Velká sázka na Walla nevyšla, Washington padl. Durant s 20 000 body

Odehrál celý druhý poločas, a stejně to bylo málo. John Wall nedovedl basketbalový Washington k úspěchu nad Utahem, hosté odjíždějí s vítězstvím 107:104. Kevin Durant z Golden State je v NBA druhým nejmladším pokořitelem hranice 20 000 bodů, dřív to stihl jen LeBron James.

D39a55l50i93b35o33r 39D29v57o90r75n58í11k 3296821540451

Ty minuty Walla - nevolal náhodou Brooks před zápasem do Minnesoty Thibsovi?!:-)

0/0
11.1.2018 12:24

J18a28k69u64b 98K74o21r21e85k 3119815461477

Lou Will si ten základ pomalu zaslouží že?;-)

0/0
11.1.2018 9:40

M34a48r52t62i85n 21Č91a77r17n79e68c16k88ý 2495384909555

On párkrát sám říkal, že se mu hraje lépe z lavičky. Že je na to zvyklý a má často balón v ruce.

D65a37v16i47d 42Š71l61a67c11h47t10a 6585200356822

OKC pokračuje v nevyrovnaných výkonech. Clippers hezky, ale jsem zvědavý kdy Griffin odehraje nějakou větší šňuru zápasů, mám taky pocit, že je častěji zraněný než zdravý poslední dobou. :-/

M63a94r68t58i21n 33Č78a83r10n84e18c78k72ý 2955764679335

To asi ne. Pro mě jsou hlavní dva kandidáti na MIP v Indianě. Teda pokud nemůže Jannis obhájit:-)

R91a34d96e51k 11T23o35m86a18s41e59k 5263120388705

Sabonis (stejně jako ten Dunn) pro mě není kandidát. U sophmorů je to zlepšení celkem přirozený a tak nějak se očekává. Sice tam je velký skok, ale to by prostě i měl být... A s tím, jak se AG nechal stáhnout týmovými výkony dolu, je to pro mě zatím Oladipova cena. Ale kdo ví, jestli do toho ještě nepromluví třeba i tady Lou.

0/0
11.1.2018 12:44

M83a49r55t33i91n 42Č97a14r35n44e85c24k88ý 2135724299855

Argument o sophmorech je legitimní a pochopitelný. Taky nemusím ten styl "rok sedí, má bod na zápas, rok na to dává 12 a už by ho chtěli jako MIP", něco jako Monta Ellis nebo Arenas. Obzvláště u vysokých picků, takže o nějakém Ingramovi bych ani neuvažoval. Sabonis nešel ani v první desítce, ale loni hrál 20,1 minuty s průměry 5,9+3,6, FG 39,9%. Letos 24,7 minuty a 12,5+8, FG 54,3%, trojky i šestky o 7% nahoru. Zatím je to samozřejmě Oladipova cena, ale Lou MIP po třicítce, to by byla bomba:-)

+1/0
11.1.2018 13:53

A32n44d11r81e12j 19S37u70c61h52á89n40e81k 7715858958692

Zase mi přijde divný dávat cenu MIP hráči, který už třeba vyhrál cenu 6th man of the year.

S93t67a36n87i80s40l27a62v 40D88a17v73i52d 8729105283297

Proc by nemohl byt 6th man a MIP zaroven?

+1/0
11.1.2018 15:20

J45a39k41u87b 15Ž13ď17á62r39s12k23ý 9712257699540

Jojo opět Brooks potvrdil svoji genialitu.Za to co předvedl Washigton v posledních dvou minutách třetí čtvrtiny si nezasloužili dnes vyhrát.Upřímně mi je fakt líto Satyho,když řikal kolik lidí se motá okolo každého týmu v nba a pak to takovej břídil jako Brooks pošle do kopru.

Aspoň že na Oklahomu se dá dobře vsázet,ty kluci mi dělají radost zvlášť Melo a jeho střelba;-D

+1/0
11.1.2018 8:35

P28e19t77r 28F68e80i84g12l 5698453860512

Probráno několikrát, ale ukazuje to, jak to Brooks “řídí”...Scott se dostane k jediné střele (při jeho úspěšnosti), přitom Scott byl ten x-faktor posledních dobrých výsledků...nechá radši utavit start.5...to je ta role kouče zápasu, kterou já osobně bych čekal a to, že dokáže systém a střídání postavit tak, aby využil přednosti jednotlivých hráčů viz příklad Scott...