Mir vyhrál v Austrálii a je šampionem Moto3, Kornfeil i Abraham bodovali

Svoji dominanci stvrdil vítězstvím ve Velké ceně Austrálie a slaví celkový triumf. Španělský motocyklista Joan Mir je mistrem světa ve třídě Moto3. Jakub Kornfeil dojel na dvanáctém místě. Závod MotoGP ovládl Španěl Marc Márquez a čtvrtý titul světového šampiona má nadosah. Karel Abraham si vyjel dva body za čtrnácté místo.

J36i89ř47í 28O23t43o83u51p83a13l65í98k 9277494832876

Nádherný závod a co se dočtu na idnesu? Že se DovY píše s tvrdým Y a že Marquez vyhrál o 1.8s. Ale že to byla 25 kolová řež,kde bylo víc bodychecku než v české extralize, že se pořadí měnilo neustále,to nic. Ale ve formuli se 4x předjeli, z toho jedno předjetí bylo zrušeno a už jsou o tom další tři články. Ještě že se ty F1 u nás jezdí