V prvním kole tipovací soutěže nikdo nevyhrál. Trefí se někdo v Hochfilzenu?

Nedělními stíhacími závody skončilo první kolo Světového poháru v tolik očekávané olympijské sezoně a s ním se uzavřelo také úvodní kolo tipovací soutěže iDNES.cz o nejlepšího biatlonového střelce. Tím v Östersundu nebyl žádný ze soutěžících. Bezchybné Lee Johanidesové totiž nikdo nevěřil. Biatlonová soutěž ale pokračuje dál, už v pátek v rakouském Hochfilzenu.

P63e96t76r 50Č62e26r76v34e71n58ý 3966639957909

Takže Lea se teď bude učit běhat v IBU cupu a na konci sezony vyhraje soutěž o nejlepšího střelce, protože bude mít nedostižných 100%???8-o

+2/0
5.12.2017 0:30

P45e10t59r 56Z55o32u89h49a16r 9473295723981

Možná ano, ale musí svou úspěšnost potvrdit v dalších závodech. Podmínkou pro zlatou trefu je 40% závodů

0/0
6.12.2017 12:07

M32i32l30o77š 43H83l38a42v50á96č 9423261327774

Byl to můj návrh, tak pokud to tak je, jsem naprosto spokojen. Lea opravdu nemá v poháru co dělat. To se musí naučit nejprve běhat. Bomba je pro mě Denise Herrmannová. Taková lepší Lucie Charvátová! R^ Snad se jí postupem času vyrovnáme. Pokud ale začne střílet na "úrovni", tak je šance docela malá!