 60 bodů i triple-double

Může být Russell Westbrook zastaven? Druhý souboj mezi jeho Oklahoma City s Washingtonem během jediného týdne ukázal, že ano. Při absenci Johna Walla se úkolu brzdit basketbalovou superhvězdu jal Tomáš Satoranský - a upozadil ho na 13 bodech. Wizards vyhráli 102:96. Zato James Harden z Houstonu měl svůj den. Hranici možností v NBA posunul famózním triple-double za 60 bodů, 11 asistencí a 10 doskoků.

D72a21v19i22d 11S72u88c80h89a70r 8174306613452

Je to fakt paráda. Nebývá obvyklé, aby po utkání všichni uváděli jako hlavního strůjce vítězství hráče se střelbou 0-4. Ale Tomáš si dnes veškerou slávu zaslouží. Dvě z nejhezčích akcí zápasu:

M13i50c75h43a96l 91D10u95j24k46a 2216623579314

a vsimli jste si v tom druhem videu v 9 sekunde zakonceni Oubreho? taky krasny moment, ale asi do jine rubriky highlightu :)

+1/0
31.1.2018 13:19

D44a17l27i36b72o30r 69K41a22š79p71a25r 2268468143353

Ten blok mohl být klidně v top 10 večera, ale bohužel...nedali ho do sestřihu utkání a ani ty důležitý šestky. Tak aspoň ten zisk.

0/0
31.1.2018 13:35

M39a29r97t38i74n 86Č15a28r64n15e85c63k16ý 2855564979795

Mi se hlavně moc líbí, jak Beala na ten alleyoop pošle, ať tam jde.

+2/0
31.1.2018 14:08

D70a67v90i98d 69S16u36c65h71a38r 8954716813752

Přesně, to pohození hlavou je na tom to nejlepší.

M34a35r32t73i44n 54Č77a23r36n69e22c70k71ý 2135584199565

60+11+10? WTF? 8-o8-o8-o Warriors v plné sestavě v Utahu -30??? Saty vymaže Westbricka? Cavs dostanou 125 i od zbytku sestavy Pistons? I love this game.

+21/0
31.1.2018 9:16

M82i39l31o72š 27K79r64e42p60s 1257207885107

Koukám, že je dnes úplněk, tak možná... :-)

+3/0
31.1.2018 10:18

M97i49l91a60n 46P13o72k96o46r31n84y 3770615458786

Utah mi přijde letos jako tým na vlnách. Jednou má sérii, že porazí úplně každého a pak zas opak.

+1/0
31.1.2018 11:13

Alda 4928561526976

Tomáš......věřím, že ho v NBA čeká pěkná budoucnost. Zdobí ho stabilní výkony. STABILNÍ :-)R^ držím palce

+1/0
31.1.2018 8:12

M92i51l88o36š 22K41r16e54p66s 1407837385677

Hardenův výkon je doslova... šílený. A ten nájezd na levou ruku by si měl nechat patentovat.

+2/0
31.1.2018 7:54

J34a36k71u72b 78Ž21ď65á54r45s59k45ý 9182467939640

Nevěřil jsem,že todle někdy napíšu ale Saty vymazal WestbrookaR^ Dle mého nejlepší výkon Satyho v NBA i přesto,že dal pouze 4 body a to ze šestek.Výborná obrana,skvěle vedl útok Washigton,kde předvedli v druhé půli 2 krásné alley oupy.A svůj výkon podtrhl půl minuty před koncem za stavu 96:96 kdy získal míč a byl faulován.Obě šestky proměnil a pak dobrou obranou odvrátil další útok Oklahomy a Washigton si nenechal zápas utéct.Za mě famozní výkon!

+38/0
31.1.2018 6:57

J43i85r49k13o 71L21a95l57a 1191229787285

mne sa najviac pacilo, ako pri jednom najazde westbrooka v Q3 ho pekne zblokoval ;-D

+2/0
31.1.2018 8:25

D40a57l15i66b61o91r 26D53v35o73r15n24í45k 3856521560911

Přijde mi, že při absenci Walla vždycky pookřeje celý tým. Samozřejmě Wall je hráč, který dokáže vyhrávat zápasy, ale když nemá den, tak je dokáže i sám prohrát. To je pak i pro námi nemilovaného Brookse kamínkem v botě, protože je těžký posadit na lavičku takovou hvězdu. Saty fakt skvělý, ta jeho snaha o rotaci a stálý pohyb míče je minimálně pro spoluhráče přínosná. Obrana jak psal Jakub opravdu výborná, jeho box out při střele soupeře ukázkovej.:-)

J59a98k91u35b 96Ž40ď91á82r26s29k50ý 9392687799340

Asi jsem to dobře popsal ;-D hlavně v článku nejsou zmíněné důležité šestky po zisku a faulu půl minuty před koncem.Při přenosu jsem si vzpoměl na vánoční zápas proti Clipers,kdy zahodil obě šestky taky zhruba minutu před koncem a byl tady nadpis padouch nebo hrdina;-D

Jinak překvapení byl i Brooks,který na své poměry dobře reagoval na průběh utkání.