Basketbalisté ve Finsku překonali krizi, Balvín a Schilb zařídili výhru

Čeští basketbalisté vyhráli i druhé utkání kvalifikace o mistrovství světa, v Helsinkách udolali Finsko 64:56. Zvládli tak papírově nejtěžší utkání skupiny F a minimálně o postup do další fáze kvalifikace by už přijít neměli, neboť ze skupiny postoupí tři týmy.

J80o16s93e40f 45B43a90l43v52í71n 7775215269733

Ja jsem na kluky pysny. Porazit Island,presunout se do Finska a druhy den vyhrat, moc dobry hosi. Drzim palce.VR^[>-][>-]

0/0
28.11.2017 19:42

T36o84m89á91š 54F48u12k38s52a 9100138946466

Gratulace k cenné výhře. Tentokrát skvěle Balvín, který pochopil starou baskeťáckou poučku, že "dlouhejm se nepřihrává, ti si to musí doskočit ". Mimochodem rozehrávači zůstali bez jediné asistence. Schilb to vzal ve správný moment na sebe a takové kousky jaké předvedl ve 4.čtvrti se na repre úrovni jen tak nevidí. Obrana slušná, v útoku to dost drhlo, druhá čtvrť k pláči. Takovéto zápasy moc atraktivní nejsou.

0/0
28.11.2017 8:36

J15a22k35u84b 51Š84o69l31c 8101568524445

Je to tak, že se započítávají vzájemné zápasy postupujících? Nám by vyhovovalo započítávání všech zápasů, ale to asi nebude. Každopádně šance na historický postup veliká. Naposledy v Kolumbii 1982 (13 účastníků).

0/0
28.11.2017 8:16

V84á26c48l15a85v 40R85i19c32h84t15r 1576982659528

Hlavni je vyhra. Kdybychom se v teto skupine protrapili k 6 vyhram, tak me osobne je ostatni jedno.

+1/0
27.11.2017 21:44

K98a51r62e92l 36L50á95n84i30k 7268858366350

Viděl jsem jen druhou půli, výhra díky Schilbovi a Balvin tu druhou půli taky zahrál. Jen mě děsí ten pochodový basket, Vyoral vyběhl jednou do rychlého protiútoku a zastavoval jej faulem Wilson, jinak šílená podoba domácí soutěži.

+3/0
27.11.2017 21:31

F55i52l36i37p 47Č56e69c32h 7626333664680

Muze mi nekdo vysvetlit, jak se mohlo stat, ze se nasi ocitli v takhle slaboucky skupine? Jinak dnes to bylo chvilema horsi nez zenskej basket..

+8/0
27.11.2017 20:58

M26a84r24t30i17n 76C85a84j41t70h78a47m62l 3251938876400

Oni nemaji lehku skupinu. Jsou 4 celky a postoupi 3. Vsak do dalsi skupiny a tam uz muze byt Rusko, Francie. Takze se vysledky vsechny zapocitaju a ze skupiny po 6 ucastnikov pujdou 3 na MS. Klido tedy CR, Francie, Rusko. Ne, lehko to nebudet.

+6/−5
27.11.2017 21:08

M27i88l10o14š 60O63b79d58r76ž20a52l 7945305453273

Ale to nic nemění na tom, že tato skupina je neuvěřitelně lehká. Ano pak se spojíme s jinou skupinou která bude těžší, což je celkem logické když ta naše současná je nejlehčí.

+1/0
28.11.2017 14:47

M95a34r19t64i81n 64C23a48j10t50h93a83m72l 3881738316610

Veď postupují 3, Island nemá šancu. Skupin 8, čihnete na ostatní. Vše ci vám snadno vyeliminuji papirovo nejslabší stát kterého sa druhá fáza týkat nebude.

0/0
28.11.2017 16:17

M81a90r45t44i65n 64Č65a31r43n70e40c66k43ý 2895204359605

Bože, jednak to zase píšeš jako hotentot, jednak zase píšeš nesmynesmysly.

+1/0
28.11.2017 19:07

L50u38k15á38š 15H75a14r49t98m62a65n79n 7174692133873

Viděl jsem až konec...kdo jste koukali, proč nehrál Šířina a Vyoral naopak neslezl z palubovky?

R82a57d21o47s44l26a33v 75J25a40n93ý65r 2129988509361

Šiřina zánět dásní, Vyoral přesvědčil o svých kvalitách v poháru v Zaječicích, dostal zaslouženou šanci. R^

+2/0
27.11.2017 21:15

R11a36d77i52m 75K80r35o77u21t69i61l 7930661816319

Šířa hrál skoro celou půlku (na pár minut jej vystřídal Půlpy) a řekl bych, že jsem od něj viděl lepší výkony. Vyo nastoupil 6 sekund před koncem prvního poločasu a odehrál zbytek (bez střídání, ale jedničku hrál i Bohačík).

+3/0
27.11.2017 21:38

D42a12n82i31e94l 31C67v71e65j47n 9234683879720

Šiřina rozpoutal krizovou 2. čtvrtinu českého týmu, ve které udělal krátce po sobě 5 nebo 6 ztrát a i díky tomu v ní naši skoro 7 minut nedali koš a nechali Finy, které první čtvrtinu skoro k ničemu nepustili, čuchnout. Tentokrát chápu, proč ho Ginzburg na druhou půlku stáhnul.

0/0
27.11.2017 23:56

M66a53r92t21i91n 55Č13a23r83n11e31c43k36ý 2735634399185

Posazení chápu, ale Šířa ani neměl 5-6 ztrát ve druhé čtvrtině, ani tu krizi nerozpoutal.

+1/0
28.11.2017 7:41

K42a19r35e33l 98L26á29n41i78k 7678168866380

Taky bych to tak viděl a ty ztráty byly dvě nebo tři.

0/0
28.11.2017 14:23

L67u66k88á47š 13H18a11r54t89m74a64n29n 7284812983603

Kdo by řekl sedm minut před koncem (stav 40:40, takový hezký házenkářský zápas...), že to skončí víceméně basketbalovým výsledkem...

0/0
27.11.2017 20:39

P94e92t18r 36P38o79k58o61r49n66y 5367725797227

Po te bodove impotentni druhe ctvrtine jsem to radeji prestal sledovat...kazdopadne gratulace k vyhre

0/0
27.11.2017 20:10

M95i35l54o43š 64O54b87d70r54ž37a62l 7525435703133

Ještě že se rozjel Schilb, důležitá výhra. Ale jinak neuvěřitelné trápení.

+5/−1
27.11.2017 20:08

F80r44a29n79t82i74š96e60k 98N86o18v36á97k 1466807379747

Já nevím, jestli dobře vidím, jako naši boys dali za 10 minut 2. čtvrtiny ŠEST bodů ??? Mám vůbec hledat záznam tohoto zápasu ?

+2/−1
27.11.2017 20:04

J76i87ř67í 92F72o47g44e16l 2170321626972

Prvních více než 6 minut druhé čtvrtiny dokonce nedali ani jeden bod. Byl to děs-

+3/0
27.11.2017 20:05

J74a36n 24K90l45i84n91e53r 5101389220981

A viděli jste včerejší první čtvrtinu Chicago - Miami? 13:7 za 12 minut...

+4/0
27.11.2017 20:06

J74i54ř55í 55Č27e88c34h73u10r87a 1743552128208

No..to je taky pomalu to nejhorsi co lze v NBA najit...

0/0

L18i95b83o72r 75H51i44r61š 2341597926

Špatná střelba, ale hlavně hodně ztrát.

0/0
27.11.2017 20:21

T44o62m60á88š 83F74u48k74s68a 9270278916876

Ztrát bylo 16, což na takový urputný zápas zaměřený na obranu není žádná katastrofa. Mimochodem s Islandem jsme jich měli 19.

0/0
28.11.2017 8:51

M87a28r96t88i96n 86C61a67j87t35h75a95m68l 3361628696630

Velký dík patri Čechom. Dnes si ho naozaj zasluzi. Z cudziho ihriská je vždy výhra nesmírně cenná. Najma z horké finské pody. Vskutku za dnešný výkon blahoželám.

+3/−6
27.11.2017 19:37

F23i30l94i61p 82L36o72u84k26a 4236366808431

Chválím také krok činovníků zařadit do basketbalu nový prvek, kvalifikaci MS.

Euroliga, NBA, to jisté, co ve fotbalu velkokluby a v hokeji olympiáda bez NHL.

Ale takový ten běžný, vlastenecký typ fanúšika má nyní o důvod víc, proč basketbal během sezóny sledát. A samozřejmě i otcové a dědové, na ČT Sport.R^

+1/−1
27.11.2017 19:51

J91a90n 13D95a84v57i53d 2550635469976

Famózní Schilb v poslední čtvrtině, skvělý Balvín pod košem, ale jinak teda nekoukatelný basket okořeněný totálně znuděným komentářem Smetany v době, kdy se lámal zápas.