Rebensburgová ovládla i druhý obří slalom sezony, Dubovská nedojela

Německá lyžařka Viktoria Rebensburgová zvítězila v závodě Světového poháru v Killingtonu a v americkém středisku ovládla i druhý obří slalom sezony. Domácí hvězdu a vedoucí ženu průběžného pořadí seriálu Mikaelu Shiffrinovou porazila o 67 setin, třetí dojela Italka Manuela Mölggová. Jediná česká zástupkyně Martina Dubovská nedokončila první kolo.

K12u59r33t 49P23l14a25t21t14i61g 4714388225175

Vivat ViktoriaR^V

0/0
26.11.2017 14:19

K78a19r92e26l 65C45a22c64h 8389184185224

No vidím, že se Němcům začátek sezony vydařil. Viki už dvě vítězství, Felix jedno vítězství, kdo to má. Viki jela úžasně v obou kolech a své soupeřky převálcovala. To Felix měl v tom svém minulém trochu kliku, ale přál jsem mu ji.

T18o42m67a13s 10B48e85n13e95d49a 6350989405

Shiffrin opět poražena. Kdo by to byl v minulých sezónách řekl. To je u ní dosti neobvyklé. Nyní začne sjezd můžu. Copak nám předvede Axel. Ponese číslo 13.

0/−4
25.11.2017 19:57

T30o37m87á33š 93B64r85a85b40e52c 2268466205656

Můžeš mi říct, Cajthamle, jak často Mikaela vítězí v obřáku? Loni v Americe určitě v GS nevyhrála

+2/−1
25.11.2017 20:16

T77o10m66a88s 78B73e25n12e57d17a 6230409825

Ten už tu přeci neni. Jsi ho udal a dostal ban. Za sebe ti můžu říct, že narážím na dva podniky SP v této sezoně a žádný nemá na prvním místě Mikaelu. Jsem zvědavej zda už to zítra při slalomu změní.

T65o83m48a13s 27B24e17n42e85d59a 6380699315

Že ho tu často zmiňuješ. Asi ti moc proto vadil. Ještě mě označis tak v diskusi. To se ti zdá normální?

T14o72m38á16š 83B42r42a59b51e68c 2858476445306

Ano, faktů se držím. Kdo vyhrál loni malý pohár v GS, kdo vyhrál GS v Americe minulý rok?

T27o73m29á89š 67B11r45a78b28e54c 2668406725676

Gratulace do Německa, je otázka, zda Viktoria jak dokáže bodovat i ve slalomu či SG tak, aby měla šanci na celkový WC. Věřím Mikaele

To nám ta zima fakt pěkně začíná ;-(

Jediná česká závodnice na startu Martina Dubovská, jež před dvěma týdny ve slalomu v Levi bodovala, se tentokrát do druhého kolanedostala.