Házenkáři dřeli, v úvodu čtvrtfinálových bojů ME ale Němce nepřehráli

Čeští házenkáři prohráli v prvním duelu ve čtvrtfinálové skupině ME ve Varaždínu s Německem 19:22 (10:9). Soupeř otočil skóre až v posledních osmi minutách, kdy je několikrát podržel brankář Andreas Wolff.

M12a45r74t93i91n 71Š69k28r34o77b94á17l11e52k 2422632769718

Pánové, jedeme dál, nic se neděje, kvalitní, nedotažený, výkon s kvalitním soupeřem, jste v laufu, doražte je všechny, má to kvalitu.!!!!

+1/0
19.1.2018 22:14

P87e92t74r 88Ž49á88k 1698492625669

Ted koukam na zaznam na ORF a to je hruza co dokazem zahodit....

0/0
19.1.2018 21:18

A57l43e24x 93S62l21a59v27í22č24e31k 8617261519988

velka skoda, cely zapas byli nasi lepsi, akorat se 10 min predkoncem lekli ze muzou vyhrat. velka skoda

P93e26t77r 17V19o96c63í41l87k71a 1224577668747

To je klasika, ja mam nervy sledovat pouze textovy prenos a nebo poslednich par minut, pokud vedeme o hodne golu. Protoze jakmile to zapnu, tak nepromenime jediny utok :-)

+1/0
19.1.2018 21:46

L64u54k98á97š 69V96a41j98c68h79a55r94t 4752540320775

Zápas jsme si dnes bohužel prohráli sami. Němci byli k poražení. Jedeme dál, ještě není konec!

P40e96t91r 46H51r93a70b35á77k 6370327832350

Je to škoda. Bohužel v házené dlouhodobě rozhodčí jsou spíše slabinou.

+1/−3

J72a13n 14P68i24t31a42k 1697388205866

Ja nejsem uplne pravidlar, ale kdyz golman po strele min. 2x prasti leziciho utocnika, tak to neni CK?

+1/−1

J69a15r52o22m23í19r 94B65e60n90e51š 2933792486661

Záleží jakou barvu má váš dres. Je to v pravidlech.

J92i12ř86í 14O76p45ě50l57a 2212673417

Ja jako hazenkar si na rozhodci nestezuju,jsem zvykli,ze nepiskaji moc ok a snazim se to nekomentovat...Ale po tom dnesnim zapase,musim rict,stoji to za to Nemcum? Vsichni vysmati po zapase,ale pritom to je po nekolikate co jsou tlaceni...je mu z toho blbe,kdyz hrajes proti 9 a pritom se ti skoro smeji do ksichtu...nezlobte se na me,ale bez rozhocich by dneska Nemci nevyhrali...(jen muj nazor)

+4/−7
19.1.2018 19:54

M65i33c43h31a18l 34P30i57n68d97j15a28k 5893244957427

Tým který nepostoupil a přece postoupil na MS se takovou maličkosti jako je rozhodčí nebude přece zabývat. Nicméně dneska mi to přišlo spis ze naši vítězství darovali, než aby to zařídil rozhodčí.

+4/0
19.1.2018 20:00

J62a10n 97P68i11t77a68k 1977488175746

To ze se nasi v poslednich 15 minutach nemohli prosadit je fakt, stejne jako, ze rozhodci Nemce tlacili.

+1/0
19.1.2018 20:11

Z71d30e21n85ě51k 51B87e15r48á37n67e13k 2908295466292

Skvělý zápas se špatným koncem pro nás. Příště to vyjde.

+1/0

M92i86c82h95a89l 79P13i86n56d23j98a40k 5873644457817

50 minut skvěle pak konec, dneska byli Němci k poraženi. Skoda

+10/0
19.1.2018 19:52

M11a58t58ě37j 57H21r62u75š11k18a 2573146947961

Stehlik stravil na palubovce asi 45 minut a nevystrelil na branu, takhle si aktivitu spojky uplne nepredstavuju.

+4/0
19.1.2018 19:51

P16a48v64e58l 75N20o64v20á84k 4907265339386

Taky nechápu, komu tam leze do zadku, že furt hraje, i když nic nevytvoří

+1/0

T38o52m57á27š 83N91e84b11o41j70s18a 3710802332173

Skoda, dneska byli Nemci k porazeni. Cely zapas vedem a pak takový závěr.

+3/0
19.1.2018 19:49

T94o80m32a97s 91N59a16v59r75a39t87i34l 8260899733665

Skoda, ale moc hezky zapas od nasich! Bohuzel, pokud skoro 10 minut nedame branku, tak je to tezke. Na rozhodci bych to fakt nesvadel, parkrat se upiskli, ale za nase nedane sance a chyby fakt nemohli. Snad se bude v utery darit vic!

+3/0
19.1.2018 19:48

P20a33v81e34l 33N52o90v72á22k 4197945739766

Škoda, to už nedají, prostě se jim přestalo dařit a chybí Ondrovi góly. Tak snad příště nám zase udělají radost.

+9/0
19.1.2018 19:47

M55a85t93ě86j 57H24r14u68š27k41a 2783316917811

Nemci nejslabsi tym, s kterym jsme za dlouhou dobu na vrcholny akci hrali, nasi se tomu bohuzel prizpusobili.

0/−3

L86u94k66á68š 20M67u14s97i47l 1972974838517

S Němci jsme ještě docela hráli vyrovnanou partii, ale když se k tomu ještě přidali rozhodčí, není šance.

+1/−4

R88a58d85a81n 63S41u81l30e52k 1920476674751

Německo je v házené tlačeno stejně, jako fotbalová Sparta u nás v devadesátých letech.

P26a16v15e90l 40N26o52v31á21k 4967655739226

Nevymlouvam se, jen konstatuji, že kdyby nasi hráli stejně jako do teď, tak by si to stejně pohlídali. Slovinci by mohli vyprávět

M49a86t44ě49j 57H32r59u15š34k41a 2123566757911

Co naprosto nechapu je co do casu asi 70% ucast Stehlika na hristi, hrac k nicemu.

+8/−1
19.1.2018 19:34

P15a37v64e87l 51N20o70v62á20k 4647595119876

Tak jak se mi líbí práce našich trenérů, tak tohle je jediná věc, kterou taky nechápu.

+1/0
19.1.2018 19:37

P40a77v12e80l 43N84o92v79á33k 4857545779796

Hitler jugend trefí Mrkvu do obličeje a nic?

0/−4
19.1.2018 19:33

P86a52v42e86l 13N57o65v36á29k 4407385199186

A je to v pr... Ondrovi se nedaří a nikdo jinej není schopen dát gól.

P21a80v51e20l 19N70o32v28á30k 4327605119456

Doufám, ale líbí se mi jak to i tak nevzdává, jiní už by tam stáli a pouze odhazovali, nebudu jmenovat toho dotyčného...

0/0
19.1.2018 19:31

J60a20n 47P72i71t34a70k 1597928565156

To je ta povestna hazenkarska naklonena rovina. Nemeckej golman mlati naseho hrace za brankou, Zdrahala dostane klasicky do drzky a rozhodci nic, pak tam Nemec sebou teatralne placne a sudi a vaznym pohledem dava hned dvojku

P19a94v26e24l 62N45o71v58á53k 4717865799456

Nikdy jindy nebudou Němci k poražení než dnes. Hrajou zatím tužku. Kluci se musí dostat do tempa jako v předchozích zápasech a proměňovat šance, pak to půjde.

+4/0
19.1.2018 19:16

M37a12t86ě74j 21H62r58u35š60k49a 2103856597951

Zatim velmi spatny z obou stran, snad se kluci zvednou ve druhym, rozdil mel bejt daleko vetsi, presilovky katastrofa.

0/0
19.1.2018 19:08

J24i52ř72í 22M21o35r20a55v58e11c 6736577460460

Koukám na to na sport 1. Jinak hrají kluci docela v pohodě. Držím palce. ..

0/0
19.1.2018 19:02

R39o14m25a56n 29Z86i90e31g58l79e75r 4717158761570

Tedy Němci hrají děsně, kdybychom hráli jako minulé dva zápasy, vedeme alespoň o 5 branek. Němci vůbec nezkoušejí jít do brankoviště, nemají ani jednu sedmičku. Bohužel Zdráhalovi a Kašpárkovi to nepadá, obecně je málo branek. Ale kdo by řekl, že budu nespokojený s tím, že vedeme nad Němci jen o gól. Držím palce.