Kolomý ovládl čtvrtou etapu a v Rallye Hedvábné stezky zvýšil náskok

Martin Kolomý s tatrou vyhrál čtvrtou etapu Rallye Hedvábná stezka a upevnil si vedení v průběžném pořadí kategorie kamionů. Pilot týmu Buggyra Racing porazil na měřeném úseku v Kazachstánu Nizozemce Gerarda de Rooye s ivecem o 21 sekund, celkově před ním vede o více než 11 minut.

M17i64c18h22a97l 17N15a31j67m35a75n 7159643576420

Aleš dneska jel. Jen se mu nezobrazují časy - jede něco jak "mim závod".

Další špatná zpráva je, že již nepokračuje ani jeden Renault postavený v českém týmu MKR - všechny odstoupily po problémech s motorem a jejich posádky jsou poměrně nasrané.....

0/0
11.7.2017 18:41

M18a38r85i92á78n 97K43y48r97a73l 1585644664184

Tak dneska už se mezičasy u Aleše zobrazují. Na prvním VP má ztrátu 1:42. Bohužel Kolomý má asi zase nějaký problém, na třetím mezičase ztrácí 28 minut :-(

0/0
12.7.2017 7:41

M54a60r26i70á21n 92K91y39r43a64l 1285874624974

Tak jel dneska Aleš nebo nejel? Zase u něj nevidím žádné mezičasy.

0/0
11.7.2017 14:24

O94n68d63ř56e65j 37Č51a92p89k68a 6901271523974

Poslední zpráva je že pokračují a dokonce v závodě, předpokládám že budou mít nějakou šílenou penalizaci, takže celkové umístění je bez šance, ale o umístění v etapách jet můžou. Docela fajn věc proti Dakaru, kde by to museli až do cíle dojet podle předpisů v doprovodné koloně, startovné už zaplatili tak co...

M40a89r34i25á51n 77K20y55r80a67l 1945744904114

Navíc, dle live mapy, už delší dobu stojí na místě a všichni jej předjeli, takže asi zase nějaký problém :-(