Washington vyhrál i do třetice, Satoranský dostal šanci a neminul

Basketbalový Washington zvládl i třetí utkání v NBA, v Denveru uspěl 109:104. První čtyři minuty v novém ročníku za vítěze odehrál Tomáš Satoranský a využil je k pěti bodům a jednomu doskoku.

S63t10a45n30i59s67l95a47v 58D89a87v31i72d 8139845943587

Když už ty články překládáte z amerických webů, je tak těžké to jméno zkopírovat v původním tvaru??!!

0/0
24.10.2017 13:16

S77t30a90n18i65s86l43a82v 68D31a68v31i98d 8309425283497

Když byl článek z Pels, taky nikdo nepsal o Jrue Prázdninách.

0/0
24.10.2017 13:17

M83a18r21t81i69n 40Č88a23r78n43e53c55k43ý 2145224889125

A co je původní tvar? To, co má napsáno v NBA na zádech?

0/0
24.10.2017 14:44

J77i12r86k93a 54P44a57l85á76s97e74k 4776368890665

Mas prqvdu, od ted v reckym tvaru. Zadny pocestovani poamerictovani...

+1/0
24.10.2017 16:30

R88a54d63e11k 86H47o95r59á59k 1297516182106

Ad Janis Adetokunbo - ještě nedávno jste ho tady psali jako Jannis Antetokunmpo, další verze na webu je i Janis Andetokunmbo, anglicky je to Giannis Antetokounmpo - co je tedy proboha správně?

0/0
24.10.2017 10:20

A38n22d86r64e19j 20S28u63c26h61á88n63e75k 7345828638892

Janek Adbthdkuonbo skvelej vykon opet, letos bude MVP.

J33a20r34o54m38í82r 83P96e25t14l60a87c88h 2824492305313

Vypadá to, že letos bude mit víc bodů než Jarda Jágr...

T61o55m17á65š 57P45e10l26i76k66á93n 1879861791

4 minuty = 5 bodů, 48 minut = 60 bodů. To je slušný.

+11/0
24.10.2017 7:55

J79a34k51u29b 14Ž91ď83á20r82s14k56ý 9212647759730

Tomáš super,škoda že dostal šanci pouze na první poločas:-/.Phoenix překvapil bez Erica Bledsoe.

M78a18r96t80i56n 80Č67a70r47n22e87c80k77ý 2455334619105

Souhlasím. Ale bohužel je v pozici, že tohle bude muset předvádět častěji v těch pár minutách, aby jich dostal více. A další bohužel je, že dobře zahrál i Frazier.

+7/0
24.10.2017 7:43

J33a44k50u13b 60Ž60ď93á43r74s36k81ý 9462487809650

Hlavně vůbec nechápu o co Brooksovi jde.Minulé 2 zápasy sedí,teď zahraje dobře a druhou půlku zase sedí.Uvidíme jak to bude v dalších zápasech a Frazier dneska potvrdil,že je mnohem lepší volbou než byli loni Burke s Jenningsem.Až se Washigtonnu uzdraví Morris tak budou hodně nepříjemní.

+1/0

R78a89d78e34k 48T23o83m29a92s47e71k 5553390258715

O vítězství v zápase? Pokud je to většinu druhý půle ani ne o 5 bodů, tak je jasný, že toho hráči z konce lavičky moc neodehrají. Nedá se spoléhat, že ti dá v druhé půli stejně kvalitních 5 minut.

Frazier je určitě o dost lepší než Burke, ale taky se za čtvrt hodiny skoro stihl vyfaulovat, zas tak bych ho nevychvaloval.

+1/0
24.10.2017 8:23

J74a68k56u70b 34Ž79ď84á63r75s56k45ý 9852227159410

Aha jsem nevěděl,že o vítězství v zápase rozhoduje jestli nastoupí do druhého poločasu kluci z konce lavičky.Že jeden hráč může znamenat prohru týmu.

A s Frazierem máš pravdu jen má mnohem lepší porenciál než měli ty dva přes ním nic víc.

0/0
24.10.2017 8:40

M88i11c73h17a24l 97T54u54r36e61k 9191600302209

Muze se to stat. NBA je rychla hra. Dostanes ctyri rychly kose za minutu a muze to zmenit cely zapas. Z plichty jsi najednou na minus 10. Z toho me vychazi, ze Brooks tam nedava Tomase schvalne. On mu proste asi neveri.

P96e16t86r 16F82e54i65g17l 5578753230122

Tak bez ohledu na tragickou kvalitu Brooksem jako kouče je třeba napsat, že ta nedůvěra je postavená na reálném základu Majku...Tomášova střelecká "nemohoucnost" z delší vzdálenosti v loňské sezóně Ti při nasazení takového hráče může vyřadit dalšího hráče v útoku, protože Tomášův obránce může víc vypomáhat...tak to prostě je...teď musí párkrát vytěžit na max svou malou minutáž...dneska se to povedlo...JEN TAK DÁL!R^

+1/0
24.10.2017 9:43

J44a72k70u34b 43Ž65ď44á57r47s18k54ý 9762817339820

Mimochodem u Brookse je zvláštní,že má po slavném Popovi ze Spurs druhou nejlepší bilanci výhry-prohry z aktivních trenérů je okolo 60%.Buď má štěstí na týmy a hráče a nebo třeba fakt něco umí ;-D

+1/0
24.10.2017 10:56

P96e82t10r 50F39e77i69g41l 5628233320162

No, tak měl OKC s Durantem, Hardenem, Ibakou, Westbrookem...to bych měla dobrou bilanci i bába s nůší...spíš nechápeš, že nedokázal uhrát titul nebo aspoň víckrát finále...a teď WSH má na východní konferenci výborný tým...to se pak bilance jednodušeji dostává do plusu ;-)

+3/0
24.10.2017 11:03

J15a93k48u51b 16Ž40ď63á87r74s67k37ý 9782807919560

Ano máš pravdu je to bilance po základní části,která není vůbec důležitá a nic neříká,takže se sejdeme až na play off.

0/0
24.10.2017 11:22

K30a59r97e42l 39D11u30t81ý 1209738751722

To taky není moc fér vzhledem k tomu, že ty hráče měl kromě pár let pořád v PO zraněný:-P

0/0
24.10.2017 12:22

R71a66d13e38k 71T29o43m38a51s52e69k 5123690508695

Hlavně je měl ještě jako zajíčky. Když Harden odcházel, tak jemu, Ibakovi i RW bylo nějakých 23 a Durantovi 24. Očekávat od nich od 20 let každoročně finále nebo titul je dost naivní.

0/0
24.10.2017 12:32

P93e32t25r 71F70e58i84g23l 5218123240882

23 a 24 let jsou hotoví hráči...;-) mimochodem byli už 4.sezónu v NBA...to už jsou mazáci ;-)

0/0
24.10.2017 13:23

R75a13d72e65k 41T41o64m89a26s18e64k 5973170608585

Harden a Ibaka končili 3. sezonu, RW 4. Jestli si chtěl titul nebo několik finále, tak si na ně tyhle očekávání měl v podstatě od první nebo druhý sezony. Nezlob se na mě, ale to je fakt bláznovství. A já teda hráče po 3-4 letech za hotový určitě nepovažuju. Ani vedení GMs bych řekl, že ne. Vem si ty kontrakty jako dostal třeba Wiggins? Myslíš, že ho od vedení dostal s tím, že je hotový hráč? Ne, právě naopak. Musí se hodně zlepšit, aby to bylo ospravedlnitelný a všichni to ví.

0/−1
24.10.2017 13:33

M28a77r16t38i39n 69Č60a60r87n86e58c13k11ý 2235804889265

Místo koho a kdy bys ho postavil? Druhé poločasy se v 10 lidech už moc nehrávají, obzvláště ne ve vyrovnaném zápase.

0/0
24.10.2017 9:44

J68a14k53u61b 47Ž79ď13á70r37s84k78ý 9772247599720

Dneska bych tam poslal určitě místo Meekse.Který měl poločas 0-4 nebo 0-3 teď už nevím a nakonec zakončil bilanci 1-7.Měl stejně bodů i doskoků jako Saty za 16 minut.A že by v obraně nějak exceloval jsem si nevšimnul:-)

0/0
24.10.2017 10:52

M63a96r35t93i43n 94Č85a59r16n52e21c76k53ý 2825614879125

Jenže on Meekse ti žádný tým neodejde v obraně na výpomoc, i kdyby to předtím měl 0-10. A prostě jednu rádoby hrozbu střelby z dálky tam potřebuješ, když máš na place Mahinmiho, Scotta, Fraziera a místní hvězdu Oubreho. Teda já se dost divil, že nehráli v ještě užší rotaci tu druhou půlku.